10 rande naslepo

10 rande naslepo https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454900/bmid_10-rande-naslepo-neq-454900.jpg 4 404 128

Rodina dokáže Vánoce vždycky pořádně osladit, tomu věřte! Sophie si k Vánocům přeje jedinou věc - strávit víc času se svým klukem. Jenže se ukáže, že on by si dal od jejich vztahu raději pauzu. Sophie se se zlomeným srdcem uchýlí k prarodičům, jejichž dům je plný spousty rodinných příslušníků, kteří tam přijeli na vánoční prázdniny. A babička vymyslí (ne úplně super) plán: během následujících deseti dnů vyrazí Sophie na deset schůzek naslepo, které jí dohodnou její příbuzní. Tohle budou ty nejhorší vánoční prázdniny, jaké kdy zažila... nebo nakonec ne?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

10 Blind Dates , 2019

Libris_Na_Ex
10.12.2020 4 z 5

Joooooo, tohle bylo super. Přesně to, co od oddechové YA contemporary chcete.
Je tu zajímavá zápletka, u které se i zasmějete, skvělé postavy, plus Vánoce.
Jednu menší výtku ke klukovi, který nakonec skončí s hlavní hrdinkou, bych měla - jak mile se tam objevil, věděla jsem, že skončí s ním. Ale jinak to byla hezky a pomalu se vyvíjející romantická linka, které jsem fandila.
Plusové body si kniha zaslouží určitě za rodinné prostředí, protože i když jsem se občas v jménech rodinných příslušníků ztrácela, bylo to moc fajn prostředí.
Celkově mě kniha moc bavila a sedla mi do (vánoční) nálady.

ajak
10.12.2020 5 z 5

Krásná, čtivá, zábavná oddechovka. Měla jsem to přečtené během pár hodin a moc špatně se to odkládalo :D mohu jen doporučit! Nebylo to přeslazené a některé hlášky nebo vtípky opravdu stály za to!!

E.lisabeth
10.12.2020 5 z 5

Ja zkratka takovouhle milou bezduchou romantarnicku ted potrebovala. Ucel splnila, takze ja jsem spokojena).

ZapisnikTerky
09.12.2020

Tahle knížka vám opravdu příjemně navodí vánoční atmosféru. U mě se jí to rozhodně povedlo. Moc pěkně vykreslené americké Vánoce se špetkou Itálie... více v mojí recenzi.

lily_maleckova
06.12.2020 5 z 5

Další moc hezká vánoční romantika! ❤️
Na knize je super ta originální tématika rande naslepo, protože každý "přítel" byl jiný a i náplň rande se odvíjela pokaždé jinak, podle toho, kdo ho vymýšlel, to bylo fakt moc dobré:)
Za mě bylo hodně velké plus vztah hlavní hrdinky Sophie s její starší sestrou Margot a celkově jsem si užívala tu velkou rodinu❤️ hlavní hrdinka má spousty tet, strýců, bratranců a sestřenic, nikdy nebyla nuda, to se mi vážně líbilo ????
Ke knize mám drobné výčitky, někdy mi nepřišlo chování Sophie tak, jak bych ho já chtěla a taky mě trochu zarazila jedna část na konci knihy, to sem psát nebudu, nikdo nechce spoilery :)
Každopádně za mě opravdu moc fajn feel good vánoční romantika a doporučuji!
4,5/5⭐ + ta obálka je fakt boží!

betule3
29.11.2020 3 z 5

Knížka byla přesně tím, co jsem od ní očekávala - miloučkou nenáročnou romancí. Rozhodování hlavní hrdinky bylo občas na pár facek, ale jinak byla víceméně v pohodě. Po celou dobu panovala taková příjemná a šílená rodinná atmosféra, která mi připomínala mou vlastní rodinu. Za mě takový hezký průměr v tomto žánru.

jithushka
27.10.2020 2 z 5

Naprosto nereálné. Nechala jsem se nalákat obálkou, ta však září mnohem více, než celá kniha.

Majka1979
12.10.2020 5 z 5

Sophie, obyčajné dievča, ktoré najradšej trávi svoje voľné dni s jej priateľom sa dozvedá, že jej priateľ je rád, keď spolu nie sú a to je pre ňu rana.
A tak sa jej babka rozhodne spríjemniť prázdniny počas Vianoc a tak sa začína plánovanie rodinných rande naslepo - 10 rande, 10 chalanov, kopec srandy a hlavne veľa zážitkov. A čo na konci? Na konci zistí, že to všetko stálo za to :)
Knihu vrelo odporúčam :)