Cirkus prokletých

Cirkus prokletých https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5065/bmid_cirkus-prokletych-sil-5065.png 4 529 42

Třetí kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů. V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová - státem uznaná popravčí upírů - uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit - tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 1. vydání. Vyšlo 11.1.2007.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Triton

Circus of the Damned , 1995

evik.sv
07.11.2016 5 z 5

Wau to byla jízda ...:) Zatím nejlepší díl...

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Zase super, Richard je úža a Jean-Claude řádná vtěrka :-) ale k pomilování jsou oba. Děj má opět spád, autorka mě nezklamala, udivuje mě, jak si dovede pohrat s detaily.

Pasadenka
01.05.2016 4 z 5

Na Anitu čím dál víc tlačí pán Města. Ve městě se objevují nový upíři, jejich stáří se dá počítat ve stovkách let. Anita poznává zatím málo známé monstra a objevuje krutou pravdu o vlkodlacích. Získává další znamení a boj o její život se vyostřuje. Ságový děj dojde na konci k prvnímu milníku a k ukončení jedné kapitoly, příběh v sobě skýtá mnoho bojů a postav, které nedostanou takový prostor, jak by si zasloužili.

-LuckyKnihovna-
16.03.2016 4 z 5

Třetí díl této série se mi líbil snad úplně nejvíce. Bylo tam napětí a akce (to je vždy v kažkém díle), ale tady mi to přišlo daleko lepší. Občas jsem hlavní hrdinku opravdu obdivovala, jak to vše zvládá a i přes to jí nechyběl smysl pro humor.
Ale také je pravda, že i s tímto dílem zatím uzavírám sérii a dávám si tzv. PAUZU. Přijde mi, že poslední dobou mám chuť úplně na jiné knihy. I tak se mi moc líbil a doporučuji. :))

Devil-Ivet
13.03.2016 4 z 5

Poprvé se zde objevují vlkodlaci, což je skvělé zpestření. Seznámení s Richardem bylo vtipné a rozvíjející se milostný trojúhelník je na obzoru. Kniha je poutavá, napínavá, krvavá, bojechtivá. Prostě Anita, jak se patří.

*Pájuše*
30.07.2015 3 z 5

Tenhle díl mě bavil a nebavil. Nemám ráda, když je v knize vyobrazen milostný trojúhelník. Připomíná mi to YA knihy a ty se mi ne vždy líbí. :-/ Na druhou stranu je tu víc akce a bojů, než v předešlých dílech. Přidalo mi to celistvé, ne nahodile, některé věci lehce předvídatelné. Spoustu věcí jsem už zapomněla, ale slečnu Melanii jsem si pamatovala, dokonce i boj v jeskyni... :-) Úžasné!

jitka7
28.03.2015 4 z 5

Richardova postava je úžasná, úžasná :)) Díl je samozřejmě opět super. Jeana-Clauda také nemůžu opomenout :))

hatuli

18.10.2013 5 z 5

Díl ve kterém se objevuje postava Richarda. Hmmmm

xxiixxi
15.10.2013 5 z 5

Závěrečná bitva byla zajímavá, ačkoliv to Anita vyřešila možná až moc rychle. Pan Oliver a jeho lamie mě překvapili. Anita stále odolává Jean-Claudovi, ale vlkodlakovi se tolik nebrání, těším se, jak se tyto zápletky rozjedou v dalších dílech.

Ivan F
29.08.2013 2 z 5

Tretie pokračovanie príbehov o Anite Blakeovej stráca na dychu a je ťažko čitateľné. V románe začínajú prevládať opisy Jean-Claudeových košiel a neustále sa omiela jeho a Anitin vzťah. Deja je v knihe pramálo, a ak je, tak je natiahnutý a nudný. Pre mňa osobne sklamanie a sériu ďalej nečítam.

lanusinka
24.10.2012 5 z 5

Jeden z mých oblíbených dílů, miluju Alejandra a hlavně pana Olivera. Navíc se víc rozebíhá linka s kožoměnci, která je podle mě lepší než ta upíří...

Charley
30.07.2012 5 z 5

Třetí díl se mi líbil mnohem víc než díl druhý, bylo tam víc akčního čtení. Ale zatím jsem spokojená s každým dílem tak uvidím jak to půjde dál :)

Eneo
16.07.2012 5 z 5

Cirkus prokletých měl větší švih než Rozesmátá mrtvola, plynulostí příběhu a zvraty, stejně tak jako kouzelnými detaily, mě přímo nadchnul.,

Dandulka
27.05.2012 5 z 5

Fakt prima čtení, nebylo to zdlouhavé jako Obsidiánový motýl. Mělo to švih, nenudila jsem se.

Sosková
01.01.2012 5 z 5

U Anity si vždy odpočinu:) Jen čekám, jak to všechno dopadne... akorát mě štvou se změnou obalu knihy:(

Adelica-Opica
12.11.2011 5 z 5

To druhý vydání je teda hnus Vám povím! Líbily se mi na těch knihách ty obrazky... ale co je toto proboha?

Lea
04.10.2011 5 z 5

Díl od dílu lepší. Už se těším na Kavárnu šílenců :)

Brambu
12.06.2011 5 z 5

Jestli mě dvojka hodně bavila, tak s trojky jsem přímo nadšená. Anita se mi pomalu ale jistě dostala pod kůži. Tento díl je nejen plný krvavých akcí, zápasů a milostných scén, ale nenechá Vás do posledního okamžiku vydechnou. Naprostá paráda, jen tak dál. Moc se těším na další pokračování.

upíři horory pro dívky lykantropové kožoměnci

Laurell K. Hamilton
americká, 1963