Polibek

Polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402364/bmid_polibek-Cd4-402364.jpg 4 2349 533

After série

2. Vydání …můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala… A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

jani.ruzicko
07.11.2017 4 z 5

Pořád jsem si říkala, kde je sakra ten problém... v čem Hardin jede... sázka mě teda vůbec nenapadla, i když je to vlastně stále omílané klišé :D Příběh je zbytečně dlouhý, trochu se točil v kruhu, ale výsledek není špatný =) Jdu na druhý díl =)

anonym02
28.09.2017 5 z 5

Jsem ráda, že jsem po dlouhé době zase narazila na oddychovou knihu.

Niksalka
11.09.2017 4 z 5

Po přečtení všech knih musím říct, že první díl byl super. Další díly už nejsou tak dobré, ale první rozhodně doporučuji!

nani_nka
31.08.2017 4 z 5

Túto recenziu píšem už po prečítaní druhého dielu, po ktorom by som túto sériu nikomu neodporučila. Avšak kebyže som nevedela o čom je druhý diel, tak by som bola unesená. Ten koniec bol úplne božský! Príbeh o slušňáčke Tess a ťažkom frajerovi Hardinovi sa mi veľmi páčil (vždy som chcela mať chalana s piersingom v perách).

marta14
20.08.2017 4 z 5

Tess mi ze začátku přišla jako až moc hodná holka. Napřed jsem tu knihu ani nechtěla dočíst, ale nakonec jsem ji přeci jen dočetla. Kniha je pořád o tom samém. Nechápu, jak mu mohla všechno hned tak odpustit. A ten konec? To má být co? Zbytečně dlouhá kniha o tom samém pořád dokola. A když mě konečně zajímalo to, jak to nakonec dopadlo, tak byl konec knihy a já se nic nedozvěděla. No teda... Jinak se kniha pěkně četla a měla jsem ji přečtenou rychle. Nebyla nudná, ale prostě jen furt to samé. Ještě si rozmyslím, jestli si přečtu další díl.

Nita17
10.08.2017

Omlouvam se, ale tuhle sérii už nikdy více.
První díl mi připadal, že někde vykradl hlavní zápletku, ale pořád se to ještě dalo. S dalšími se moje kocovina z tohohle příběhu stupňovala. Tessa by potřebovala pořádnou dávku sebeúcty a rozumu, Hardin pěkně podrazit nohy, aby vnímal realitu. To by pak ale byl rychlý konec a autorka by nás ušetřila toho psychoitalského guláše, kterým napěchovala zbývající díly.
Dobře, lidem se v životě stává lecos, co vydá na béčkové drama, ovšem tohle je kniha, tudíž čekám něco promyšleného, tady však přes míru splácané.
Ze všech se dá čist první díl a konec posledního ( Pouto ).

Klárka83
09.08.2017 3 z 5

Knihu jsem sice přečetla, ale neustálé rozchody obou protagonistů byly až přes míru. Chápu, že nějaká zápletka v knize být musí, ale měla jsem celou dobu pocit, že mladá dáma nemá žádnou sebeúctu. Druhý díl jsem dočetla ani ne do půlky, protože to už bylo přes příliš.

Shinstria
27.07.2017 3 z 5

Furt dokola. Něco se pokazilo a pak se to spravilo, nebo bylo odpuštěno. Jediné co to zachránilo byl ten konec, kterej mohl být už v půlce. I když jsem to dočetla, tak jediný co mě u toho drželo bylo to, že jsem byla zvědavá co se zase podělá.

Tánička11
17.07.2017 4 z 5

Asi bych knihu začala číst jako poslední, protože je strašně tlustá, ale jednoho dne jsem potřebovala nějakou tu YA knihu na oddechnutí z namáhavých tréninků a všeho kolem mě a tak jsem s řekla že nakousnout after, protože to bylo co jevíc YA z mích knih z knihovny. Když jsem se ponořila do čtení nemohla jsem přestat za dva dny jsem měla přečteno 300 stránek a to nejsem nějaký rychlo čtenář. Samozřejmě kniha je jenom oddechovka, romaňtárna pro dívky jak se i řadí kniha v knihovně, ale i tak jsem se sama mile překvapila.

