Polibek

Polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402364/bmid_polibek-Cd4-402364.jpg 4 2347 533

After série

2. Vydání …můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala… A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After , 2014

cukrovka
23.08.2018 4 z 5

Čtivé, jednoduché přesto zajímavé. Velmi komplikovaný vztah, který je jak na houpačce. A i když mi to přišlo stále dokola - průšvih x odpuštění - nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

Slůník
14.07.2018 3 z 5

Jako minule - nevím, jestli překlad knize trochu neublížil. 50 odstínů... jsem nečetla, tohle mi, podle toho, co jsem o nich slyšela, připadá jako jejich teenagerovská verze :)

chmelda212
14.06.2018 3 z 5

Tak to byla docela emocionální jízda. Chvílemi se to malinko vleklo, ale ten konec... no páni, hned zítra se pouštím do dalšího dílu. Nemohu však hodnotit jinak než jako průměr (ve srovnání se sérií Off-Campus od E.Kennedy bylo toto jen slabý čaj)

anishta
29.05.2018 4 z 5

Uf to byla síla... Velmi komplikovaný vztah dvou komplikovaných lidí... Trochu jsem měla obavu, z toho, že kniha má přes 500 stran.. ŘÍkala jsem si, co tam tak může být, ale ti dva jsou jak dva čertíci v jedné krabičce... Konec byl pěkně napínavý a jsem zvědavá co bude dál...

Coli
01.05.2018 odpad!

Absolutně strašné. Jak tomuto někdo může dát byť jen jednu jedinou hvězdu...nechápu.

Lorej
01.05.2018 5 z 5

Velmi čtivá knížka, která díky krátkým kapitolám velmi rychle utíká.
Docela mě občas frustrovalo Tessiino i Hardinovo chování, pořád to mezi nimi bylo do kopce z kopce. Ale o to víc mě zajímalo, jak se jejich vztah bude dál vyvíjet, jak se se vším vypořádají.
Moc se mi líbila propracovanost prostředí a taky autentičnost. Až na nějaké pasáže se příběh jeví jako podle skutečnosti.
A ten konec? Budu si muset přečíst pokračování co nejdřív, jinak se z toho zblázním!

Janie061
17.04.2018 5 z 5

Wattpad...už jen to, že autorka povídku přidávala nejdříve na tuto stránku a později ji vydali v knižní podobě, je pro mě neskutečně poutavé. Dává to tak šanci i nám ostatním. :) Naději.
Jsem hrdým fanouškem skupiny, kterou má ráda i Anna Todd, proto je pro mě dalším plus, že hlavní postava je někdo koho mám ráda. I když mu Hardin moc podobný není, stejně víme, že to byl on ;)
Za mě skvělý první díl.

elisa194
09.04.2018 3 z 5

Knize zbytečně ubírá tolik stránek. Příběh je zbytečně natahovany, pořád dokola. Pro mladší generaci,ale asi ok...

Ažula
31.03.2018 5 z 5

"Tys to nečetla? Jak můžeš žít? Je to nejlepší knížka ever! Tak to ne, tu ti musím půjčit!"
A tak jsem začala číst After.
První díl je z mě asi z celé série nejlepší. Tessa s Hardinem se ještě poznávájí, čímž jsou všechny jejich problémy nové. Teprve zjišřujeme, jací naši hrdinové vlastně jsou. A to mě na tom baví.
Vzhledem ke konci nevím, co bych dělala, kdybych neměla další díl hned po ruce.

Mininka
11.03.2018 5 z 5

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších knih. Celou sérii jsem četla už 5x a každý rok se k ní ráda vracím. Obzvlášť k tomuto dílu. První 2 díly jsem četla ještě na Wattpadu, kdy nebyla kniha publikována knižně, ale překládaná pomocí šikovných překladatelek s původními jmény. Příběh Tess a Hardina (Harryho) si nejde nezamilovat! Jejich hašteření, konflikty a obrovská dávka lásky vás nenechají se nudit. Skvělá je i kniha BEFORE od Anny, kterou má na Wattpadu, kde je psaný prví díl z pohledu Harryho. Sérii After určitě vřele doporučuji :) !

Lucik100
06.03.2018 5 z 5

Kniha měla opravdu dost primitivní děj, ale pravda je, že jsem se od ní i přes všechny chyby nedokázala odpoutat. Oblíbila jsem si i Tess a Hardina.

Luca94
06.03.2018 4 z 5

Skvělá knížka !! Kniha se četla jedním dechem a nenechala mě spát - "co bude dáál?"
Sice jsem moc nechápala ty Hardinovy výbuchy vzteku nebo proč se choval jak se choval, občas bych mu dala pár facek, sbalila se a skončila to s ním ... ale o čem by ta knižní serie potom byla že :)

malazluta
02.03.2018 3 z 5

Naivní holka a bad boy... již tolikrát zpracované téma. Tento díl mě docela bavil ...

veveronka
25.02.2018 4 z 5

výborné jako vždy

sabina1996
09.02.2018

Kniha se mi opravdu líbila. Chvílemi mi to sice připomínalo parodii na 50 shades, ale i tak to bylo super a konec byl pro mě překvapením.

Ahink3105
04.02.2018 4 z 5

První díl jsem přečetla rychle, líbil se mi. Druhý už trochu drhnul, třetí jsem přečetla už jen silou vůle, do čtvrtého opravdu nejdu.

Gabulienka
27.01.2018 5 z 5

Po tejto knizke som siahla ako po prvej po dlhej dobe, co som citala iba skripta a veru nelutovala som. Najma prva kniha je neuveritelne ctiva a v podstate som sa od nej nevedela odtrhnut co sa dalej stane. Je skoda ze si Tessa musela prejst az tolkymi skuskami,ktorych bolo na jednu osobu az prilis. Kazdopadne si Hardin ziskal miesto v kniznom srdci i ked to bol hajzel ale bolo krasne ako sa snazil. No a zo stastneho konca som si aj pooplakala

tesss385
15.01.2018 5 z 5

Nechápu nikoho z vás komu se kniha nelíbila,tato kniha vás donutí brečet smát se prostě prožívat všechny pocity s hlavními hrdiny,přečetla jsem všechny díly,všem dávám plný počet.Jediné co bych vytkla je příliž uspechany konec u posledního dílu,doufám že brzy najdu knížku která by se dala číst jako tahle

ivedoo
22.11.2017 5 z 5

No tahle knížka ve mně zase probudila duši puberťáka :D XD Naprosto skvělá, napínavá kniha, kterou jsem přečetla za dva dny, zrovna dneska jsem najednou musela přečíst 300 stran jak to bylo dobrý. Strašně moc napínavá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Líbil se mi, že příběh měl také nádech erotiky. No, ani jsem si nepředstavovala, že bude After tak skvělá :D Jdu otevírat další díl.

Terisek99
17.11.2017 5 z 5

Naprosto úžasná knížka. Originální příběh.