Polibek

Polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402364/bmid_polibek-Cd4-402364.jpg 4 2347 533

After série

2. Vydání …můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala… A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

Lucie.H
14.07.2016 5 z 5

kniha mě velice uchvátila ten konec mě ani moc překvapil něco podobného jsem čekala mám hlavu plnou otázek ale prostě je too uplně boží kniha sice dost perverzní ale jinak boží

lenus52
11.07.2016 1 z 5

Spoiler:
Kniha byla super do te doby nez se vse porad opakovalo a opakovalo. Zkamaradili se pak byl u ni v posteli pohadali Tessa se zacala chudera litovat pak tyden spolu nemluvili Hardin se po tydnu omluvil Tessa si rekla ze neni zas tak spatny a ze ho miluje, ona zas skonci u neho v posteli zase se pohadaji Tessa se lituje, tyden se nebavi, Hardin se omluvi Tessa mu to odpusti a tak je to v cele knize...

Marluksa
11.07.2016 3 z 5

Zvláštní dílo. Prvotina čiší z každé stránky na sto honů, přesto má dobré recenze a mě se líbila. Otřelé klišé dvou protipólů je zajímavě pojato a jsem zvědavá na pokračování.

DK197
09.07.2016 5 z 5

Já si nemůžu pomoct, já si tuhle knížku užila naplno. Dokonce naštvu všechny milovníky Padesáti odstínů šedi, ale přes můj pozitivní komentář k oné knize, oproti Polibku mi první díl o Christianovi a Aně přijde jako notná nuda.

Ty zápletky tady jsou mnohem barvitější, tempo knihy i polarita vztahu se neustále mění a pořád se něco děje. Navíc nesnáším potetované blbce - ale Hardin je Hardin. Nehledě na to, že přístup k "moje partnerka je panna" se mi také víc zamlouvá.

Ihned jsem otevřela druhý díl.

81evama
08.07.2016 4 z 5

Knizka se cetla jednim dechem, ikdyz uz vekove nespadam do cilove skupiny, tak mi to vlastne vubec nevadilo. Pribeh je ctivy, necim odlisny asi vyraznou osobnosti Hardina a upejpavou, nezkazenou Tess, urcite si prectu i dalsi dil, jako oddychovku doporucuji.

Lalina3
08.07.2016 5 z 5

Super kniha. Četla se naprosto sama. :)
Někteří zde píší, jak se zde opakuje jen hádky, usmiřování a sex, pořád dokola. Jo, možná je to pravda, ale mně to nijak od očí nebilo a nevadilo mi to. Beru to jako jeden úžasný celek.
Varuju ty, kteří si to chtějí přečíst: pokud nemáte v záloze druhý díl, radši se do toho ani nepouštějte. :D :D
Já v záloze druhý díl nemám a dřív než v říjnu se k němu nedostanu, takže mi nezbývá, než si počkat. Ale jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.
Někdy se Hardin choval jako naprostý blbec, až jsem někdy přemýšlela, jak si to vůbec k Tess může dovolit. Bylo mi celkem líto Noaha, ale co se dá dělat :D
Kniha mě bavila a četla se mi strašně rychle. Měla jsem ji přečtenou (na mě) za rekordní čas. Takže doporučuji a těším se, až si přečtu další díl. :)
Za mě stopro 5*

AjinQa
20.06.2016 4 z 5

Tahle knížka je taková blbost, až je to vlastně celkem dobré.
Dobře se to četlo, ale nechápu jak mohla autorka příběh tak na 280 stran napsat do 528 stan dlouhé klišé. Kniha je prakticky jenom o tom jak se Tessa hádá s Hardinem, usmíří se a pak mají sex. Nejvíce mě asi bavila pouze první půlka knížky a tu druhou jsem dočetla s přinucením.
Tessa byla někdy taková naivka, až to nebylo možné. Párkrát jsem si klepala na čelo, co to dělá.
Hardin. To byl prostě jedním slovem kretén. To jak se k Tesse něky choval.. A že ona to vytrpěla..
Jediné co mi celkem vytřelo zrak, byl konec. Ten se autorce poved. Jen kvůli tomu si asi přečtu druhý díl na Wattpaddu.
Jak už jsem řekla, knížka je vcelku dobrá, stojí za to si ji přečíst, ale já osobně bych si ji nekupovala. Celkem ztráta peněz.

