Za bílého dne

Za bílého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135859/bmid_za-bileho-dne-YXE-135859.jpg 4 97 30

Alvira a Willy série

Zan Morelandovou trápí noční můry. Už téměř před dvěma roky jí unesli syna. A teď se začínají objevovat „důkazy“, které ji ze zločinu usvědčují. Pod tlakem médií, policie, exmanžela i útoků obchodního konkurenta se žena rozhodne vypátrat, kdo za krutým podvodem stojí. Každým svým krokem, který ji přibližuje k pravdě, se však dostává na tenký led.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

I´ll Walk Alone , 2011

Kodetka
23.04.2015 4 z 5

Jako není to úplně 5-ti hvězdičková knížka, ale počtení celkem napínavé. Pokud se člověk soustředí, odhalí poměrně brzy pachatele, ale i přes to, je rozzuzlení zajímavé.

Georgine
29.05.2014 4 z 5

Souhlasím s Neri - pobaví, ale kdo má přečtené její předchozí knížky, bude trošku zklamán. Ty předchozí byly určitě lepší, přesto ale doporučuji přečíst.

lenkavildomcova
26.05.2014 5 z 5

skvělá kniha... přečteno jedním dechem

marty77
08.01.2014 4 z 5

kniha se mi libila,mam tuto autorku rada.

luciaveli
20.12.2013 5 z 5

Byla zase uzasna, jako skoro vsechny jeji knihy... Napinava, necekany zvrat.. no super. Vsem moc doporucuji:)

bovinka
31.05.2013 4 z 5

Po předchozí knížce od Clarkové, jsem měla trochu strach. Ale vše bylo tak jak dřív a já jsem nadšená, napnutá a četla jsem a četla. Doporučuju těm, kdo mají tuto autorku rádi

sabca
02.05.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila. Přečetla jsem ji během 2 dnů. Byla napínavá a pachatel odhalen až nakonec. Tak jako většinu knih této autorky i tuto doporučuji přečíst.

Neri
28.03.2013 3 z 5

Kniha by mne zřejmě zaujala mnohem víc, kdybych neměla od M.H. Clark přečteny všechny její knihy. Děj je napínavý, čte se to perfektně, ovšem vše probíhá podle podobných vzorců jako v ostatních knihách. Knihu ale přesto doporučuji k přečtení, zejména ti, kteří zatím nemají od této autorky mnoho načteno, budou určitě spokojení.

ina77
28.02.2013 5 z 5

Peráda mám všechny její knihy a je bezvadné,že všechny jsou perfektní.Skvělá spisovatelka!

Lena79
14.02.2013 5 z 5

Další z mnoha knih, která vás nadchne. Opět napínavý příběh, kdy téměř do poslední stránky nejste ujištěni o tom, kdo je vlastně pachatel.