Před námi

Před námi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422746/bmid_pred-nami-hvv-422746.jpg 3 480 91

After série

< 5. díl

Pátá vlna emocionální exploze! Přečtěte si, jaký byl Hardin, než potkal Tessu, i co se s ním stalo po After. Dramatická love story Tessy a Hardina k sobě jako magnet přitahovala všechny okolo. Tyto vedlejší postavy, které doposud jen přihlížely, dostávají konečně šanci vyjádřit se k událostem série After. Spolu s nimi dostane slovo i samotný hlavní hrdina - Hardin Scott. Jeho verze prvního setkání s Tessou změní všechno, co jste si o něm dosud mysleli!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Before , 2015

Agi005
18.10.2021

Moc se mi do příběhu nehodila a celé se mi to zdálo takové utahané.

smejkalova.m
16.10.2021 4 z 5

Za mě zbytečný díl, přečetla jsem to už jenom tak z povinnosti, abych měla dočtenou sérii.. :)

Lenisk@
09.10.2021 1 z 5

Přijde mi, že jde přesně o ten typ knihy, kterou autor napíše v době, kdy se proslavil a předchozí díly mu začaly vydělávat. Jde jen o způsob, jak z napsané série vytřískat víc peněz. Za mě zklamání, dočetla jsem jen z povinnosti, abych měla sérii kompletní.

Kniholenka9
08.10.2021 2 z 5

Něco málo navíc jsem se sice dozvěděla, ale ten Hardinův pohled jsem si přesně takhle představovala, takže za mě už je tato kniha zbytečná. Celkem zajímavé bylo vyprávění vedlejších postav. Celé sérii jako celku dávám 3 hvězdičky.

jitka_dankova
07.10.2021 5 z 5

Vynikající kniha pro čtenáře, kteří už vědí, jak celý příběh dopadne a o čem to bylo, ale chtějí víc detailů. Chtějí se do začátku příběhu znovu ponořit, ale jinak. V první knize nemohly být popsané komentáře z pohledu Hardina, protože by okamžitě vyzradily celou tu zápletku a o co tam jde. Takže jsou prostě tady. Být náctiletá holka, která se teprve snaží zorientovat ve vztazích, sexu a všem okolo, určitě bych nevynechávala tenhle díl, protože podívat se na celý příběh z pohledu kluka, to může holkám mnohé věci osvětlit ;-) A i když už mám po třicítce, bavilo mne to taky. Nicméně není to pro každého, tady prostě nečekejte už žádné zvraty, děj, zápletku. Je to jen vyprávění toho stejného, ale z jiného úhlu pohledu.

Markyna05
16.09.2021

Jedničku miluju ale v Hardinovo podání to je takový zvláštní. Tessa to dle mně odvyprávěla líp

AnnaNes
16.09.2021 5 z 5

Zas tak zbytečná kniha to není. Ráda jsem si přečetla příběh z pohledu Hardina a ostatních postav. Líbilo se mi to.

domihruzkova
30.08.2021 4 z 5

Věděla jsem, že to nebude vrchol literatury a že už se nejspíš nedozvíme moc věcí, co už bychom nevěděli z předešlých knih (jo, je to pravda), ale prostě jsem si nemohla pomoct a musela i tohle přečíst :D Nevím proč, ale mě to bavilo.

Jita160
13.08.2021 1 z 5

Za mě zbytečné pokračování.

zaba335
18.07.2021 5 z 5

Po roce jsem se vrátila do života Tessy a Hardina a znovu jsem s nimi prožívala tento neuvěřitelný příběh plný emocí a rozervaných scén.

Po všech recenzích jsem si nebyla jistá, zda mě tento díl pohltí jako všechny předchozí. Ano jistě, je to takový dodatek. Přes všechny negativní recenze a smíšené pocity jsem začala první větou a tak jako u předchozích dílů, mě vyprávění Anny Todd naprosto pohltilo. Znovu jsem si připomněla, jaké to bylo přečíst knihu za jediný den, která mě chytla a už nepustila.

Dodatkový díl očima ostatních postav, a hlavně Hardina, mě neskutečně bavilo. Bylo zajímavé nahlédnout do hlav ostatním postavám např. Molly nebo Zedovi. Hardinovo vyprávění bylo ovšem nejlepší.

