Citlivé místo

Citlivé místo https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362205/bmid_citlive-misto-cN6-362205.jpg 4 79 25

Alex Cross série

Alex Cross tentokrát čelí problému, s jakým se v životě nesetkal: je na smrt vyděšený, zoufalý a poprvé zažívá bezmoc. Celou jeho rodinu drží jako rukojmí geniální psychopat. Alex musí přistoupit na všechno, co zločinec požaduje. Ale podle jakých pravidel se bude odvíjet smrtonosná hra o to, co je Alexovi nejdražší?

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Hope to Die , 2014

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

mirunda
05.03.2018 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Cross nikdy nezklame.

Knižní střípky
03.03.2018 5 z 5

Tak na toto pokračování jsem čekala skoro rok a díky neskutečně otevřenému konci u předchozího dílu to bylo čekání opravdu nekonečné :-) Ale vyplatilo se. Dostalo se mi opět starého dobrého Pattersona se vším všudy. Napětí, spád, žádná hluchá místa, já toho chlapa prostě můžu, mám pro něj slabost.

putpuda
16.02.2018 5 z 5

No paráda, opět luxusní jízda. Sice jsem čekala hodně dlouho jak toto dopadne, ale stálo to za to. Tuto sérii prostě žeru,ať si říká, kdo chce co chce....;) Už netrpělivě "vyhlížím" další osudy Alexe a jeho rodinky.

Dalexa
04.02.2018 5 z 5

A je to tady zase ! Knížka mně nezklamala, byla jsem napnutná, jako u většiny od tohoto autora. Mám ráda jeho oddělené kapitoly, jsou krátké, ale na vydechnutí super, abych nabrala dech pro další napínavou kapitolu.