Koupit knihy

Karel Schwarzenberg

česká, 1937


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (4)

tyzik.cejka
06.05.2013

možná nevyhrál volby že by mu lidi nerozuměli a že by moh brzo umřít ale mám ho moc rád

Alix
21.01.2013

Souhlasím, Karel Schwarzenberg je osobnost, člověk, který je moudrý, má přehled a dokáže se vždycky chovat s noblesou, která našim politikům tak chybí. A že občas spí? No, když někdo kecá blbosti, proč ne?

elfos
21.01.2013

Tos řekl, Noční letče, skvěle. Mám to úplně stejně, také u mě Karel Schwarzenberg, čím více poznávám jeho názory a myšlenky a vidím jeho vystupování a co z něj vyzařuje, každým dnem roste. Je to vzácné, většinou mě lidi, když je poznám víc, zklamou - tohle je osvěžující změna. A ano, taky se chci dozvědět víc o něm jako o člověku, z jeho knih. Díky moc za info tobě i kní.
Hm, pokud se stane prezidentem, začnu po mnoha letech opět sledovat novoroční projevy. A nejen.

nightlybird
19.01.2013

Skutečnost, že Karel Schwarzenberg kandiduje na prezidenta a proto došlo nevyhnutelně k řadě informací (přesněji dezinformací) o jeho osobě, dovolím si přidat ke komentáři kní ještě pár odkazů, které některé „zaručené zprávy“ uvádějí na pravou míru a které jsou vlastně také jakýmisi komentáři, byť spíš k člověku než jako k autorovi . Za sebe jen podotknu, že jsem K.Š. vnímal jako mediální obraz politika, nic jsem od něj nečetl (to hodlám napravit) a vlastně teprve teď jsem zjistil, že to není obstarožní přiospalý huhňa, ale moudrý distingovaný pán, vládnoucí suchým britským humorem.
Slíbené odkazy :
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18791
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18796
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=18802