Zuzana215 Zuzana215 komentáře u knih

Ron, Harry a Harmiona...a další oblíbené postavy jsou tu zpět..
Setkáváme se s vrahem Siriusem Blackem, učitelem Lupinem a milovaným Severusem.
Odhalilo se zde nejedno tajemství. Z krysy Prašivky to byl asi největší šok.

11.08.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Můj nejoblíbenější díl (i ve filmovém zpracování) ! Deník, Fox a otravný Zlatoslav je prostě nutnost..

11.08.2023 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Když je z něčeho moc velké halo, tak mě to neláká..navíc v době éry HP na mě knihy byly moc tlustý a zabily by mě už v prvním dějství:).
Nicméně filmy jsem si zamilovala hned..
Knihy doháním až po své třicítce..protože ve filmech bylo trochu nejasností.

11.08.2023 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Knihu jsem četla a v době nemoci poslouchala jako dlouhou pohádku na dobrou noc :)

Filmové zpracování mě spíše otravuje než baví. Možná to dělá turnaj 3 kouzelníků, který je nudný..

11.08.2023 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Trošičku slabší dil, mohlo to být o 100 stran kratší :)..
Ruby je sestra Jasmine z knížky S Láskou Lukov...ovšem, že mi to trvalo, než mi to trklo...

30.07.2023 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Přiznám se, že knížku jsem četla skoro týden..což je na Elle dost..jakoby to snad nebyla ona..
Nebylo to špatný, ale! Teď samozřejmě chci vědět, jak vše dopadne..
Nechci srovnávat, ale na ostatní její knihy to nemá :( Zbytečně se pouští do něčeho, co se k ní nehodí!

25.07.2023 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Dala bych 1000 hvězd.
Hned po první kapitole jsem věděla, že mi tenhle příběh zničí.
Slzy jsem zadržovala zuby nehty..od strany 333 to už nešlo, slzy tekly proudem..
Tohle byla opět ta Colleen, kterou znám z prvních knih :)

14.07.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Než jsem se vydala do Cíle, prodrala jsem se znovu oběma příběhy.. Co si budeme.. byl to boj, dech beroucí, srdcervoucí, drasající.
Tak nějak jsem ráda, že je to celé zamnou.
Ikdyž jsem se stále nemohla smířit s tím, že deštivé dny jsou pryč, nakonec jsem dospěla k tomu, že to přeci jen mělo tak být!

04.06.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Nerada kritizuji oblíbené autory..ale přece jen se mi četlo trochu těžce.
Děj mne ne a ne zaujmout, až snad někdy v 2.polovině. Vrah mi nepřesvědčil a celé mi to přišlo takové odfláklé. Nechci srovnávat s Carterem, ale tam má každá vražda úchvatný popis :).. P.S. Kim mám ráda, ale v nejlepším se má přestat..

04.05.2023 3 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Krále (TOP!) jsem znovu přelouskala než jsem se vrhla na princeznu, která mě trošku zklamala..sice nám odkrývá spoustu tajemství (buďme upřímní, některé šílenosti z minulosti člověk už četl v jiných knihách), ale ty opakující se sexuální scény jsou dosti otravné. Doufám, že v dalším dílu bude víc prostoru pro Jezdce a Kim. :)

...
Ještě bych doplnila, že knihu čtu teď podruhé kvůli 3.dílu. Překlad některých vět působí trošku zvláštně.. pochybuji, že Aiden říká: po boku Elsi stojí ten nový chlapec..
Celkově mi ovšem přijde, že na 2.pokus je kniha lepší..

16.04.2023 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Po deseti letech četby tohoto žánru, si říkám, že mě už nic nedokáže překvapit..OMYL..po šesti dílech od Cartera si říkám, už mě ničím novým nepřekvapí..OMYL..
Tohle bylo tak zvrácené, že snad autor čerpá z vlastních zážitků :)
Jen škoda uspěchaného konce..

10.04.2023 5 z 5

Volání šumavských samot Volání šumavských samot Michal Toman

Nádherné vyprávění z pera autora. Vztah k místům je popisován velmi romanticky, troufám si říci jako k milované ženě.

15.03.2023 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Knížka mi byla doporučená se slovy ,,tohle jsme ještě nikdy nečetly!"
Ze začátku jsem byla zmatená a to hodně, ale pak se to konečně vše začalo vyjasňovat.. Byl to mazec..šestice pekelných ďáblů a sedmička nebeských andělů..ani snad nemůžu vyslovit, co vše se mi zdálo při čtení tohoto příběhu.
Mé první setkání s autorkou a doufám, že ne poslední :)

13.03.2023 4 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Nejdřív mě odrazovala, ale nakonec jsem neodolala. Zhltnuto naráz! Krásný příběh s nepříjemným tématem..
Jsem na konci a říkám si..,,CO TO SAKRA ..?" .. ,,KDO TO JE?" .. :)

21.02.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Dávám 4.5 * za začátek ..kvůli tomu jsem si říkala, že tohle nedám...ale zaplať pánbůh za ten zvrat :) Každá chceme svoje ESO..

17.02.2023 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Obálka krásná, námět zajímavý.. ALE!
Vše šlo ráz na ráz. Vzplanutí hlavních hrdinů až moc rychlé. Popis výstupu na Everest byl takový sešup, že než jste se nadechli, byli všichni dole. Akce, bez kapky napětí.
Prostě lusknutím prstů vše skončilo, ještě dřív než to začalo.
ŠKODA

06.02.2023 1 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Sáhnout po Colleen po dlouhé čtecí pauze byla dobrá volba..no..ikdyž.. Oči mi slzely od začátku do konce, co si budeme povídat :) Prostě dokonalá emoční smršť, která vás chytne za srdce. Příběh plný tajemství, který se četl sám.

09.01.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Tak moc nedočkavě jsem knížku chtěla a přesto jsem váhala. Bude to dobré čtení? Bude mi bavit, co provází hrdiny dál?
Bavilo a moc..
Pobavila mi scénka na svatbě (trenér Jensen a jeho přítelkyně).

25.11.2022 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

No samozřejmě, že to nemohlo dopadnout jinak.
Při mé smůle..když už se vrhnu na fantasy, kterým jsem skoro nepolíbená, zjistím, že existuje asi dalších 5 dílů...
Ke konci jsem tušila, že nějaký závěr nelze očekávat, ale teď už na mě jdou vyloženě mdloby..
Na knihu jsem narazila na IG a hned mě zaujala, hlavně obálkou.
Musím říct, že při čtení některých pasáží mě přepadl smutek a šok.
,, Co to sakra čtu? " vyslovila jsem nahlas.. ,,Tobě se to nelíbí?,, řekl mi manžel..
LÍBILO SE MI TO A HODNĚ.. Čtu hodně thrillery, detektivky a romantiku..tady bylo úplně všechno.

20.11.2022 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Přečteno na jeden zátah..ani jsem snad nedýchala...postupné odhalování nejednoho tajemství ..
Jsem zvědavá na další pokračování..vydržíme to vůbec?

14.11.2022 5 z 5