Mnichovská zrada

DISKUZE » Volná diskuze


Dudu
Dudu 19.04.2021 v 17:03

Sputnik, tento web je přeci prozápadní, jinak by nemazali příspěvky, které nejdou do noty.

Vestička
Vestička 19.04.2021 v 17:37

a
co se prokecl?

Vestička
Vestička 19.04.2021 v 17:38

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Vestička
Vestička 19.04.2021 v 17:45

A nebo nic. Je mi to jasné, proč to mažou

Dudu
Dudu 19.04.2021 v 18:16

Jinak se Vestička neboj, páč když vyřaděj z toho Rusy, tak to nebude mít kdo postavit. WH je v bankrotu a Korea na tak silný R nemá licenci, takže ten tendr budou jen vyhozené peníze.

Vestička
Vestička 19.04.2021 v 18:18

Tak já ti vařím.


Dudu
Dudu 19.04.2021 v 19:15

A je to tady: Nakonec žádný terorismu - byl to útok na zboží nějakého Bulhara, který to měl vozit do Sýrie...

Vestička
Vestička 19.04.2021 v 19:42

On to byl možná od začátku plán prostě nestavět nic.

Kapis
Kapis 20.04.2021 v 17:50

Je mi až hanba, co všechno někteří naši představitelé jsou schopni udělat proti veškerým zájmům této země. A jak nadšeně zase někteří, kteří to celé nechápou, nesou pochodně k hranici (bohužel k té svoji)

Věřit tadytomuhle, shodou okolností v době, kdy se jedná o Dukovanech a Sputniku a ještě že to byli zas ti sami dva, jak s tim Novicokem, nikdo soudný snad ani nemůže. Jinak si dovolím pochybovat o jeho inteligenci.

Když si dovolil Nečas ceknout o tom, že by Rosatom mohl u nás stavět, tak sejmuli celou vládu, Babis má evidentně nuz na krku.

Dovolim si ještě jednou vložit jeden z nejkomplexnějších příspěvků k debatě o dostavbě jaderných elektráren v našich mediich, publikoványm před touto další vylhanou kauzou.

Text příspěvku byl upraven 20.04.21 v 17:53

Kapis
Kapis 20.04.2021 v 18:10

hmmm...tak mi byl odmazán pouze link na ten článek.

Vestička
Vestička 20.04.2021 v 18:25

Neuvĕřitelné

Vestička
Vestička 21.04.2021 v 12:58

Tak poslouchám Volnýho, šéf BIS si prý jel pro medaili do Amerického Wembley. Nemáme tajnou službu, jsme ztracení.

Dudu
Dudu 21.04.2021 v 17:09

Vestička, ať si ho tam rovnou nechají.

SputnikV
SputnikV 22.04.2021 v 08:51

Dnes nás vedou šílenci, před druhou světovou lidé bez odvahy. Tak to aspoň vidím já.

Kapis
Kapis 22.04.2021 v 09:47

Já se tak stydím za to, co se tady teď v této zemi děje. To musí být trapné snad i sieně a Jacckovi, kteří každý den freneticky vbodávají jehly do figurky Putina.

Neb jak napsal Laďa Větvička:
"Ve snaze potěšit USA české úřady dokonce překonaly své zámořské pány..."

Věřím, že většina Rusů si je vědoma, že to je způsobeno zaprodanci (a vydíranými) ve vedení této země a jinak nás - obyčejné lidi - vnímají celkem pozitivně.

Včera jsem postál s přáteli a přáteli těchto přátel, které jsem ani neznal, u pár piv, čepovaných do petky, a všichni se tomu divadlu pouze hořce smáli - myslím, že je to naštěstí většinový názor v této zemi - těch pár pražáků snad ani nikdo nemůže brát vážně. Nepochopili to zatím jen oni.

Jacck
Jacck 22.04.2021 v 10:05

Putinovi v poslední době nějak hoří koudel. Bohužel jen sklízí co zasel. Už před lety jsem předpovídal, že Putin udělal 2 katastrofální chyby - vpád na Ukrajinu a zábor Krymu, a montování se do amerických voleb a zvolení Trumpa. Ono každá akce vyvolává reakci a Rusové jsou obzvlášť špatní v předpovídání těch dlouhodobých reakcí na své činy. Celý svět už má chování Ruska dost a konečně snad přejde do protiútoku. Výsledkem toho všeho bude naprosto nevyhnutelné zhroucení Ruska (opět).

siena
siena 22.04.2021 v 10:17

Kapis, přestaňte se o mne otírat...

A prosím, moderátory, správce těchto stránek, aby se k podobnému nějak postavili. Jedna věc je výměna komentářů, ale opravdu nestojím o to, být vtahováno do diskuzí způsobem, jaký tu předvedl a předvádí uživatel Kapis. Domnívám se, že by to mohlo být nějak řešitelné...

