Nutný souhlas s reklamou


Eicherik
Eicherik 29.04.2021 v 21:56

Ještě že máme toho Babiše. Všechno na něj hodíme. Od počasí až po neúrodu okurek. :-D

knih-o-mol
knih-o-mol 29.04.2021 v 22:42

Ja na nej nic nehazim, jen se jako sptrebitel prizpusobuju ekonomicko-politickemu stylu volby. V ekonomii spotrebitele peneznimi hlasy voli kdo a co se bude vyravet, v demokracii volici voli kdo bude vladnout a ted kdyz je to pekne spojeno usetrim cas a probihaji volby najednou.

lazarus
lazarus 30.04.2021 v 11:45

Mimochodem, docela mě tady vadí, že při kliknutí na koupi knížky vyskočí palmknihy, nebo luxor. Osobně nakupuju u Dobrovského a book-took. Ceny a doprava úplně jinde. Nehledě k tomu že ty dva jmenované danou knížku často ani nejsou schopni dodat.
Jako jediný užitečný odkaz na tom tlačítku bych tudíž viděl heureku. Logicky.
Ale tady jde zase asi o sponzory, nebo něco podobného. Bohužel na úkor užitečnosti

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.04.2021 v 12:06

Lazarus: bohužel je takto klamán člověk 2x. Třeba mu udělá radost, že je kniha dostupná jako ebook, jenom zde není záznam. Když je zde proklik na jeho koupi. No, jako ebook to nikdy nevyšlo, odkaz většinou nikam nevede, radost je zase na nule...
Třeba dnes vložené leporelo...na obou cestách je stejný konec...ebook fakt žádný :(

https://www.databazeknih.cz/knihy/vampirina-kniha-s-prekvapenim-471705

Text příspěvku byl upraven 30.04.21 v 12:09

knih-o-mol
knih-o-mol 30.04.2021 v 13:19

Mne spis vadi preprodejci knih. Idealni pokud smerovat tak prednostne na e-shop nakladatelstvi/vydavatelstvi, jako v pripade Portalu, kde knihy z jejich produkce byly levnejsi i po slevach ktere poskytuji preprodejci. Nebo Academia, kde maji jak vydavatelstvi, knihkupectvi i slevy pro nakupy po internetu. Model Amazon se mi hnusi, i kdyz pouzival jsem ho v 90letech na nakup cizojazycne odborne literatury. Book-took zase nechteji v rozporu s pravidly vracet penize a ucini tak az po vyhruzkach pri hodnoceni na Googlu.

Text příspěvku byl upraven 30.04.21 v 13:19

Koka
Koka 30.04.2021 v 15:21

Ještě doporučuji na DK zavést tipovací soutěž, jak dlouho vydrží ten poplatek 79 Kč za celý jeden rok bez reklam ... Předpokládám totiž, že to dopadně jak s poplatky za inzeráty v Bazaru - začínalo se na dvou korunách za inzerát "na furt", pak se inzerát na "furt" omezil na 3 měsíce za 2 Kč a za každé další 3 měsíce (nebo dalších 6 měsíců?) další poplatek 2 Kč, a pak se i ten základní i každý další - prodlužovací poplatek zvedl o rovných 50 % !!! - tedy ze dvou korun na tři ....
Z výše toho antireklamního poplatku 79 Kč vyvozuji, že to je právě částka, kterou provozvatel DK inkasuje od reklamních agentur za každého zdejšího registrovaného "čtenáře" - a prevděpodobně proto se tak zuby nehty brání smazat odsud dávno neaktivní profily.
Jak to jednou jednomu zachutná, tak není cesty zpět :=))


Hana H.
Hana H. 30.04.2021 v 16:51

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

lazarus
lazarus 30.04.2021 v 16:57

Lenka.Vílka
Protože se cítím malinkatým bibliofilem tak to většinou končí koupí vázané verze, protože když se mě knížka opravdu líbí tak ji prostě chci mít.
Nehorší situace je když sháním například od pana Pacnera Bitvu o stanice a ta kniha prostě není. Hodnocená výborně, první díl je pořád k sehnání, ale tento druhý prostě není ani v antikvariátech ani jinde. A když už se objeví tak je cena totálně přestřelená, podobně jako Kulhánkovic knihy.
Ale dost keců, vidím, že jsem hodně odbočil od tématu.
Mimochodem, to leporelo docela chápu. Ony jsou nějaké v elektro-verzi?