Jaruce
20.06.2016 5 z 5

Příběh se mi líbil, krásně a s lehkostí se mi četl i když už nepatřím dávno k náctiletým, je to o obyčejně neobyčejném vztahu dvou mladých životem začínajících lidí s plusy i minusy které si nesou s sebou z dětství a i po něm, ze svých rodin přebírají klady i zápory a oni si chtějí jít po své cestě v "dospěláckém životě ". Těším se a hned se vrhám do pokračování!

helena19
19.06.2016 5 z 5

Ach jo.. :D myslela jsem si, že si přečtu první díl a u toho skončím, protože jsem se nechtěla uvrtat k další sérii knížek, kde bych se nemohla dočkat pokračování..Nevím jestli bohužel nebo bohu dík, ale po přečtení tohoto dílu si musím okamžitě přečíst další :D takže nezbývá než pogratulovat autorce k super čtení a sobě k další závislosti :D

janesy
16.06.2016 5 z 5

Tak jsem se svezla na horské dráze citů, knihu jsem přečetla jedním dechem, ale myslím, že i méně stran by příběh skvěle popsalo. Konec otevřený a tak se můžeme těšit na další díl.

CHESS
14.06.2016 3 z 5

Teda tak musím říct, že jsem čekala něco lepšího. Kniha se mi sice líbila, ale dost mně irituje Hardin a je chování a Tessina naivita a pokrytectví je taky něco. Chce Hardina, ale přesto není schopná se rozejít se svým stávajívím přítelem, jenom proto, že on pro ní vždycky představoval jistotu, ale ne lásku a vášeň. To jí obstarává Hardin a velice rád k tomu přidává ponižování, křik a podupávání Tessina ega a holka se stejně pořád vrací pro víc... Ale i tak dobrá oddechovka :)

irena0595
14.06.2016 5 z 5

Skvělá kniha

warca
13.06.2016 4 z 5

Přestože jsem se rychle začetla, docela mi vadilo, že se tam opakovala stále stejná situace. Jinak mě příběh úplně dostal...

misule605
26.05.2016 5 z 5

Knížka mě naprosto pohltila, hold propadám takovýmto příběhům. Je to sice trochu předvídatelné, ale i tak mě konflikty mezi Tessou a Hardinem neuvěřitelně baví. Jedině doporučuji. Moc hezká knížka, už se těším na další díly :)

Tinuška.87
05.05.2016 4 z 5

Vzhledem k tomu, že již delší dobu nepatřím mezi -náctileté čtenářky, rozhodla jsem se přes veškerou propagaci této autorky knihu přečíst. Rozhodně tato kniha nepatří mezi náročnou literaturu, spíše odpočinkovou. Dokonce jsem od ní nemohla odtrhnout oči a těšila se, až budu ve čtení pokračovat. A nezbývá mi nic jiného, než si zakoupit pokračování této knihy a pokračovat v tom, kde jsem skončila :). I když tuším, jakým směrem se tento příběh zřejmě bude ubírat.

Závěrem ... nečekejte něco nového. Vše, co autorka popisuje ve svém díle a jak se děj odehrává, jste se již dříve setkali v knize od jiného autora. Jedná se skutečně o odpočinkovou knihu, při které chcete vypnout a moc u toho nepřemýšlet.

Meridea
03.05.2016 5 z 5

Mohu jen souhlasit se Suin :-)

Suin
26.04.2016 3 z 5

Velmi smíšené pocity, v podstaté se neumím rozhodnout jestli se mit o líbilo a nebo ne. Nestává se mi často aby mně hlavní mužský hrdina rozčiloval ale tady jsem místama měla chuť mít možnost tomu klukovi jednu plácnout a hlavní hrdinka je klasicky naivní puberťačka ale kupodivu je snesnitelnější než ON. Bohužel ten konec mi nedovolí nepřečíst si i druhý díl - jen si nejsme jistá jestli ho i dočtu. Skutečně k naštvání :)

leuska
21.04.2016 5 z 5

Co na to říct? :) Minulé léto jsem první díl Afteru četla na Wattpadu a musím říct, že v knižní podobě mě to neomrzelo! :) 1D zbožňuju takže pro mě to bylo naprosto úžasné! :) Ikdyž mě rozčílila jedna věc změna jmen!!!! Jak už bylo zmiňováno v předchozím komentáři Hardin bude vždycky Harry Styles ♥

Zellda
10.04.2016 5 z 5

Poprvé jsem ji četla jako originál, podruhé v klasickém knižním vydání. A i na podruhé kniha vyvolala stejné reakce, to se povedlo málo knížkám čtených vícekrát. Jediné co mě rozčilovalo na knižním vydání byla záměna jmen. Pro mě bude Hardin vždycky Harry. :)

smejkalova.m
31.03.2016 5 z 5

Líbilo se mi to, a je mi Tess líto.. Těším se na druhý díl! :)