Heather Terrell

Marie Benedict pseudonym

americká statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Jediná žena v miestnosti

Jediná žena v miestnosti - Heather Terrell

Oslnivo krásna, ohromujúco múdra. Dokáže svet zvládnuť oboje? Oslnivo krásna, ohromujúco múdra. Dokáže svet zvládnuť oboje? Hedy Kieslerová bola mladá talentovaná herečk... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (2)

Přidat komentář
Peter.Melon
10.06.2014

Líbí se mi její kniha Zloděj map,je dobře napsaná a takovýto typ knih mám rád.Autorka je bystrá.Terrell tuto knihu napsala velmi dobře a já jí četl ne-li "hltal"od začátku až do konce.Je to skvěle napsaná literární fikce!

Guenevra
28.03.2013

Precetla jsem obe dve knihy teto autorky, takze se to asi cist da. Vice casovych linii v jedne knize me bavi, ale u teto autorky mi prijde, ze vzdy jednu linii tak trohu "odflakne". V Kukle to byla nejstarsi linie, ve Zlodeji zase linie Antonio. A musim rict, ze se mi trochu zajida hlavni hrdinka Mara, ktera je zjevne naprosto dokonala ve vsem, stejne jako lide kolem ni. Mara je tak trochu superzena s neuveritelnymi schopnostmi a svedomim. Prijde mi, ze autorka prilis neovlada psychologii postav, bud jsou ciste kladne nebo ciste zaporne, a to v mych ocich posouva tuto autorku do kategorie "spisovatelky pro nenarocne zeny", coz neni muj osobni salek caje. Jako prazdninove cteni je to ale asi dobre.