Zuzana215 Zuzana215 komentáře u knih

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Aaaach...Jasmine a Ivan..tihle dva jsou Topka! Těmhle dvěma jsem celý příběh věřila nejvíce. Vím, že se nemá srovnávat, ale stejně to udělám :)

11.11.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Na začátku knihy jsem si říkala ,,co to sakra je"? Absolutně jsem se nemohla začíst..,,tohle bude ten nejslabší díl" honilo se mi hlavou...ale opak byl pravdou.
Jedním slovem FASCINUJÍCÍ..
Trochu jiné čtení než jsme zvyklí, ale přesto jsem hltala každé slovo, vycházející z úst pachatele.

06.11.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Zaujal mě název i obálka..popravdě jsem byla trochu skeptická, pokud jde o českého autora...ale jsem příjemně překvapená! Celé to mělo osobnost!
Ben byl blb, to jednoznačně..
Liliana .. se svým tajemstvím mi vyrazila dech...znám někoho takového s něčím podobným a vůbec si nedovedu představit, že bych to nemohla řešit..
Jinak sama mám problémy se zády, takže některé situace jsem viděla v živých barvách a už se nemohu dočkat pondělní masáže :)

01.11.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Hunter a Demi mě taky moc bavili..
A maskot týmu Pablo Vejcobar :) smradlavý vajíčko ve fólií..
Miluju scénu se zaseklou náušnicí, kdy je přijede vysvobodit trenér Jensen...drsňák s měkkým srdcem..který by si možná taky zasloužil knížku :)

Risk Risk Elle Kennedy

Bí neboli Brenna Jensenová, dcera trenéra Briaru, drsňačka s rudou rtěnkou...na druhé straně Jake Connely, rival z Harvardu..zakázané přátelství, vášeň i láska...MOŽNÁ..
Další z nejoblíbenějších dílů!

Lov Lov Elle Kennedy

Summer nelze nemilovat, Fitz mě trochu štval...za mě zbytečně velký drahoty.
Byl to trochu jiný díl než ty ostatní..role se prohodily a to mě bavilo ..
Tuhle knížku jsem sháněla snad nejdéle..Poslední kus skladem byl někde v Moravských Budějovicích! Takže za nemalý peníz jsem uprosila paní, aby mi ji poslali :)..

Skóre Skóre Elle Kennedy

Ellie a Dean jsou moji druzí nejoblíbenější.
V chmurných chvílích listuji oblíbenými pasážemi a znovu se bavím...po kolikáté už??

Škoda jen, že někdo z knížky odejde..,, je vám jasný, že nespím?" ,,Dáme trojku?"
Docela bych byla zvědavá na jeho příběh...

Návrh Návrh Elle Kennedy

..když nevím po které knížce sáhnout jako další, vezmu něco od Elle Kennedy a listuji oblíbenými pasážemi :)
Garret kterého si snad každá zamiluje...a Wellska.. ,,paráda, teď už jsem definitivně Wellska"..ti dva to vlastně celé odstartovali...trvalo mi skoro rok, než jsem sehnala všechny díly do své sbírky..

23.10.2022

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Za mě zklamání.. bohužel mi to nesedlo..KULTI JE KULTI :)

15.10.2022 1 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tohle byla opět bomba.. příběh se mi líbil snad ještě víc, než Srdcem proti zdi.
Tyhle slowburn jsou přesně to pravé :)

13.10.2022 5 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

,,Láska od první stránky! Kouzelné prostředí a milé postavy"
Láska šla bohužel asi mimo mě. Prostředí se zvířaty bylo příjemné a milých postav tu na mě bylo až moc..
Mezi Hope a Ryanem nebyla vůbec žádná chemie.. přítel Colin byl pablb, to nepochybně..

Asi jsem zmlsaná z jiných knížek ..

