Anglicko-český, česko-anglický velký slovník ...nejen pro překladatele

Anglicko-český, česko-anglický velký slovník ...nejen pro překladatele https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321173/bmid_lingea-velky-anglicko-cesky-slovnik-uSJ-321173.jpg 5 6 4

3. vydání. Největší jednosvazkový oboustranný slovník. Aktuální slovní zásoba věrně odrážející současný psaný i mluvený jazyk. Množství termínů z ekonomiky, práva, vědy a techniky. Dvoubarevný tisk pro lepší přehlednost hesel + vložené DVD obsahuje plné verze pěti anglicko-českých slovníků Lexicon 5.

Štěpinambura
30.08.2022 5 z 5

LINGEA vydává nádherné, stručné (ale ne strohé) a přehledné slovníky! Tenhle něbyl výjimkou.

666Jitka
17.06.2021 5 z 5

Myslím, že LINGEA je zárukou kvality, ať už se pustí do čehokoliv. Je pravda, že v dnešní době, kdy vládne internet už slovník málokdy otevřu, ale přesto musím říct, že je to nejlépe zpracovaný a nejobsáhlejší slovník jaký mám doma - a to jich nemám málo.

mi-380
08.06.2021 5 z 5

Mám vydání z roku 2007, tenkrát jsem ho držel v ruce každý den. Postupně ho ale všelijaké překladače a aplikace vytlačily do pevné police nad pracovním stolem, kde zaujal čestné místo. Je ale tak podrobný (váží 2 kg), že občas po něm přeci jen sáhnu.
100 % (5 hodnotících s průměrem 100 %).

umbra
15.03.2013 5 z 5

Skvělý slovník se širokým záběrem. Vždy moje první volba, i v případě lehce oborové angličtiny.

Kniha Anglicko-český, česko-anglický velký slovník ...nejen pro překladatele je v