Odpuštění

Odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386574/bmid_odpusteni-C8M-386574.jpg 4 173 27

Andělé / Padlí anjeli série

< 5. díl

Střední škola může být peklo… Cam strávil v pekle mnohem víc času než kterýkoli jiný z padlých andělů. A právě teď má pro něj peklo podobu střední školy, kterou musí za trest navštěvovat jeho milovaná dívka Lilith, aby pykala za jeho hříchy. Cam uzavřel sázku s Luciferem: má přesně patnáct dní na to, aby přiměl svou vyvolenou, aby se do něj znovu zamilovala. Když se mu to podaří, Lilith se bude moci vrátit do života, který stráví společně s Camem. Ale pokud neuspěje… v pekle je speciální místo určené jen jemu. A čas běží.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Unforgiven , 2015

wildXchos
14.02.2019 5 z 5

Tak tohle byl určitě nejlepší díl. Příběh Daniela a Luce byl sice krásný, ale Cam byl stejně moje nejoblíbenější postava a konečně jsem se mohl dozvědět víc o jeho lásce. Taky se mi líbilo, že v knize byla důležitá hudba.

LilianaFalcon
31.01.2019 2 z 5

Sice mám příběhy ze střední školy ráda, ale asi už jsem jich přečetla moc na to, aby mě takhle knížka bavila.

Vikos
01.01.2019 5 z 5

Krásný milostný příběh! Lauren Kate opět nezklamala :D

kleous
16.12.2018 5 z 5

oddechové čtení, krásne to završí celou sérii, zajímavý pohled na Luce a Daniela z jiné perspektivy, líbilo se mi přečíst si o prostředí ve kterém se celá série odehrávala zase z trochu jiné strany a úhlu pohledu - z pohledu jiného anděla

IrennCasman
10.12.2018 3 z 5

Nemohu si pomoci, ale opravdu mi trvalo, než jsem se do knihy vpravila. Můj dojem je takový, že kniha sice nenadchne, ale rozhodně nezklame. Je to spíše takové oddychové čtení. Nic moc akce, žádné složitosti, které by čtenáře nutily zavařit si mozkové závity. Možná už začínám být na tyto "teenagerovské romanťárny" stará. Avšak, abych knihu úplně tak neshazovala, musím říci, že se mi moc líbila vzdorovitá osobnost Lilith. Její texty měly něco do sebe, přesně takové čas od času píšu i já. Zato Cam mi přišel jako nějaký poslušný pejsek, který jen věčně utíká za svou paničkou. Za mě osobně mi těch 272 stránek úplně stačilo a myslím, že už se k této knize znovu nevrátím. I přesto ji vřele doporučuji všem, které nadchla andělská série a love story o Danielovi a Luce.

Gynger
04.12.2018 5 z 5

Příběh o Camovi a jeho Lilith se mi moc líbil. Určitě doporučuji

Kikina182
20.11.2018 5 z 5

Na Odpuštění jsem se těšila opravdu hodně a rozhodně nejsem zklamaná. Jedná se o nádherný a trošku oddechovější příběh, který skvěle doplňuje sérii Andělé. Na jednu stranu je mi opravdu líto, že je tahle novela tak krátká, ale řekla bych, že ji autorka ukončila ve správný čas. Určitě doporučuji všem fanouškům série Andělé, ale i těm, kteří se s ní zatím nesetkali.