Otomar Dvořák

Paul O. Courtier, Ben Edair (pseudonymy)

česká, 1951, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Tajnosti kraje bechyňského

Tajnosti kraje bechyňského

Tentokrát nás spisovatel Otomar Dvořák seznámí se starobylým „krajem bechyňským“, jenž kdysi sahal od rakouských a moravských hranic až k pohoří Brdy a k Vltavě nad Praho... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Utajené dějiny Čech I.Místa zrychleného tepuTřináctá hodinaDémonické pastiMagazín záhad - Fantastická fakta 4/1999

Komentáře (3)

Přidat komentář
Hezy
22.10.2015

Podle čtení jeho knih jsem též usoudil, že Otomar Dvořák musí být jistě člověk s obrovskými znalostmi. Muž, který velice naslouchá krajině a snaží se jí porozumět. Četl jsem od něj jen pár knih ale dovedu ho zařadit mezi své oblíbené autory, jelikož knihy jsou krásně čtivé, nesou v sobě poutavou atmosféru našich záhadných krajin a velice mne potěšili už jako malého kluka a těší mě dodnes.

Nibiru
03.01.2015

Otomara Dvořáka obdivuji pro skutečně široký okruh znalostí a vědomostí o zajímavostech a skrytých faktech naší české historie, i té nejdávnější, a pro poutavý způsob sdělení, jež nabízí ve svých knížkách, které se touto tématikou zabývají.
Osobně mohu hodnotit pouze literaturu faktu,protože beletrii moc nečtu, a ty jeho knihy stavím u sebe na čelní místo, pokud jde o čtivost, poutavost a neotřelé hypotézy, které v nich nabízí.
Patří zkrátka k mým nejoblíbenějším autorům této literatury a jeho knížky si ve své knihovně hýčkám.

znalec

Velký fantasy román SEKERA STRÁŽCŮ nyní vychází na pokračování na autorových stránkách
http://otomar-knihy.webnode.cz
Zde je také kompletní bibliografie a podrobné popisy všech knih, pravidelně aktualizované, přehled o besedách, autogramiádách, filmech, výletech, zkoumaných záhadách a dalších zajímavých akcích.