Vyvolená k smrti

Vyvolená k smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29511/bmid_vyvolena-k-smrti-uQC-29511.jpg 4 280 67

Alvarezová & Pescoliová série

Detektiv Regan Pescoliová pracuje na případu Vraha od Medvědí řeky už několik měsíců. Ani v nejhorším snu by ji však nenapadlo, že sadistický maniak zaútočí i na ni. Regan moc dobře ví, že v jeho zvrácené mysli existuje jakýsi šílený plán, jehož základní součástí jsou oběti přivázané k osamělým stromům v mrazivé pustině montanských hor. Tam je pochopitelně nečeká nic jiného, než osamělá smrt, která přichází až po dlouhých hodinách nesnesitelného trápení. Nate Santana doposud nepotkal ženu, která by se jen vzdáleně podobala Regan Pescoliové. Teď ale zmizela a Nate tuší, že jí hrozí smrtelné nebezpečí – a že jediný člověk, který mu Regan pomůže najít, je její kolegyně Selena Alvarezová. S každým krokem, který v pátrání učiní, jsou však blíže strašlivé pravdě o podrobnostech Reganina zmizení i údělu, k němuž ji vrah předurčil. V liduprázdných montanských lesích se skrývá zlo. Pokud mu chtějí policisté a Nate Santana učinit přítrž, musí pochopit vrahův zvrácený plán a rozluštit vzkaz, který jim postupně zanechává na každém místě činu…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Chosen to Die , 2009

jasmína
07.08.2015 5 z 5

Od začátku do konce neměla knihu chybi ! Napínavá, až jsem měla i nemilé sny, ale konečně jsem si zase "smlsla" na Lise Jackson, která by měla psát jen takhle :)

Ne jako kniha Všechno mi řekni, takže jsem si tímto jejím románem uklidnila, že napínavě psát umí, i bez sexu na několika stránkách, ten ať si šetří do těch svých "červených románků", v detektivkách mi to vyhovuje tak, jak to bylo v tomto románu !

Lucka385
17.07.2015 5 z 5

Další skvělá detektivka od L.J.. Nečetla jsem první díl, netušila jsem, že tento je druhý. Ale vůbec to nevadilo. Úplně přímo to nenavazuje a to nejdůležitější je na začátku popsáno. Souhlasím, že konec byl takový rychlý, z ničeho nic. Ale to mi nekazí celkový dojem z knihy a rozhodně dávám plný počet hvězd.

šipek
19.06.2015 5 z 5

Parádní počteníčko. Kniha má spád,rozuzlení na můj vkus moc rychlé.

Lindulinek
11.05.2015 4 z 5

Kvalitní detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem :-)

petrzel
14.01.2015 5 z 5

Tak mě se dvojka líbila o dost víc než jednička nemohla jsem se odtrhnout abych se už dostala ke konci.

rengers
21.12.2014 5 z 5

Pokračování příběhu o sériovém vrahovi od Medvědí řeky se autorce povedl. Nemá to sice tak rychlý spád jako první díl, ale velmi dobře se čte.

Pavlnka
12.12.2014 5 z 5

Napínavé od začátku do konce.

myshmother
12.09.2014 5 z 5

Uff, to byl nervák. :-) Opravdu hodně napínavé. Trochu mi vadil uspěchaný konec a to, že tápající policii opět musel pošťouchnout známý hacker. Ale i tak za plný počet bodů.

Laf
03.04.2014 4 z 5

Další skvěla kniha od této autorky. Velmi dobře se mi to četlo a rychle to utíkalo. Jenom ten závěr byl moc zkrácený, ale jinak paráda :)

Janaf
16.02.2014 5 z 5

Dost dobře napsaný, napínavý thriller, pokračování Osamělé smrti mě vůbec nezklamal. Výborná autorka

Věro
27.01.2014 5 z 5

Super čtení - ostatně, jako všechny její knihy!

Michaela91
05.01.2014 4 z 5

Kniha byla zajímavá a napínavá, ale slabší než první díl.

LG73
26.10.2013 4 z 5

Pokračování Osamělé smrti jsem se trošku bála, ale autorka mě překvapila. Knize opět nechybí napínavá atmosféra a odhalit skutečného vraha není vůbec jednoduché. Trošku mě ovšem zklamal konec. Lisa Jackson dokázala vymyslet komplikovanou a velice čtivou zápletku, závěr však doslova "odflákla". Kniha by si zasloužila důstojnější a především delší ukončení. Čtenáře pohltí napínavý příběh napsaný ve dvou dílech a pak se všechno vyřeší na jedné stránce formátu A5. Člověk je pak malinko zklamaný :).

michalka S.
29.09.2013 5 z 5

Zase skvělá kniha . Opět mě nadchla !!!

rose
05.05.2013 5 z 5

Druhý díl, se stejnou mrazivou atmosférou, napětím, postupně rozplétanou zápletkou.Dobré oddychové čtení, napínavé až do konce. Občas mi i běhal mráz po zádech.

Selinute
05.05.2013 5 z 5

Pokračování knihy Osamělá smrt je naprosto skvělé. Knížka je napínavá od začátku do konce. Čte se dobře a děj vás nutí číst, číst a nepřestávat až ji dočtete. Autorka ve mně získala dalšího závislého a oddaného čtenáře.

Vlasta610
01.05.2013 5 z 5

Jako vždy kniha napínavá, pěkně se čte až na ten konec .. vrah možná žije, třeba bude pokračování. Knihu všem doporučiji.

evasamankova
05.03.2013 3 z 5

Oproti Osamělé smrti, mi tato přišla o dost slabší. Trošku zklamání

petka-2007
08.01.2013 5 z 5

Skvěle se čte, moc mě bavila. Jen mě maličko zklamala strohým koncem(na to jak se spisovatelka během knihy u všeho rozepisuje), ale i tak rozhodně doporučuji ostatním!

Neri
04.01.2013 4 z 5

Kniha se moc hezky čte, je napínavá, příjemně budovaná atmosféra strachu a napětí. Jediné, co mě na knize trochu vadilo, stejně jako u knihy Osamělá smrt, jsou milostné pasáže a v případě této knihy i její závěr. Jinak mohu doporučit jako skvělou oddechovku.

útěk Montana

Lisa Jackson
americká, 1952
2010  88%Vyvolená k smrti
2009  88%Osamělá smrt
2011  84%Horká krev
2013  82%Nechtěj nic vědět
2009  77%Zrádkyně

Kniha Vyvolená k smrti je v