koupit eknihy

Jiří Hájíček

česká, 1967, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Dešťová hůlRybí krevFotbalové deníkyZloději zelených koníVzpomínky na jednu vesnickou tancovačku

Autor

Narozen 11. září 1967 v Českých Budějovicích. Dětství prožil ve vesničce Purkarec (poblíž Hluboké nad Vltavou), poté žil v Týně nad Vltavou a nyní bydlí a pracuje v Českých Budějovicích. Vystudoval gymnázium v Týně nad Vltavou (1981–1985) a českobudějovickou fakultu Vysoké školy zem... celý životopis(zdroj: http://www.hajicek.info)

Komentáře (5)

Přidat komentář
Lexand
10. srpna

Autor zraje jak víno, je lepší a lepší. Neopomeňte prosím ani novelku Fotbalové deníky. Vhodné i pro naprosté fotbalové laiky.

Aleh
05. června

Přečetla jsem od J. Hájíčka Rybí krev, Dobrodruzi hlavního proudu,Selský baroko, Zloději zelených koní a povídkovou knihu Dřevěný nůž. Píše o době minulé, ale to je i doba mého dětství, na kterou ráda a často vzpomínám. Jeho sugestivní vyprávění mi umožňuje takové návraty do mých dětských let a jsem za to ráda. Seznámila jsem se s ním až díky DK. Těším se na jeho další knihy.

Dáma s hrnstjm
17.10.2014

Rozhovor s autorem nejen o nové povídkové knize Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku (2014): http://pisecky.denik.cz/kultura_region/jiri-hajicek-i-nespolehlivy-vypravec-ma-sve-kouzlo-20141016-ji9h.html

niknikita
14.03.2014

Když jsem četla Rybí krev, příběh, který je vyprávěný v ženském rodě, musela jsem se přesvědčit, že jej opravdu napsal muž. Řekla bych, že pan Hájíček bude velice dobře znát chování a pocity silné ženské duše, kterou v postavě Hanky zvolil jako hlavní hrdinku své poutavé knihy.
Těším se na další knihy tohoto skvělého autora :-)

Marčullkas
23.01.2014

Autora jsem objevila náhodně a nestačila jsem se divit, jak jsem byla mile překvapená :) Selské baroko a Rybí krev naprosto předčilo mé očekávání :)