Lidé, kteří zde záměrně škodí


Hana H.
Hana H. 28.11.2020 v 19:10

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 06:30

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Metla
Metla 09.01.2021 v 07:53

Hana H.: Jde bohužel o relativně častý jev, že si autor za pomoci svých příbuzných, facebookových přátel a virtuálních klonů navýší hodnocení vlastní knihy na úroveň, která absolutně neodpovídá dojmům většiny ostatních čtenářů. Není překvapivé, když takoví osobně zainteresovaní jedinci neunesou kritiku a reagují na ni kousavými výpady. Rozhodně se tím netrapte, každý soudný člověk vidí, co se děje. Žluč vylitá na jiného uživatele každopádně nepatří do komentářů, mám nutkání poprvé v životě použít tlačítko "nahlásit".

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 08:35

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 09:30

Hano, ach Vy "potížistko". Teď máte na krku nejen Roberta Pocha ale i Richarda Čecha. Jeden Váš závěr (stupidní chování hrdiny, protože hraje na Playstationu) mi přijde bez znalosti kontextu nepochopitelný. Ono by to hraní na Playstationu šlo použít i k legitmnímu vykreslení charakteru hrdiny, který nemusí být stupidní, ale třeba prostě jen samotář.
Ale ten komentář od Josephy, to je tedy veledílo. Tvrdit, že Váš komentář je vulgární a rasistický kvůli tomu, že v něm citujete nadávku z knihy a vyvracíte autorův názor, že použité slůvko je vulgární (v čemž s Vámi souhlasím), na to musí mít Josepha opravdu velké koule.
Protože vzato do důsledku, jestli je vulgární a rasistický Váš komentář kvůli citátu, pak je vulgární a rasistická i komentovaná kniha. V rámci boje za politickou korektnost by měla být spál... aha, ona je to e-kniha, takže smazána ze všech datových úložišť. Aspoň i uhlíková stopa tohoto jistě spravedlivého činu bude menší. ;-)


Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 10:25

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 10:48

V životopise pana Čecha mne pobavila větička: "Jeho předchozí detektivka Lovec trofejí s policistkou Angelovou se stala bestsellerem na stránkách palmknihy.cz (v sekci České detektivky) v prosinci 2015."

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 11:40

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 12:26

Přes mnou dříve odkazovanou recenzi od Lucy Sun jsem se dostal ke knížce "Kraď jako umělec" s podtitulem "10 věcí, které ti nikdo neřekl o kreativitě" od Austina Kleona.
Jedna z rad v knize zní: "Předstírej to a ono to tak bude." Rada to není vysloveně špatná, ale pan Kleon podle mne opomíjí důležitý dodatek, který mi po jejím přečtení ihned vyvstal na mysli: Pokud na to máš. (Mít na to musíš talent a vůli. Čím méně talentu, tím více vůle.)
Domnívám se, že pan Richard Čech předstírá, že je dobrým spisovatelem, ale nemá na to.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 09.01.2021 v 13:19

Tady bude ještě veselo, když interpretace názoru (o cestovním průvodci) je pochopeno jako pomluva, protože to není že žádného průvodce opsané. Hej, tak to mě rozsekalo :D Hana bude vědět, o čem píšu...

"Níže uvedený komentář Hany H. je hrubě vulgární, protože knihu nazývá odpad a hrůza.
Navrhuji smazat nenávistný komentář Hany H.
Dále komentář Hany H. obsahuje pomluvy. Cituji: „že některé části navíc působí jako opsané z turistického průvodce…“ Hana H. si zřejmě nevšimla v autorově životopisu, že navštívil jižní Afriku.
Navrhuji smazat nenávistný komentář Hany H. z důvodu, že je hrubě vulgární a obsahuje pomluvy."


Mě prej občas houká. Tady asi houká nonstop :D

Text příspěvku byl upraven 09.01.21 v 13:21

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 13:26

Na pomluvy jsem prý odborník, tak pokud bude chtít někdo poradit... ;-)
Ad Hana H.:
Jestli jsem se nepřehlédl, tak Váš komentář u Lovce trofejí zmizel.

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 13:57

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 14:04

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 09.01.2021 v 14:12

Přiznám se, já nahlásila toho svatého jozefa (kniha s černou obálkou). A byla jsem zaskočená, když jsem si všimla, že i u té druhé knihy je reakce na někoho, kdo tam komentář nemá :/

Naias
Naias 09.01.2021 v 14:25

Hana H., práve konštruktívna kritika je to najhoršie, čo môžete napísať, pretože pre pravdu sa ľudia najviac hnevajú. A prečo ten komentár zmizol, by zaujímalo aj mňa, nič takého, čo by to oprávňovalo, v ňom nebolo. Hlavne, že tu majú miesto tie nenávistné a nezmyselné (nenapíšem hlúpe, aby mi tento príspevok dakto nezmazal) reakcie.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 14:57

Zmizel-li Vám komentář, pak napište recenzi! ;-)

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 15:07

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 16:42

Pokud je mi známo, tak v Americe vcelku frčí teorie tzv. sociálních privilegií (social privileges), např. white privilege, male privilege, nebo třeba pro ženy thin privilege. Ti co mají tzv. privilegium (bílí, muži, hubené ženy), pak prakticky automaticky utlačují své nebohé oběti (černé, ženy, suchozemské velryby). Sice je tento koncept podle mne pomýlený, ale přesto byste se Hano H. měla zamyslet nad tím, zda vůči spisovateli Richardu Čechovi nezneužíváte své grammar privilege. ;-)

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 17:25

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 18:11

No já se snažil vyjít z oné premisy, že Vaše příspěvky o autorově chabém pravopisu jsou nenávistné. Spíše bych takové tvrzení očekával od někoho, kdo studoval gender studies nebo podobnou zbytečnost, ale jak vidno i absolventa ČVUT může takový fantas postihnout.
A jestli měl podobné problémy a názory i dříve, tak pro něj učitel či učitelka češtiny museli být druhým vtělením Hitlera. ;-)

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 20:01

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 09.01.2021 v 20:19

Hana H., jsem tedy tím nejhnusnějším rasistou a náckem... Tuto nekonečnou debatu, kterou tu vedete již několik měsíců, jsem dosud považovala za jeden ze zdejších nesmyslů. Řekla bych, že tímto příspěvkem, jste ten nesmysl posunula o úroveň níž. Už jsem si tu mohla přečíst ledasco, ale rozbor jestli antisemitské, rasové výpady jsou jen nadávkou, ale ne vulgaritou, to jste tedy opravdu originální. A snad ani nechci vědět, k čemu podobné rozvažování je vlastně dobré... a už vůbec na DK.

Text příspěvku byl upraven 09.01.21 v 20:32

Hana H.
Hana H. 09.01.2021 v 20:35

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

PanPredseda
PanPredseda 09.01.2021 v 20:41

Tak nám, sieno, zamávejte pravou rukou. ;-)
Je vulgární slovo "kráva"?
Je vulgární slovo "hovno"?



Vložit příspěvek