Koupit knihy

Richard David Bach

americká, 1936


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 18 knih

Komentáře (7)

terimila
20.06.2020

Pan Bach je neuvěřitelnej. Říká se, ze letci se dotýkají nebe a cítí věci, které jsou pozemské kryse skryty, ale on to poznání a jeho sdílení dotahl nejdál. A i když nejste letec mystik, tak jeho klasičtější letecké povídky a příběhy musí chytnout za srdce každého, koho volá obloha, pokud tedy dotyčný není kus šutru bez duše. :) Díky za všecku tu inspiraci a krásné myšlenky, Dicku!

Gweny
20.01.2020

Řekněme, že aby člověk předal světu nějaké poselství, není na to potřeba stovek ani tisíců stran textu. Jak Jonathan Livingston tak i Richard a Leslie v knize Jediný nám dávají do života tolik momentů k přemýšlení.
Richard Bach je prostě spisovatel svého druhu ojedinělý - někdo v jeho knihách vidí pouhé romány, kterými jistě jsou, ale když se podíváme pod povrch slov, najdeme v nich mnohem, mnohem více.
Děkuji!

DickBach
20.04.2016

Děkuji za úchvatné a hluboké knihy i za mé virtuální jméno. Hluboce se klaním a dýchám s vámi vůni staré kůže, leteckého benzínu a větru ve vzpěrách. Děkuji.

Al.lio
31.08.2014

Obdiv. Tolik krásných myšlenek a tolik svobody, které Bachovi knihy obsahují. S komentáři, které mluví o naivitě vůbec nesouhlasím. Jeho knihy jsou psány mezi řádky.
Nezbývá mi říct nic jiného, než děkuji. :-)

růža
20.08.2013

Jeden z mých velmi oblíbených autorů. Jeho kniha Racek je úžasná.

Bublinka78
14.01.2013

Podle mne je Bach člověk velmi pozitivní, který si z každé životní situace bere jen to dobré a tento přístup se mi libí. Může působit naivně a zjednodušeně a podobně i jeho díla. Mne to ale vžycky nakopne. No a pokud milujete létání, tak je Bach jednoznačná volba.

knedlik
11.06.2011

Richarda Bacha mám tak nějak zvláštně ráda. Člověk si přečte pár řádků na přebalu a řekne si, jak krásně, zasněně, pohádkově ten člověk píše. Přesto váhá, jestli uvnitř nebudou opravdu jen krásná slova a nic víc. Nicméně touha vás přemůže a po přečtení zjistíte, že vážně jen neplácá naprázdno, že v tom "prostě něco je". Něco, co vás donutí číst další a další a víc a víc...