koupit eknihy

Otomar Dvořák

pseudonymy: Paul O. Courtier, Ben Edair

česká, 1951, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všechny knihy
1. antologie českého hororuVzpoura mrtvýchNejvětší české záhady: Záhadné a neuvěřitelné jevy dávné a nedávné minulostiHořící lilieStřelci z Kentucky

Autor

Narodil se 14.1.1951 v Žebráku. Vzděláni na FAMU – obor scenáristika. Vystřídal spoustu povolání: uklízeč, dělník, vedoucí kulturního domu, herec, dramaturg (Semafor), scenárista, novinář a redaktor (Rodokaps, Berounský deník). Nyní se živí jako spisovatel a publicista na volné noze. Ženatý ... celý životopis

Komentáře (3)

Přidat komentář
Hezy
22.10.2015

Podle čtení jeho knih jsem též usoudil, že Otomar Dvořák musí být jistě člověk s obrovskými znalostmi. Muž, který velice naslouchá krajině a snaží se jí porozumět. Četl jsem od něj jen pár knih ale dovedu ho zařadit mezi své oblíbené autory, jelikož knihy jsou krásně čtivé, nesou v sobě poutavou atmosféru našich záhadných krajin a velice mne potěšili už jako malého kluka a těší mě dodnes.

Nibiru
03.01.2015

Otomara Dvořáka obdivuji pro skutečně široký okruh znalostí a vědomostí o zajímavostech a skrytých faktech naší české historie, i té nejdávnější, a pro poutavý způsob sdělení, jež nabízí ve svých knížkách, které se touto tématikou zabývají.
Osobně mohu hodnotit pouze literaturu faktu,protože beletrii moc nečtu, a ty jeho knihy stavím u sebe na čelní místo, pokud jde o čtivost, poutavost a neotřelé hypotézy, které v nich nabízí.
Patří zkrátka k mým nejoblíbenějším autorům této literatury a jeho knížky si ve své knihovně hýčkám.

znalec

Velký fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ nyní vychází na pokračování na autorových stránkách
http://otomar-knihy.webnode.cz
Zde je také kompletní bibliografie a podrobné popisy všech knih, pravidelně aktualizované, přehled o besedách, autogramiádách, filmech, výletech, zkoumaných záhadách a dalších zajímavých akcích.