Sue Townsend

anglická, 1946 - 2014

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 16 knih

Komentáře (6)

Přidat komentář
Muhibbis
21.03.2015

R.I.P. Asi rok pred tým, než nás opustil pán Pratchett, udiala, síce s menším popraskom, ale predsa, pre knižný svet rovnaká tragédia: jedna z najzábavnejších a najduchaplnejších britských spisovateliek, pani Townsendová, pridala k istému dátumu svojho narodenia aj istý dátum smrti. Nech sú tí dvaja kdekoľvek, myslím, že sú tam spolu...

CaptNemo
01.08.2014

S paní Sue jsem díky Adrianu Moleovi kráčel od puberty až k dospělosti. Cestou jsem zjistil, že mě nesmírně baví i zachraňovat útěkářku Coventry, zabrousit do ghetta ke Královně nebo se zamyslet nad problémy ženy ve středních letech. Díky ní jsem se začal víc zajímat o britskou kulturu a Británii vůbec. Její knihy mám vyrovnané v knihovně na speciální poliččce a nepůjčuju je. Ať si každý koupí svoji a hned bude venku víc legrace. Moc mě mrzí, že už nepřidám žádný nový exemplář. Každopádně - hodnocení autora je 100 % a věřím, že hodnocení člověk bude v tomto případě totožné.

Adrianam
15.03.2013

"Feminismus a politický názor ji vedou k hledání nových forem, v nichž se často dotýká ženské otázky a zatracuje britskou třídní společnost" - WTF? Feministka s komoušskými sklony? Tohle si teda fakt nezaslouží!

Kapis
06.02.2013

Mám od ní zhltlého Adriana Molea a baví mě moc její humor, jak je ještě schopná věrně psát o chlapech.

princesse
19.06.2012

Perfektní čtení od Sue, humorné a oddechové pro chvíle relaxu a pohody. Opravdu vtipné!

marmoni07
07.01.2012

Úžasný humor i neotřelé psaní formou deníku! Velmi vtipné:), svižné a reálné.