koupit eknihy

Petra Hůlová

česká, 1979koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Paměť mojí babičceUmělohmotný třípokojČechy, země zaslíbenáKde nejste domaStanice Tajga

Komentáře (7)

Přidat komentář
Chesterton
09. března

Já bych si zase připravila decentní odpověď pro případ, že by mi někdo chtěl provést to, co se přece od novináře ve svobodné a otevřené společnosti dá očekávat :)
Vulgarismy totiž mají své místo v literatuře, ale nikoli v novinařině mezi zralými dospělými lidmi :( Tato žena se již ve veřejném prostoru pohybuje celkem dlouho na to, aby dokázala rozlišovat mezi literaturou a inteligentním rozhovorem ne??

DominaCZ
02.12.2015

"Předem jste mi říkala, že nechcete mluvit o své poslední knize, tak jen, abychom to hned zkraje nějak uzavřeli: Můžete říci, proč k té knize nedáváte rozhovory?"
Jak se někdo může divit, že reaguje, jak reaguje? Tohle se totiž dělává i při talk show - na něčem se domluvíte a oni to, co nechete, stejně vytáhnou veřejně.
Já bych takovýho "reportéra" taky poslala někam.

JitkaJak
17.05.2014

Tak tato paní je prostě skvělá spisovatelka. Nevím, jestli neřekla nic pro Literární noviny, protože jsem si je nezaplatila, ovšem ve svých knihách toho říká moc a moc, a to o nás všech, přestože je jejich děj zasazen do hodně vzdálených krajů. Prostě úžasné.

Lodja
21.04.2014

Tato paní toho zvládá opravdu dost. Třeba sprostě nadávat, urážet Kateřinu Tučkovou pro nic za nic a vlastně na tak velkém místě neříct nic v rozhovoru pro Literární noviny. Žasnu! (http://www.literarky.cz/politika/rozhovory/17233-ijeme-vci-ktere-nejdou )

Marčullkas
19.03.2014

Autorka sice píše smutně až ponuře, ale každé přečtení její knihy ve Vás zanechá onen zvláštní pocit, A možná proto je autorka tak oblíbená.

WEIL
17.08.2011

Píše sice ponuře, ale prodává se to.

asam

Spisovatelčin debut Paměť mojí babičce získal cenu Magnesia Litera v kategorii Objev roku a zvítězil v anketě Lidových novin Kniha roku. Próza Umělohmotný třípokoj získala Cenu Jiřího Ortena. Hůlová získala v roce 2008 Cena Josefa Škvoreckého za román Stanice Tajga.
Stanice Tajga - skvěle napsáno, krásná čeština. Skoro detektivka.Možná to nejlepší co zatím napsala.