Koupit knihy

Otomar Dvořák

Paul O. Courtier · Ben Edair pseudonymy

česká, 1951


Nahrávám...

Nová kniha

Stříbrnou cestou od Tábora k Mladé Vožici

Stříbrnou cestou od Tábora k Mladé Vožici - Otomar Dvořák

Spisovatel Otomar Dvořák pokračuje ve svém objevném putování okolím města Tábora. Tentokrát se vydal po stopách prospektorů, hledajících kdysi dávno poklady z nitra země.... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 111 knih

Komentáře (3)

Hezy
22.10.2015

Podle čtení jeho knih jsem též usoudil, že Otomar Dvořák musí být jistě člověk s obrovskými znalostmi. Muž, který velice naslouchá krajině a snaží se jí porozumět. Četl jsem od něj jen pár knih ale dovedu ho zařadit mezi své oblíbené autory, jelikož knihy jsou krásně čtivé, nesou v sobě poutavou atmosféru našich záhadných krajin a velice mne potěšili už jako malého kluka a těší mě dodnes.

Nibiru
03.01.2015

Otomara Dvořáka obdivuji pro skutečně široký okruh znalostí a vědomostí o zajímavostech a skrytých faktech naší české historie, i té nejdávnější, a pro poutavý způsob sdělení, jež nabízí ve svých knížkách, které se touto tématikou zabývají.
Osobně mohu hodnotit pouze literaturu faktu,protože beletrii moc nečtu, a ty jeho knihy stavím u sebe na čelní místo, pokud jde o čtivost, poutavost a neotřelé hypotézy, které v nich nabízí.
Patří zkrátka k mým nejoblíbenějším autorům této literatury a jeho knížky si ve své knihovně hýčkám.

znalec

Velký fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ nyní vychází na pokračování na autorových stránkách
http://otomar-knihy.webnode.cz
Zde je také kompletní bibliografie a podrobné popisy všech knih, pravidelně aktualizované, přehled o besedách, autogramiádách, filmech, výletech, zkoumaných záhadách a dalších zajímavých akcích.