Anatomie lži

Anatomie lži https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101048/bmid_anatomie-lzi-piF-101048.jpg 4 2489 2489

Ve Spojených státech se blyští zlato ryzí i kočičí, zvláště v nejvyšších politických kruzích těsně před volbou prezidenta. Stejně působivě se prý třpytí krystalky ledu v nejzapadlejších končinách Antarktidy – a právě v tu dobu a na těchto místech začíná Dan Brown vyprávět strhující příběh o vědeckém objevu, který zásadně mění pohled na život na Zemi i ve vesmíru. V románu, kde jedna dramatická událost rychle střídá druhou, autor hýří pečlivě vybranými informacemi ze světa vědy a nejmodernější techniky, vyslovuje se však i k nečekaně vážným otázkám týkajícím se například soukromého podnikání nebo morálky politiků, vojáků, vědců i novinářů. Kam až lze zajít v zájmu bezpečnosti státu? Skutečně účel světí prostředky?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Argo

Deception Point , 2001

DejnaDee
11.11.2014 2 z 5

Má první kniha od tohoto autora. Děj je napínavý, svižný, nepostrádá napětí ani humor. Pro mne je ale kniha až moc politická a to není má parketa. Pravda je, že dost reálně popisuje intriky a ukazuje kam je člověk schopen až zajít z touhy po moci. A to je poznání přímo děsivé.

kaptah
19.09.2014 3 z 5

da se to, i kdyz nasilne zvraty a hlavne "prekvapive" promeny zlych v hodne a naopak jsou uz trapne... i kdyz to neni tak strasne jako v infernu

sojmen
31.08.2014 5 z 5

Strhující příběh od začátku do konce. Super kniha. Takovou jsem dlouho nečetl.

Mauri
16.08.2014 5 z 5

Prostředí velmi neobvyklé a děj strhující,popisy technologií zajímavé,ale bylo jich moc .I tak mohu knihu jen doporučit.

zuzinka19
31.07.2014 3 z 5

kniha se mi líbila, jen rozuzlení je poodobné jako u Digitální pevnosti, která mě nadchla mnohem více

Master127
28.07.2014 5 z 5

Jestliže se řekne jméno Dan Brown, každému se vybaví profesor Robert Langdon, tvídové sako, mokasíny a hodinky s Mickey Mousem. Zde je výjimka. Knihy se symbologem Langdonem ční a tato kniha je například v ústraní, nemusí mít však pocit horší kvality. Naopak. Pavučina lží, pod novým názvem Anatomie lži, je poutavě napsaná kniha s plnou náručí zvratů a napětí a já osobně jsem ji přečetl celkem brzy a rychle a jen těžce jsem odtrhával oči. Určitě 5 hvězdiček!

danekdj
26.07.2014 5 z 5

Většina lidí má mezi nejoblíbenějšími příběhy s Robertem Langdonem. Po přečtení této knihy mě ani trochu nemrzí že patřím mezi vyjímky. Kniha přečtená skoro vkuse.

Baronek
16.07.2014

Nemohla sem se knihou prokousat

Dagmara36
06.07.2014 5 z 5

Mám předčtené všechny - Šifra mistra Leonarda ......až Inferno, všechny skvělé, ale tahle mě dostala, ten zvrat na konci sem fakt nečekala, dostal mě. Dávám plný počet hvězdiček a jdu číst Digitální pevnost.

Radůz
29.06.2014 5 z 5

Perfektní! Napínavé a velmi čtivě. Jak jsem se začetl, tak už jsem se neodtrhl. Před tím jsem četl pouze knihy s Langdonem a toto byla pro mne velmi příjemná změna. Snad jen ten konec mi moc nenadchnul.

NeznámáL
24.06.2014 5 z 5

Vlastně ani nemůžu říct, která kniha od Dana Browna je má oblíbená. Všechny miluji. Skvěle promyšlené příběhy a na konci knihy jsem vždy zůstala s pusou dokořán. A jinak tomu nebylo ani u této knihy. Čtivé a....prostě super. Nic jiného k tomu asi říci nemůžu. :-)

Lenka.Vílka
06.06.2014 5 z 5

Moje prvni brownovka, knihu jsem si tehdy koupila za stovku v levnych knihach a dostala me...kdyz to tak hodnotim zpetne, moje prvni a zaroven nejoblibenejsi brownovka (sorry)

aulola
31.05.2014 5 z 5

Bravúrně napsaný příběh, knižku jsem přečetla jedním dechem.

momo01
04.05.2014 3 z 5

Kniha má spád, dochází ke zvratům, ale podle mě je až příliš překombinovaná.

tomvall
09.04.2014 5 z 5

Pro mne lepší než knihy s Robertem Langdonem. Velice napínavé, čtivé a prostředím děje pro mne velmi zajímavé. Doporučuji.

gersie
07.04.2014 5 z 5

Tato kniha pro mne byla velice napínavou , čtivou a překvapující.Nesetkal jsem se s knihou jiného autora , kterou bych tak rychle
přečetl. Obdivuhodný výkon autora.

NicolettaViolet
27.03.2014 5 z 5

Velice napínavý děj, moc mne to ohromilo. Určitě si tuto knihu přečtu ještě jednou....

Nunynka
05.03.2014 4 z 5

Velice čtivá kniha. Musím uznat,že Dan Brown bude asi velice chytrý chlapík. Už se těším na jeho další knihu.

mariva
26.02.2014 5 z 5

Brown mě nezklamal, kniha byla napínavá, čtivá. Na rozdíl od předcházejících knih, které jsem od něho četla, jsem se v této chvílemi ztrácela v technických popisech, přece jen svět knih a umění je mibližší, stejně jako zeměpisné umístění děje, ale i přesto se mi kniha moc líbila.

Moncza
09.02.2014 2 z 5

Tato kniha od Browna mě zklamala, byla jsem zvyklá na napínavý příběh hned od začátku knihy. Děj mě zaujal až tak od poloviny. Ani téma mě moc neoslovilo.