02.10.2022 3 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Prvních 100 stran bylo wow..cítila jsem nějaké emoce , ale při 3/3 knihy jakoby se vypařila..
Nebyl to úplně špatný příběh, ale do budoucna by to chtělo trochu zamakat :)
Ryana bych trochu postaršila, protože tady to úplně nevědělo..

02.10.2022 3 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Skandální čtení a dál to vyjádřit slovy ani nejde..
Je mi na omdlení ze zjištění, že knih je víc než prstů na jedné ruce.
Miluju knihy L.J.Shen, proto mě tahle opět pohltila.
Je v ní tolik emocí - strach, odpor, radost, rozpaky, nenávist i CHTÍČ.
Je mi jasné, že po dočtení posledních stran budu truchlit, bloudit po domě a přemýšlet jakou knihu si přečtu jako další po tomhle nářezu..

26.09.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nejhorší je na tom, to že vás uchvátí ten způsob vražd a na konci si říkáte: ,,vždyť oni už ho chytnou!! a přeruší poslední smrtící hlasování!.."
Možná už jsem fakt blázen ze všech těch knih, protože občas fandím té špatné straně...

25.09.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Brilantní, fenomenální, neskutečná vražedná smršť, která je dost precizně popsána..
Každý další díl mi přijde ještě lepší..

20.09.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Nápad to byl jistě dobrý, ale spoustu věcí nedotažených. Celé to bylo uspěchané. Celý příběh by jistě mohl mít alespoň 350 stran. Hodně věcí bylo nejasných..např. kolik let trvala tato VELKÁ ZMĚNA? Chvílemi mi to přišlo jako chvilka..zvlášť, když mluvili o tom, že jim kus nemůže rozumět...a mě v hlavě pořád šrotovalo..JAKTO?? VŽDYŤ JSOU TO LIDI! MUSEJI ROZUMĚT, IKDYŽ NEMOHOU MLUVIT..
Celkově mi na knize nepřišlo nechutné skoro nic, spíš šokující, něco co vás stále nutí číst dál...
Taky jsem pořád přemýšlela nad tím, podle čeho rozdělovali, kdo bude potrava a kdo ,,normální" konzument..
Vejce tedy ze světa zmizela úplně? A mléko a mléčné výrobky? To se vše dělalo z mléka těhotných?
Přijde vám to odporné?
A když krávu musí znásilnit, aby měla mléko..to je zcela v pořádku?
Vše, co se děje v knížce s lidmi, existuje v našem světě se zvířaty..včetně testování v laboratoři...
Koukněte se na IG - profil Svoboda zvířat a uvidíte věci o kterých se vám ani ve snu nezdá...
A co říci na samotný závěr knihy? Tak trochu jsem to čekala..

07.09.2022 3 z 5

Druhá tvář Kaie Druhá tvář Kaie Estelle Maskame

Nenáročné oddychové čtení. Před 15ti lety jsem taky určitě toužila po někom jménem Kai :)

29.08.2022 4 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Série DIMILY je pro mě srdcovka. Vím, že knihy nemáme srovnávat, ale tady jsem necítila ani ň... Nesedla mi ani jedna postava, bohužel tomu něco chybělo.

28.08.2022 1 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Oddychovka ...svižné tempo..bohužel příliš sexu, který začne být nudný..

25.08.2022 2 z 5

Naše zakázané vášně Naše zakázané vášně Chloe Gong

Roma & Juliette...Nic?.. Roma Montagov & Juliette Caiová...Pořád nic? ...Dědic Bílých květů a dědička Šarlatového gangu...Už vám seplo?...ANO přesně tak...Píše se rok 1926 a na Šanghaj se valí hrozba, kterou dokáže zastavit spojení jen těchto dvou rivalů. Myslíte, že se opravdu spojí nebo že pýcha vyhraje?
Myslíte, že bolest z minulosti pomine? Možná...

Rozhodně stojí za přečtení!
Děj je poněkud táhly, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadilo, protože za těchto okolností vás to nutí číst dál a dál.

24.08.2022 5 z 5