Christian Jacq

J.B. Livingston, Christopher Carter pseudonymy

francouzská, 1947 statistiky

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 60 knih

Komentáře (6)

Přidat komentář
Martass8
24.12.2019

Mám ho moc ráda když se kouknu do jeho serií , bojím se že budu potřebovat větší knihovnu

BorknagarSK
14.07.2016

Egypt = Jacq, Jacq = Egypt... K tomuto nie je čo dodať. Jeden z TOP spisovateľov, ktorý sa vo svojich dielach zaoberali egyptskou históriou a mytológiou. Kto ešte neprišiel do styku s touto kapitolou svetových dejín, tak môže z kľudným svedomím siahnuť po dielach tohto Pána spisovateľa. Pri množstve vydaných kníh jeho diela nestrácajú na pútavosti, či kvalite. Pre každého dobrého čitateľa sú jeho romány jednoducho povinnosťou.

ewalien
08.02.2016

Jak romány, tak vědecká četba je v jeho podání poutavě a srozumitelně napsaná. Egypt v jeho knihách téměř ožívá, až je člověku líto, že tehdejší kultura dávno zmizela. Kdo z nás by se nechtěl setkat s některými z postav z jeho příběhů?
Na to, aby se člověk něco dozvěděl o egyptské kultuře, nemusí studovat učebnici, stačí knihy tohoto autora, aby si udělal obrázek.

kengura
18.11.2015

Nielen spisovatel - to je jeho vynimocnost, z napisov na stelach, na stenach hrobiek vycital pribehy ludi a panovnikov, predpokladany sposob zivota, a o 2-3 tis. rokov neskorsie nam ho priblizuje. Fascinujuce je to, ze clovek vdaka aj jeho kniham zisti, ze koliskou zakladov nabozenstva, kultury, prava je uzasny EGYPT. A nielen to - ukazuje na zaklady slobodomurarstva, ktore aj na moje prekvapenie siahaju az do stareho Egypta.

veru.nika
02.07.2013

Christian Jacq se řadí mezi mé oblíbené spisovatele. Jako egyptolog má ve svých knihách podložené pravdy a umí je ve svých románech skvěle zkompletovat. Sice jsem se setkala s tím, že se obsah v některých knihách opakoval, ale stejnak se na každé dílo od něj těším.

Jindřiška
19.03.2012

Tento spisovatel patří mezi mé nejoblíbenější, jeho knihy o starém Egyptě mě hodně baví,