NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Jezis, to byla parada!!!! :) Nemohla jsem se odtrhnout! Po dlouhe dobre zase pribeh ktery me uchvatil! Tesim se na dalsi dil. :) Ze bych nasla svoji novou oblibenou serii? :) :)

30.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mia je jedna z mych oblibenych autorek. Vzdycky je v jejich knihach prekvapeni, cit a hlavne silny pribeh. Bohuzel tato kniha je dle meho nazoru jedna ze slabsich.

27.10.2022 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Za mě zatím asi nejslabší díl z celé serie. :( Bylo to takové nijaké.

25.10.2022 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Mě se kniha líbila! Jsem zvědavá jak bude pokračovat. :)

25.10.2022 4 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Dobrá kniha a hezký příběh. Urcite stoji za precteni ale na plny pocet hvezd to neni. :)

22.10.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Rychli svižný román. Nic víc k tomu netřeba říct. Mě se příběh libil a jiste budu pokracovat v serii! :)

06.10.2022 4 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Hezka kniha ale musim priznat ze tyto pribehy kdy on je sef a ona sekretarka nebo nejaky jiny zamestnanec uz nejsou nic moc pro me. Mam radsi trochu dramatu a nejaky zivotni pribeh u hrdinů. Takze ano, dobra oddechovka ktera ale uplne tak neprekvapi.

03.10.2022 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Skvělý příběh. Předchozí díly jsem četla již několikrát takže stímto dílem to nebude jinak. Příběh Jane a Jamieho byl plný zvratu a bolesti. Ani jeden znich to nemel lehké. Jane je opravdu silná žena a to co zažil Jamie je bohužel realita dnešního světa. Kniha mě velmi mile překvapila!

02.10.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Ja vam nevim, ale me proste prijde ze uz jsem tenhle pribeh jednou cetla. Celou dobu jsem vedela co tam bude a jak to bude. Pritom jsme knihu nemela mezi prectenymi takove trosku deja vu.. Co se tyce knihy tak se mi libila, celkove i pribeh ALE bohuzel tam pro me nebylo nic noveho. Ja vim asi trosku zvlastni recenze ale nemuzu ze sebe nejak vymacknout zadne dojmy..

28.09.2022 4 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Prijemny pribeh ale ne jeden z tech top! I kdyz rozhodne neurazil, jen to proste nebyl muj salek kavy. :)

27.09.2022 4 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

2dil ze serie ktera se uz nyni stala jednou z mych oblibenych. Tento dil je taky moc povedeny ale na prvni dil to nema! Kazdopadne jsem skopojena! :)

23.09.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

V knize byly chvilky kdy jsme bulela jak zelva! Opravdu krasna knizka. ktera me dostala! Vim ze se k ni jeste nekdy vratim a jednoznacne vim ze si zaslouzi misto v me knihovne!! Jsem natesena na dalsi dily serie!!

22.09.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Moc fajn oddechovka! :) Precteno behem chvilky.

21.09.2022 5 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Obalka knihy je bozi a pribeh nebyl spatnej ale asi jsem proste cekala neco vic..

20.09.2022 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Vcera jsem si znovu precetla Nove zacatky pak jsem hned naskocila na Nove sliby a prave ted jsem docetla Nove sny! Musim rict ze neni nic lepsiho nez si celou serii zopakovat a cist ji naraz! :) Zadne cekani na dalsi dil jako jsem to mela s prvnim dilem ale rovnou hezky 1,2,3! Kazdopadne k teto knize. Jsem vazne ale vazne ale vazne nadcena!!!! Pribeh hezky plynul, nemohla jsem se odtrhnout ! Libi se mi ze to je jedna z tech knih kde jsou i obcas zmineni hlavni hrdinove z predchozich serii! I kdyz teda chybela mi tam Luna. Bude dalsi dil? Pokud ano nemuzu se dockat!! Docela bych to videla na spojeni Cola a Rebecky aby byla trosku sranda ale kdo vi!! Doporucuji! :)

19.09.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Boží! Tak tahle serie me vazne bavi! Izzy a Will, jejich pribeh me zajimal uz od prvniho dilu. A rozhodne me nezklamaly. Hned jdu na dalsi dil! :)

18.09.2022 5 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Tak za mě paráda! Kniha mě moc bavila stejně jako všechny knihy od Jo. Příběh byl poutavý i když mě na začatku vážně rozčiloval ten instagram. Samej hastag a další tyhle věci. :-/ Dost otravný, ale je mi jasný že bohužel i takto někteří dospívající žijou. Každopádně ja osobně se nemůžu dočkat dalšího dílu !!! :)

16.09.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Za me tato kniha nebyla na plny pocet. Obcas jsem se dost nudila a davala si pauzy. Pribeh neni vubec spatny ale takovych je v teto kategorii opravdu plno. Za me nic prevratneho. Proste oddechovka.

28.08.2022 4 z 5

Layla Layla Colleen Hoover

Kniha vubec nebyla spatna. Lehce predvidatelna a urcite ne nejlepsi od Colleen ale rozhodne me neurazila. Bylo to proste zase neco jineho… :)

26.08.2022 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Parada! Opet jsem se pekne zasmala! Cela tahle serie me bavi! :)

25.08.2022 5 z 5