Před námi

Před námi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422746/bmid_pred-nami-hvv-422746.jpg 3 480 91

After série

< 5. díl

Pátá vlna emocionální exploze! Přečtěte si, jaký byl Hardin, než potkal Tessu, i co se s ním stalo po After. Dramatická love story Tessy a Hardina k sobě jako magnet přitahovala všechny okolo. Tyto vedlejší postavy, které doposud jen přihlížely, dostávají konečně šanci vyjádřit se k událostem série After. Spolu s nimi dostane slovo i samotný hlavní hrdina - Hardin Scott. Jeho verze prvního setkání s Tessou změní všechno, co jste si o něm dosud mysleli!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Before , 2015

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Já tuhle sérii prostě miluju, hrozně mě baví ta vášeň, láska, nenávist, emoce, které jsou mezi Tessou a Hardinem. Je pravda, že tahle knížka toho moc nového nepřinesla. Líbily se mi především kapitoly potom, celkem zajímavý pohled přinesly i kapitoly předtím. Kapitoly během už známe z Polibku, ale i tak jsem se k nim ráda vrátila. Jen mě trošku mrzelo, že chyběla třeba kapitola táboráku z Hardinova pohledu nebo rozchod s Noahem, protože ty jsou mé oblíbené. Stejně tak jsem doufala, že by mohlo dojít k odpovědi na Tessinu otázku ohledně Hardinova tetování na zápěstí. No nic no. I tak jsem si knížku užila a ráda se k nim vrátím.

ajla5
27.05.2020 3 z 5

Inu, těšila jsem se a bylo to zbytečné. Hardinův vhled se nekonal. Škoda.

MichaelaS081
25.05.2020 3 z 5

První 4 díly se mi líbili vic. Přečetla jsem je na jeden zátah. Tento díl byl slabší.

Knihomolka97
23.05.2020 5 z 5

4,8 *
Přečteno na jeden zátah. Čekala jsem ještě něco jiného, mohlo to být o trochu delší, ale nejsem vůbec zklamaná, ba naopak. Líbilo se mi to moc, s Hardinem jsem plně prožívala jeho muka ohledně Tessy, jeho panikaření, trochu paranoiu a výčitky. :D Jeho pohled a myšlenky mě bavily a i dost překvapily. Z pohledu Tessy to vypadalo všechno úplně jinak a to je na tom to krásné...
Dozvěděla jsem se i něco málo o vedlejších postavách, třeba o Molly, Steph (vážně pěkná mrcha), později o Landonovi, Zedovi či Christianovi.
Zkrátka a dobře celou sérii naprosto miluju a vím s jistotou, že se k HESSE ještě někdy v budoucnu vrátím.

Terez25
19.05.2020 3 z 5

Zvláštní a tak trochu vycpávkové. Přijde mi, že tento díl je vlastně takové shrnutí. Nic, co by vyloženě změnilo nebo nějak zásadně přetočilo děj tu není. Jinak ale celá série je parádní a ráda se k ní někdy vrátím.

Magda39
16.05.2020 3 z 5

Každý fanoušek ocení detaily, ze kterých je kniha poskládaná. Škoda jen, že se v knize tolik přeskakuje, a tak má kniha pouhých 300 stran.

AnnieR.
16.05.2020 4 z 5

Nejméně oblíbená část. Nevěřila jsem, že tohle někdy řeknu.
A to jsem opravdu velký fanoušek této lovestory.

Co se mi líbilo? Něco málo o postavách před tím, než Hardin potkal Tessu. A také něco málo o postavách, jak to byla dál... Těmto věcem bych se věnovala více. Škoda je, že zbytek knihy už jsem četla v předešlých čtyřech dílech. Je pravda, že tato kniha byla z pohledu H. takže jsme měli trochu větší šanci pochopit jeho myšlenkové pochody. Ale jelikož se v předešlých dílech střídal vypravěč (Hardin a Tessa), tak jsme se toho stejně moc nového nedozvěděli.

Tato kniha byla méně poutavá, hůře se mi četla, i když jsem jí stejně zhltla za jeden jediný den. Nakonec to bylo hezké zakončení, jednoho příběhu. Ale ráda bych se něco více dozvěděla o Molly. A celkově o dalších...

Přestože jsem před tím byla s knihami více spokojená, nemůžu jinak než se ⭐⭐⭐⭐.

petusska01
03.05.2020 3 z 5

Nakolko mam velmi rada tuto seriu, chcela som tuto knihu docitat. Ale popravde to bolo zo zaciatku velmi narocne. Ved to vsetko sme uz citali a nejake velke odhalenia a zvraty tam ani neboli. Bohuzial, nudnych stran bolo viac ako tych zaujimavych na konci. Ako nikoho to nezabije ale ani nepotesi podla mna. :) Takze kniha maximalne pre skalnych fanusikov serie...

Domiiiniika
01.05.2020 odpad!

Nedocitane. Absolútne ma to nebavilo. Po 100 stranách som to odložila. Minulosť postáv bola pre mňa nezaujimava a keď som sa konečne dostala k hardinovi už som bola taka znudena že som tu knihu rovno dala na predaj. Predchádzajúce dieli ma bavili a páčili sa mi ale toto bola pre mňa zbytočná časť.

Mininka
26.03.2020 4 z 5

Na tohle jsem se těšila, jelikož na wattpadu tuším nebyla nikdy plně přeložena. Bylo zajímavé se seznámit z minulostí postav, hlavně jsem byla zvědavá, jak to bylo s Harrym (Hardinem) než poznal Tess. Pokud tuto sérii milujete jako já, určitě si ji přečtěte! Po těch letech jsem se jí konečně dočkala ♥. Škoda jenom, že je k dostání ve slovenském překladu.

Anna-Soltysova
15.03.2020 4 z 5

Kniha skvele zapadla do série After. Je písaná z pohľadu Hardina - jeho pocity a správanie k Tesse, dozvedáme sa viac z jeho minulosti, prítomnosti. Určite stojí za to, si ju prečítať.