Christiane Gohl

Ricarda Jordan, Sarah Lark, Elisabeth Rotenberg pseudonymy

německá, 1958 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Rok delfínů

Rok delfínů - Christiane Gohl

ÚŽASNÝ ROMÁN O LÁSCE A ŽIVOTNÍCH SNECH, ODEHRÁVAJÍCÍ SE V EXOTICKÉM PROSTŘEDÍ NOVÉHO ZÉLANDU Jak mám žít dál? ptá se sama sebe Laura. Poté co jsou její děti už víceméně s... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 31 knih

Komentáře (7)

Přidat komentář
Kabalenka
29.04.2017

Úžasná autorka, nejvíc miluju její novozélandskou trilogii V Zemi bílého oblaku (Sarah Lark) i historický román Ranhojička (Ricarda Jordan).

marimari
17.02.2016

Moje oblíbená autorka. Rozumí ženské duši, ukazuje postavení ženy v průběhu historie, její sílu a obratnost v každodenním boji o místo na slunci.
Její příběhy jsou čtivé, mají spád a čtenář získává poznatky z historie. Série knih o Novém Zélandu, které vyšly pod jejím pseudonymem Sarah Lark obohatí čtenáře o poznatky z přírody, kultury a rituálů domorodých obyvatel.
Těším se na další!

Lolaniky
06.10.2015

docela dobrá autorka

leesoa
21.08.2014

rusalka123: To, že v jednom díle koně měla a v druhém neměla bude asi tím, že knížky zde nevyšly v přesném pořadí jako v Německu, ale nakladatelství zde vydalo jen několik dílů zpřeházeně. Série knížek o Julii má v originále okolo 20 dílů. Musím přiznat, že mě to však poprvé zmátlo též :)

rusalka123
21.09.2013

V návaznosti na Alexu bych napsala, že koním docela rozumím, přečetla jsem opravdu hodně knížek o koních (Dívky v sedlech - všechny díly, Stříbrné podkovy od Allison Estes - všechny díly, Několik dílů z edice o Diablovi, skoro všechny díly Wendy, Blázen do koní od K. Helidoniotis - všechny 3 díly, knížky od Karin Müller a spoustu knížek, které naptří pod žádnou sérii), ale ze série o Julii mi přijde fakt... blbá. odpousťe mi to slovo. Upřímně, chvílema jsem měla pocit, že ta autorka snad ani nikdy neseděla na koni. V knížkách byl zmatek. V jednom díle měla koně, v dalším, který měl na ten předchozí navazovat, ho zase neměla... Prostě mírně řečeno, knížky - přestože jsem přečetla asi 4 díly (nejspíš jsem si bláhově myslela, že příště to bude lepší) - mě prostě nenadchly... Omlouvám se všem fanynkám téhle autorky, ale takhle to vidím já.

domov
07.08.2013

Pseudonym Ricardy Jordanové autorky Ranhojička a Dědictví Lauensteinů. Všechny její knihy mají velkou oblibu jak ve světě tak i na našem knižním trhu.

Alexa25781
01.06.2013

Super autorka.Kdo koním nerozumí,toho její kniy bavit nebudou ale jinak je to jedna z nejlepších spisovatelek koňských příběhů