Anděl Vicky

Anděl Vicky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4511/andel-vicky-4511.jpg 4 318 46

Pro Vicky, nejlepší kamarádku Jade a nejoblíbenější dívku ze třídy, nepřehlédnutelnou, energickou a plnou života, je vlastní smrt natolik nepodstatná okolnost, že ji nedokáže úplně vyřadit ze života. Ať už se Jade učí, běhá na hřišti nebo se opatrně snaží navázat nová přátelství, dává jí Vicky svou přítomnost neustále najevo... celý text

Romány Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Vicky Angel , 2000

Anonymka1
12.07.2016 5 z 5

Smutná, dojemná a emoční kniha :(

SeverusSnape
16.05.2016 5 z 5

Smutné vtipné,miluji J.W.,jen ona to dokáže takto mistrovsky zakomponovat.
Vždy se vcítím do role hl.hrdinky. :)
Nejsmutnější kniha z pera J.W. dle mého gusta

Hanula614
16.01.2016 5 z 5

Super knizka. Jacqueline je jedna z mich nej spisovatelek. Dojemna knizka. Doporucuji.

SimčaTvrzová
27.12.2015

Dojemný krásná kniha.

mazinka
15.12.2015

velmi pěkná , ale i smutná knížka :)

Wolfinéria
26.07.2015 3 z 5

Vicky mi uplně neskutečně lezla na nervy.. A Jade mi připadala dost hloupá že ji tak poslouchala. Ale jinak pěkná knížka :)

VerčaSvozi
02.06.2014 4 z 5

Jacqueline Wilson mám jako spisovatelku hodně ráda.. Přečetla jsem většinu jejich knih a tahle je jedna z nejoblíbenějších. Krásný, dojemný a hezky čtiví příběh :)

Christie
18.05.2014 3 z 5

V mém dětství byla Jacwueline moje nejoblíbenější spisovatelka. Přečetla jsem od ní téměř všechny knihy a všechny (včetně této) jsou opravdu povedené. Dávám jí jenom 3 hvězdničky, jelikož se mé priority momentálně změnily, ale vsadím se, že být zaregistrovaná a databázi knih, když mi bylo jedenáct, dala bycj plný počet. ;)

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Nádherná kniha. Je celkem smutná a docela mě dojala, byla stejně skvělá a úžasná, jako všechny knížky od Jacqueline Wilsonové a to jsem jich přečetla hodně. Jinak si ji určitě přečtěte. :-)

Graem
30.04.2014 5 z 5

Nádherně napsaná emotivní kniha.

cass
09.04.2014

Tato kniha je moc hezká, ale i trošku smutná, i když já u ní nebrečela. Ale přece jenom: Byla Vicky skutečná, nebo si ji Jade pouze vysnila? :)

Skylar Vincent
04.01.2014 3 z 5

Občas se mi stane, že přijdu na něco, co bych v životě nečetla, ale ono prásk, a zatím je to nejlepší román pro dívky, co jsem četla. Kniha mě velice potěšila, je tam cítit strašně moc emocí, krásný konec a kamarádkám je dílo velice půjčováno, protože tohle bylo úžasné číst.

Mikynek
10.12.2013

wow namám slov

Dominica4
31.10.2013 2 z 5

Kniha se mi moc nelbila přečetla jsem půlku a dál jsem nečetla vůbec mě nebavila jsou mnohem mnohem lepší knížky od Jacqueline. :)

Posli
12.07.2013 5 z 5

Celý příběh je smutný a vede nás k tomu, jak moc pro nás blízcí znamenají. Bylo mi Jade strašně líto a přemýšlela jsem nad tím, jak se někdy budu vyrovnávat se smrtí někoho, koho mám tak ráda. Po knize jsem sáhla, protože jsem ji jako malá nedočetla a asi mi to až dosud nedalo spát.

Kačuul
02.07.2013 5 z 5

Krásná, nesmírně procítěná a smutná knížka. Typická Wilsonovská, u které určitě neprohloupíte, když si jí přečtete.

Enefersis
01.05.2013 5 z 5

Nádherná, smutná, nezapomenutelná. Jedna z nejlepších knih od Jacqueline. A zůstává nezodpovězená otázka…byla to jen Jadeina bujná fantazie, nebo se Vicky opravdu vrátila jako duch?:)

Kate.S
06.02.2013 5 z 5

Pěkná kniha. Čtivá, zabaví, co více dodat? Možná jen to, že toto byla moje první knížka od Wilson.

Dep8
01.01.2013 4 z 5

Tato knížka mi přišla až podivná. Příběh dívky, která sní o duchu své kamarádky. Avšak ten strašidelný nebo sociální nádech to ztratilo. Ale pěkné čtení.

naty456
16.08.2012 5 z 5