Text příspěvku byl upraven 30.04.21 v 18:00

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 30.04.2021 v 17:20

Lararus: Doufám, že leporela ještě jako ebooky nejsou. A doufám, že nebudou.... :D ale tady od něj vede odkaz...
Stejně jako na komiksy. Sice jsem si všimla, že se už někteří vydvatelé rouhají a komisky vydání takto i u nás. Ale všimla jsem si, že je to zde asi nastaveno, právě kvůli té reklamě, automaticky. Ne podle toho, co je sem vloženo. Přidá se kniha a hned tam skočí koupit obojí. Jednou jsem se na to už ptala a jelikož nepřišla odpověď, asi je to prostě protože má někdo s někým smlouvu. Jenom je to, jak jste psal, na úkor užitečnosti. S tím naprosto souhlasím :)

Text příspěvku byl upraven 30.04.21 v 18:20

vezír
vezír 30.04.2021 v 19:02

koko moudrá jak vás tady všichni známe typuju že se žádnej poplatek netejká a tejkat nebude nikdy ale komentář ten sem přiletět musí žejo to je jasný!! seš průhledná jak umytý vokno. škoda že netušíte že registrovaný uživatelé jsou to poslední co má na reklamu vliv /klidně ať potvrdí někdo z branže/ kažodápdně jestli můžu mluvit za vostatní těšíme se na další moudrý myšlenky člověka co si fakt musí ke všemu vylejt srdce ikdyž nemá ponětí o čem a netejká se ho to hi hi hi čau.

PanPredseda
PanPredseda 30.04.2021 v 19:24

Sice nejsem z branže, ale reklama byla placena za počet kliknutí na stránku (tj. zobrazení).

ludmilaikov
ludmilaikov 24.05.2021 v 16:21

Nalevo mi začaly vyskakovat negroidní tajtrdlíčky, a blond ochechule. Asi reklamy na handry pre zlatokopky. Nedá se to nejak stopnout?
AdBlock mám zapnutý a jinde mě stupidní reklamy neotravují :(

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 24.05.2021 v 16:27

Za 79 kč jde všechno :)

https://www.databazeknih.cz/databaze-bez-reklam

Nebo nastavit v prohlížeči. Já reklamy nemám i bez adblocku.

Text příspěvku byl upraven 24.05.21 v 16:37

xxBILLY
xxBILLY 28.03.2022 v 20:21

Lenka.Vílka
Asi to v Kč nejde, klikem na odkaz požadují platbu eurem, nemám euro účet.
Prosím - neznáte ještě jinou možnost? Děkuji předem.
xxBILLY

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.03.2022 v 20:31

xxBILLY: Já to tedy zkusila kliknout a mám tam normálně koruny...

Text příspěvku byl upraven 28.03.22 v 21:54

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 28.03.2022 v 21:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

ahinK
ahinK 01.07.2022 v 06:20

Nevím jak ostatní uživatelé, ale já mám velký problém s nebývalým množstvím reklam, které zde od jisté doby naskakují :-(
Chápu, jde o výdělek. Ale uvítala bych klidně i placenou formu webu bez otravných reklam. Zatím tuto možnost nevidím. Buď jsem ji přehlédla nebo pokud opravdu ještě není, plánuje se něco takového?

Naias
slasherko
slasherko 09.08.2022 v 14:57

Ahojte.
Neviem ako vás ostatných, ale mňa dosť hnevajú reklamy. Je jedno či je to cez mobil alebo cez počítač.
Úprimne by som radšej prijal platenú verziu, ktorá by neobsahovala žiadne reklamy.
Co si o tom myslite vy?

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 09.08.2022 v 15:41

Slasherko: příspěvek na vámi je odkaz na řešení...

hippiesak
hippiesak 25.10.2022 v 13:33

Chápu, že web stránka musí z něčeho žít, proto jsem ty reklamy až do dnešního dne vždy přetrpěl, ale aby kvůli reklamám měla stránka podivné načítání (stránka moje statistiky), nebo se stále vracela reklama na nějaký jablkové whisky... Člověk pak klikne na reklamu, místo na věc, na kterou chtěl kliknout. Nechtěl jsem, ale nahodil jsem si do prohlížeče adblock... Až bude tato stránka lépe optimalizované na reklamu, dejte vědět, napište mi, klidně si ten adblock zase vypnu, ale nyní to bez něj nejde. Sorry jako...

ddkk
ddkk 25.10.2022 v 20:40

hippiesak: mám stejný problém a řeším to taky úplně stejně, jiné seriózní řešení jsem nenašla...

Pufík19
Pufík19 25.10.2022 v 21:22

Reklamy lze vypnout za 79 Kč za rok
https://www.databazeknih.cz/databaze-bez-reklam

mariva
mariva 01.01.2023 v 18:20

Chápu, že dnes to nikde nejde bez reklam, ale to se nenašel jiný sponzor než ekondomy? Než projdu stránku, vyskoči na mě 3x jejich reklama. Napadlo mě, že možná za reklamu platí zbožím Berte můj příspěvek trochu s nadsázkou.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 01.01.2023 v 18:23

Řešení je pár příspěvků nad vámi :)

Text příspěvku byl upraven 01.01.23 v 18:26



Vložit příspěvek