Kniha mě neskutečně bavila ale pak jsem měla přelom a kniha mi přišla neužitečná a k ničemu. Musim říct že to bylo jedno velké klišé ale autorka umí fakt dobře dělat konce, a proto mě konec hodně překvapil. Asi bych to nedoporučila ale pro konec by jste si to mohli přečíst. Tess hlavní postavu mě bylo strašně líto jak jí zneužili vlastně to je spojler takže sorry!!! Nevím jestli si chci přečíst další díl ale možná až mě chytne chuť, ale docela mě zajímá co bude dál.

nadenka13
09.07.2017

Skvělá kniha moc doporučuji

MarKy95
07.07.2017 4 z 5

Další kniha, která mě dostala. I když je to v podstatě furt o jednom a tom samém, furt to člověka nutí číst dál a dál...Štvala mě Tess, jak mu pokaždé lehce odpustila, ale tak to jsou ty první větší lásky. A Hardin psychopat... Každopádně jsem zvědavá, co přinesou další díly:)

Aríka
07.07.2017 5 z 5

"Ó, můj Bože!"
To bylo to první, co jsem si řekla po dočtení této knihy a ihned jsem sáhla po druhém dílu. Kniha jsem psána mou oblíbenou ich- formou a celé to vypráví Tessa. Tessa je milá, hodná dívka, která má ve svém životě ráda řád. Hardin, miluju to jméno, je "rozbitý", v této knize má zosobňovat typ "bad boye." Celý potetovaný, se piercingem ve rtu a obočí a s uhrančivýma zelenýma očima. Co se stane, když se ty dva dají dohromady? To se dozvíte jenom tak, že si přečtete tuto knihu.

betule3
28.06.2017 4 z 5

Celá kniha je prakticky jen o střídání lásky a nenávisti. Ale musím uznat, že celkově se mi líbila. Je moc hezky napsaná a nemůžete se od ní odtrhnout. Rozhodně si někdy přečtu i další díly. A ten konec jsem teda fakt nečekala...

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Tohle se cetlo samo!!uzasny a nelze se odtrhnout

MayaBu
26.06.2017 2 z 5

Asi to nebyla kniha pro mě. Bylo to poměrně čtivé, ale pořád se opakovalo totéž (nesnášejí se, nevědí, jak to teda je, mají se rádi, snaží se se nesnášet,...) a navíc musím souhlasit s tím, že jde o červenou knihovnu na druhou, což taky není můj šálek kávy. Pro mě byl After zřejmě drobet přehmat, ale své čtenáře si jistě najde.

Makulka1992
17.06.2017 5 z 5

Kniha se kraaásně četla. Dějově super. Hlavní postavy mi byli hooodně sympaticke... A ten koneec mě posadil totálně na zadek.... Takže za mě 5* a jdu se začísst do druhého dílu.

sebemi
29.04.2017 2 z 5

Čte se dobře, ale štvaly mě stejné hádky mezi hl. hrdiny a ten konec, no nevím. Čekala jsem nějaké pořádné tajemství Hardina a ne toto. No další díl číst nebudu, protože vím, jak to skončí :D

lucie2952
27.03.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Neuvěřitelně mě vtáhla do děje. Autorka skvěle píše. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Četla jsem a četla. Když Tess byla naštvaná na Hardina, tak já taky. Když se do něj zamilovala, tak já taky. Prožívala jsem s hlavní postavou všechno. Jdu se vrhnout na druhý díl a snad se do něj zamiluju jako tady do tohoto dílu.
Jinak jméno Hardin mi ze začátku vadilo. Ale za chvilku jsem si zvykla a už si nedokážu představit, že by tam bylo jiný jméno.

KaileyBlot
10.02.2017 3 z 5

Skoro ani nevím, co si o tom myslet. Celé to bylo vlastně o tom, jak se něco kazilo, pak se to urovnalo a takhle pořád dokola. Nějakým zvráceným způsobem to bylo dokonce v tomto úseku poutavé, protože mě na tom lákalo to, že nevím, co se stane dál.
Ikdyž mě někdy opravdu štvaly Hardinovy výkyvy nálad. To bylo dost divný. Všechno má ale na konci své odůvodnění.

Konec. Tam se k mému zklamání zkazilo úplně všechno. Už už jsme si myslela, že to bude aspoň trochu originální příběh, jak se k tomu schylovalo, ale ta poslední kapitola to úplně potopila, protože se vlastně jedná o naprosto ohrané téma. Už zase.

Sice mě zajímá, jak série bude pokračovat dál, ale nemůžu ohodnotit jinak než průměrně.

Stilinski_xoxo
24.01.2017 odpad!

Knížku jsem četla na internetu ještě než jí autorka vydala jako knihu. Zde Hardin, na netu Harry, je úplně normální bad boy, a Tessa, šedá myška popisována jako úplná husa. Četla jsem ještě druhý díl, v domění že se konečeně dočkám něčeho zajímavého. No, také jsem ho přečetla po dlouhé době. třetí díl jsem dočetla asi tak do třetí kapitoly a měla jsem chuť telefon vyhodit okna. Prostě hrůza.