Aristokratka na koni

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308389/aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4.11356

Aristokratka (3.)

Humor, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Druhé město

Kniha Aristokratka na koni

Kathii

Příjemné počteníčko!????

maryzka

Jak se říká- slabý vejvar, ale kdyby tam nebylo kastelána Josefa a kuchařky paní Tiché tak by to byla nuda.

AltaMari

Moje první setkání s Aristokratkou pana kastelána Bočka. A líbilo se, moc! Autor se netají inspirací P.G. Wodehousem a jeho suchým anglickým humorem, ke kterému doplňuje humor ryze český... Těším se na další díly, první je prý nejlepší.

polednice1705

Všechny díly byly za mě zábavné, ale pomalu to má trochu klesající tendenci humoru... dám i poslední díl, ale už nevím, co očekávat.

Sofie75

Určitě oddechová a úsměvná knížka.

Verrrunka

Nejzásadnější problém mám asi s tím, že po prvních pár stránkách jsem si fakt nebyla jistá, jestli jsem knihu už nečetla. Nečetla, ale je prostě tak stejná jako ty předchozí, že mi fakt přišlo, že už to mám za sebou. Nebudu si tady honit triko a hanit celou sérii, je to legrace, sama jsem se několikrát od srdce zasmála. Ale prostě kdyby to byla jedna kniha, tak bych asi byla spokojenější. Takhle mám fakt pocit, jako když čtu pořád to samé dokola. Mám doma i čtvrtý díl, takže taky padne, ale už do toho prostě jdu s určitou skepsí.

katma

Super kniha mě hodně pobavila. Mohu doporučit ????

charleene

Odpočinkové čtení do autobusu :)

Lenka_S

I třetí díl jsem si poslechla jako audioknihu. Tahle série je super oddychovkou. Příhody Marie mě fakt baví a už se těším na další díl.

Dobby758

Sranda od začátku do konce

Barulinkas

1. díl? Nejlepší
2. díl? Super
3. díl? Dobrý
Tak uvidíme co bude dál...

morthyczie

Toto dilo je famozni smrst humornych okamziku

griffitka

Po pravde - rvala jsem smichy, kdyz jsem tuto knihu cetla. Za me opravdu velmi vtipne. Dobra oddechovka :-)

bigbabe

Už jsem přečetla dva díly, tak přečíst třetí je povinnost. Opět oddechová literatura na nedělní odpoledne. O něco málo zábavnější než druhý díl.

Tereziee

Aristokratka je záruka kvalitního humoru. Už se těším na další díl!

Skalara

Tento díl mi zase přišel o něco málo slabší :D Rozjelo se to až za půlkou knihy :D

vlkcz

Prostě Marie III. I když uznávám, že nic moc objevného se neobjevuje, pořád mě to dostává.
A představa Josefa pobíhajícího po parku v Himmlerově uniformě je prostě super psycho.

lola1

Jako předchozí díly výborně. Na oddych a pobavení je to číslo 1.

Mia516

Po trochu slabším druhém dílu je tohle přece jen trochu zábavnější kus :)

elenai

Aristokratka se čte sama a je to opravdu sranda. Ale Maruš čím dál víc vlčí (a je pěkně sprostá) a z knížete udělal autor šíleného moulu. To kouzlo prvního dílu je pryč. Kdyby autor knihu vydal jako jeden celek, asi bych to ocenila víc. Možná by byl příběh aristokratky konzistentnější. A taky mě mrzí, že Nora nezasáhla do děje nějak výrazněji.

denniys
27.12.2018

ale jo, pořád je to dobrý..sice se vlastně nic oproti předchozím dílům nezměnilo, ale někdy je to vlastně lepší..touto knížkou jsem proložila náročnou ságu Malazskou knihu padlých, jelikož jsem potřebovala trochu odlehčit a přesně k tomu je Aristokratka jako dělaná..

KURACHJO2018
27.12.2018

Prostě první díl byl nej- naprosto TOP, tady se sice také smějete, někdy dokonce i nahlas, protože to nejde se nesmát, napsáno je to relaxačno-odpočinkově, ale po doznění smíchu si uvědomíte, že vše již bylo vystříleno v předchozích dílech. Ovšem nezatracujme tuto knihu jen tak šmahem, opravdu na zpříjemnění šedivého , podzimního odpoledne je jediné doporučení- přečtěte si tuto knihu a zasmějete se, bude Vám určitě fajn.

bookworm90
15.12.2018

Třetí pokračování opět navazuje na neduhy aristokratické rodiny z Kostky a jejich zaměstnanců. Snahy jak získat peníze z provozu zámku jsou někdy tak absurdní, že se z toho člověk jen směje.

Falda
09.12.2018

Dobrá stejně jako předchozí díly.

4xbabča
05.12.2018

Aristokratka potřetí a opět super zábavné a pohodové čtení. A moc se těším na poslední nedávno vydanou další knihu o aristokratce Marii.

pepa4081
01.12.2018

Četl jsem všechny Aristokratky postupně tak, jak vycházely, ale dovedu si představit nářez v podobě přečtení všech najednou. Jen se bojím, že by mi pak bylo trochu smutno, protože pokaždé po přečtení jsem měl pocit, že sranda končí a teď zpátky do všedního života. I když i ten může být veselý, jen chtít.
Mám rád všechny druhy humoru – lehký anglický, drsnější kanadský a pan Boček píše to, čemu se říká (dámy prominou) dělat si prdel. Jestli se někomu zdá, že tento humor je jen pro „jednodušší lidi“ (já si to nemyslím), pak jsem raději blbcem, který se může od srdce zasmát, než zapšklým géniem!
Další Aristokratka je možná trochu nastavovaná kaše, ale to pokračování přece bývají. Já se na další porci téhle kaše těším.
Vrcholně uspokojivé.

Merlinit
11.11.2018

Příjemné, zábavné čtení, klidně dám i další díl.

J.x
07.11.2018

Jako vždy lehké, zábavné čtení, těším se na další díl.

Venny345
19.10.2018

Sarkasmus a ironie kastelána Josefa mě vždy dostanou! :D Jinak další nádherný, růžový, béžový díl! :)
Ale taky musím poznamenat, jak to je dál? Nutně si potřebuji přečíst další díl.:D

Pavla79
04.10.2018

Aristokratka pro mě patří mezi TOP oddechovky :) Jen ten konec...???...co dál...?..co dál...??.. :)