Koupit knihy

Jaroslav Dušek

česká, 1961


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (7)

luczi
23. března

Ani humor a pohotovost vynikajícího improvizátora Duška nevyzmizíkuje fakt, že se stal hlásnou troubou šarlatánů a dezinformátorů. Výdělečná symbióza charismatického guru, jeho divadla a hostů zajišťuje příjemný život všem zúčastněným, pohlcen svým mesiášským komplexem Jaroslav Dušek zcela ignoruje kritické myšlení a pouští se do témat, ve kterých vědomě dává prostor usvědčeným šarlatánům a podvodníkům. Už nevěřím, že je to jen nedostatkem soudnosti či vytvořeným kultem osobnosti s obrovskou nekritickou podporou své věrné narcistní skupiny, která se ráda utvrzuje ve své výjimečnosti (my jsme ti probuzení), než zcela vypočítavým způsobem obživy. Člověk, který bez mrknutí oka obhajuje toto, se stává spolupachatelem podvodu s poškozováním lidského zdraví. mrtví, kteří uvěřili zázračným tinkturám či léčbě myšlenkou a odmítli léčbu, tak ti už žalovat nemohou: https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2514004-podvodny-obchod-s-nadeji-lekar-bere-od-nemocnych-statisice-za-udajnou-lecbu Moc by mne zajímalo, co by ti na to řekl režisér Jan Borna, který s tebou, Jardo, zakládal Divadlo Vizita, trpěl tímto onemocněním a předčasně zemřel. Další obětí je Ilona Malonevská, moje žena a další, jejichž hlas však již není slyšet.

RendyaDav
19.02.2020

Opravdu člověk ,který je sám sebou...Žije život naplno a tak jak to on sám cítí...

bytost
12.07.2016

https://www.youtube.com/watch?v=hLpoKtVWmpM
...trocha moudrosti, je to tak jednoduché a pravdivé, pro mnoho lidí ještě neuvěřitelné...

bytost
22.03.2016

Udělejte si cca dvě hodinky čas a poslechněte si rozhovor Jaroslava Duška s Anežkou Janátovou.
https://www.youtube.com/watch?v=rweM6dOmCxQ
Tolik pravdivého lidství a absance touhy Vás měnit....doporučuji, místo televize.

Juici
05.03.2016

Ano, chtěla jsem napsat dokonalý, ale Jaroslav Dušek je láskou a sebepřijetím naplněný člověk. O to více je to krásnější. Velice zábavný a moudrý. Nádherné knihy! Pokud by to pan Dušek někdy četl, vzkazuji: ,,Mám vas velice ráda, prostě jen za to, že tady mezi námi v naší zemi jste!"

Malanika
14.03.2015

Ano, Jarda Dušek se stoprocentně zbláznil...
Zbláznil se do života, do pravdy, lásky...
Kéž se jeho bláznovstvím nakazíme všichni.

vitek.sk
30.01.2015

U Jaroslava Duška si člověk musí klás otázku, jak je možné, že se tak vynikající herec takovým způsobem zbláznil. Pokud těm ezoterickým věcem, které hlásá nevěří a jen se zviditelňuje, pak je to snad ještě horší a nebezpečnější...