After je mojí srdcovkou. Anna Todd to prostě umí!

houdkic
13.07.2021 1 z 5

Konecne jsem tuhle zrudnost docetla a celou zpropadenou serii uzavrela. Absolutne nechapu, jak mohla autorka vytvorit nekoho tak nechutnyho, sobeckyho a rozmazlenyho jako je Hardin. A jeste vic nechapu, ze se nekomu tenhle typek fakt libi.

viki77
01.07.2021 5 z 5

Opět podle mně dobře napsané

Ivet_V
25.06.2021 2 z 5

Přišlo mi to hrozně zdlouhavé a četlo se mi to hrozně blbě, možná i protože jsem to četla ve slovenštině. Prostředek z pohledu Hrdina bylo fakt za trest. Nemohla jsem se v dějí vůbec posunout a způsobilo mi to čtecí krizi. Na druhou stranu se mi líbily pohledy vedlejších postav na začátku a na konci. Když to vezmu celkově, tak jsme se skoro nic nového nedozvěděli a celý díl byl zbytečný a nemusel vůbec být.

Dizzy3
14.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Četla jsem pouze Hardinovu část, zbylé postavy mne momentálně nepohltily, tak jako ti dva :) Jako fanda knížek si myslím, že to zbytečná kniha nebyla - naopak bych ocenila klidně celý přepis knihy z Hardinova pohledu :D nebo alespoň ještě pár situací, kdy mi vrtalo hlavou, co si o tom myslí ajak to prožívá. Obrovský plus za část, kdy byli dva roky od sebe a kdy už měli děti, tato část mohla být taky mnohem více rozsáhlejší - klidně mohla nahradit právě ostatní příběhy vedlejších postav. Zkrátka takové hezké uzavření, ale stejně mě štve že neměli svatbu a doufám, že ještě nějaká knížka ohledně Hessy přijde :D

Aranel15
22.05.2021 5 z 5

Vůbec nevím, jak mě dokázala kniha tak strašně pohltit, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Krásně se v ní dokresluje celý příběh i z jiného pohledu.

lucie3944
10.05.2021 2 z 5

Za mně trochu zbytečná kniha. Mrzí mě, že je tam spousta věci načatých a nedořešených. Hardin cosi vypráví ze svého pohledu, najednou bum a jsme někde úplně jinde... Jako kdyby někdo vzal kousky knihy a nějak to pospojoval dohromady. Škoda.

leona5769
21.04.2021 5 z 5

Musím říci, že tento díl tam patří. Zde jsem si přečetla spoustu komentářů, že je to zbytečná kniha a nechala se odradit, ale nedalo mi to a stejně jsem si ji přečetla a jsem za to ráda, protože mi to doplnilo něco, co jsem potřebovala.

Přečtěte si tento díl... dá Vám hodně .

TerezaJágrová
10.04.2021 3 z 5

Za mě je tohle úplně zbytečná kniha. Dozvíme se o postavách něco nového, ale i tak už bych znovu knihu číst nemusela.

Andynka
09.04.2021 2 z 5

Naprosto zbytečná kniha....
I když se ráda vracím do knih a jejich příběhů, které mám ráda. Tohle si autorka mohla odpustit....
Nedozvěděla jsem se zde nic nového, nic zajímavého. Naopak mi autorka sebrala i ten kousek fantazie, co jste mohli v knize využít tím, že napsala pohled Hardina , když se začal seznamovat s Tessou.
Takže nic, co by jsme vlastně už nevěděli. Plus tedy ke knize dopsala i jak dopadli ostatní postavy, ale upřímně... jelikož to nebyli hlavní postavy , tak jsem se až tak nezajímala, jak dopadli.... Tedy jsem tohle opravdu číst nepotřebovala.
Za mě bych si zpětně knihu ani nepořídila.

Nelajza
05.04.2021 odpad!

No... Knížku jsem si koupila jen kvůli tomu, abych měla sérii celou. Bohužel pro mne to bylo jedno velké zklamání. Hardin byl strašně otravný a nesympatický. Fuj, pořád se jen litoval a vzdychal nad sebou. Vedlejší postavy, který jsem chtěla trochu blíže poznat se mi spíše vzdálily.

Menší SPOILER:
(nejhorší byl Zed, BOŽE MŮJ jako vážně? Dal se dohromady s holkou, která vypadá a chová jako Tessa?) Ccc... Ubohé.