Text příspěvku byl upraven 22.04.21 v 10:25

Vestička
Vestička 22.04.2021 v 10:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Vestička
Vestička 22.04.2021 v 10:48

Siena žádá moderátory. Je čas na sebekritiku. Je načase prohlásit že USA je náš vzor. Rusové jsou vrazi. Westinghouse nekrachuje. Bis nejsou čučkaři. Andreja nikdo nevydírá. A sputnik tu nechame. Byla jsem poblouuzněná nyní jsem prozřela.

Kapis
Kapis 22.04.2021 v 11:10

Drahá Sieno, jsem zděšen, já jen projevil naději, že nejsi hloupá a že i tobě už celá ta průhledná vylhaná série akcí, musí být podezřelá. A ty bys mě hned udávala a nahlašovala. Člověk se nezavděčí.

A Jaccku, bez urážky, si myslím, že ty jsi schopen s jakžtakž jistotou "předpovědět" tak akorát, co budeš mít na večeři. Diskuze i důkazy jsou zbytečné, informace např. o tom, že v USA došli soudně po dvou letech, že není důkaz o ovlivňování voleb ze strany Ruska jsou pro tebe irelevantní,- ač pravdivé - jedeš dokonale přesně to, co ti předžvýkali ve světových agenturách.

Budu se celý příští týden se toulat po horách a budu nad váma dvěma, bez zášti a zloby, uvažovat v poklidu zurčících potoků a probouzející se přírody. Jak je možné, že i přesto, že nejste hloupí, nejste schopni odhalit ty díry v logice, kauzalitě, i realitě a jen tupě opakovat, co se po vás chce, bez sebereflexe a zpětné vazby. Bez urážky, mě tohle nedává dobře spát a fakt bych tomu chtěl přijít na kloub.

Budu rád, když mi odpovíte, ať mám více materiálu.

Vestička
Vestička 22.04.2021 v 11:25

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

Jacck
Jacck 22.04.2021 v 12:09

Kapisi, u mně se fakt marně snažíš. Já ti ruskou propagandu nespolknu, takže to co píšeš je nejspíš určeno ostatním. Tématu ruských zásahů do amerických voleb jsem se věnoval docela do hloubky. Pokud tě to zajímá, tak senátní výbor pro vyšetřování ruské interference složený s představitelů obou stran (tzv bipartisan) zveřejnil docela podrobnou zprávu o celém tom zasahování
https://www.intelligence.senate.gov/sites/default/files/documents/Report_Volume1.pdf
jsou tam popsané všechny ty vazby Trumpa a lidí kolem něj na Rusy. Takže Američani jsou na Rusy docela dost naštvaní. Biden je první prezident co se ani nesnažil o nějaký reset s Ruskem a rovnou Putina nazval vrahem, USA zpřísnily sankce, a to ani zdaleka nevíme o tom, jaké zpravodajské války probíhají v zákulisí. ČR, ať už si to uvědomujeme nebo ne, tak se nachází na frontě této bitvy v této nové etapě studené války. Nepochybuju o tom, že to co se tady teď děje kolem Ruska je součástí této války.

SputnikV
SputnikV 22.04.2021 v 12:33

připojuji se k sieně a žádám, aby moderátor diskuze se vyrovnal s příspěvky, které napadají jiné, označují je za trolly, lháře, propagandisty a vůbec podivné tvory i s těmi, kdo bez ohledu na jakékoliv výsledky vyšetřování na místě samém, stále znevěrohodňují zvolení Trumpa prezidentem... možná i proto, že ať byl sebefigurkovitější, za jěho prezidentování byl svět celkově bezpečnější než je dnes .

jo, zapoměl jsem, snad by měl moderátor napomenout i zjevné opakované lháře .

Kapis vaše projevená naděje se míjí s realitou všedního dne, hezké výletování. Na otírání se jsem nenarazil.

Text příspěvku byl upraven 22.04.21 v 12:34

Kapis
Kapis 22.04.2021 v 12:35

To jsi asi moc nečetl, už na třetí stránce toho začerněného textu je napsáno:

The Committee has seen no evidence that any votes were changed or that any voting machines were manipulated.

Nicméně celé to vměšování - asymetrická válka je vedena určitě z obou stran, CIA zasahuje do voleb pravidelně a asi v 80 zemích svrhla režim a nahradila ho jiným, většinou mnohem shovívavějším k tržním zájmům a americkému drancování nerostného bohatství dané země. Proč toto nevadí? Proč třeba nevadí miliony mrtvých a rozvrácené celé země po amerických agresích, ale vadí, že Rusko si na základě krymské ústavy a po referendu vzalo Krym zpět? (Víte, že Krym má vlastní parlament, ústavu a na Ukrajině byl vždy velice nezávislý? A že Rusi tam měli legální základnu, žádní vojáci tam nemuseli dojet "na dovolenou"?)

Dudu
Dudu 22.04.2021 v 12:52

Já si myslím, že prezident se to už snaží uklidňovat, páč tohle může úplně vykolejit. Po Hamiho prokecnutí mi bylo jasné, že něco není v pořádku. Někdo na ně začal tlačit, aby se to takhle vyhrotilo.

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.