NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Stejně jako první díl i tento díl je neuvěřitelná ,,prasárna´´ . :D :) ALE PROČ NE ??? Jednou za čas to nikomu neuškodí. :) Takže 4/5*

10.03.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Velka, velka, velka rychlovka. Vsechno slo az moc rychle,.. Knihu jsem objednavala jako predprodej spolecne s jinou takze jsem musela chvilku cekat a odmitala jsem kouknout dopredu na recenze ostatnich tady.. protoze Elle nikdy nezklame.. ovsem, spletla jsem se .. :( Pribeh nijaky a kniha VELMI krátká,.. ale budu v serii pokracovat protoze dalsi dily maj o cca 100 stranek vic, tak snad me Elle znovu nezklame! :)

23.02.2022 3 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Jsem vazne moc moc spokojena!! Kniha se mi moc libila ostatne jako vsechny od teto spisovatelky! Jednoznacne doporucuji :)

22.02.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Tuhle spisovatelku zboznujuu!! Rozhodne me nezklamala! Sladka romance! :)

20.02.2022 5 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Zatim nejslabsi dil! Ale stejne jsem zvedava co bude dal!

19.02.2022 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Za me druhy nejlepsi dil z cele serie!! Nemuzu se dockat pokracovani - Jeji keř! Libi se mi ze jsou tak trochu soucasti i páry z predchozich dilu! :)

02.02.2022 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Upřímně? Trošku nuda, lehce predvidatelné..

23.01.2022 3 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Za me nejlepsi dil z cele serie! :)

23.01.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Moc fajn pocteni! Celou serii jsem precetla behem tydne! A jsem spokojena! Nektere dily byly lepsi a nektere horsi! Tento spolecne s Cajovnou v japonsku se radi pro me mezi ty nejlepsi z cele serie! :) Ja tedy, jednoznacne doporucuji celou serii! :))

16.01.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Boží! Tento dil byl jeden z nejlepších! Hrozně se mi libil náhled do Japonske kultury! :) a pribeh? Byl vazne moc fajn! :)

15.01.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Za mě zatim nejslabší z celé série. :( Nebylo to špatné ale nevtáhlo mě to tolika jako předchozí knihy. :)

14.01.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zatim nejlepsi dil z cele serie!! Moc me kniha bavila! :)

10.01.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moc hezka kniha! Pribeh hezky plynul. Jsem spokojena. :)

08.01.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tuto knihu jsem cetla jiz pred nejakym casem ale uplne sem nani zapomela! Takze jsem si ji opet ozivila .. a musim rict vubec nechapu jak jsem z cele serie -Romanticke uteky- mohla zatim precist jen dva dily?! Jdu to hned napravit a pokracovat kde jsem skoncila! :)

05.01.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Mela jsem co delat abych knihu docetla. Nebyla spatna ale ani ne nejlepsi.

05.01.2022 3 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Jezisi! Tohle jsem necekala! Jaaa hned potrebuju dalsi dil! Serii Elitniho klubu jsem cetla celou minimalne 3x ! A myslim ze tahle serie natom nebude jinak… pff jsem vazne zvedava co bude dal a uprimne se i trosku bojim.. protoze ten konec me vazne dostal!!!

03.01.2022 4 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Skvela serie! :) Za me stoji za precteni!! :)

29.12.2021 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Ja chci pokracovani!! Proc u nas zatim neni?? Hrozne me zajima Grant! :) Jinak tento dil byl v celku odpocinkovy! :)

29.12.2021 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

(SPOILER) Asi jsem ocekavala trosku jiny pribeh. Nebyla to nejhorsi kniha ale ani nejlepsi. Naomi jsem mela uz od zacatku plne zuby! Vubec si neuvedomovala ze vlastne skoro cely krach vztahu zpusobila ona! Jasne Nikolas mel svoje mouchy ale to az potom co se cela uplne zmenila… vazne me Naomi neskutecne vytacela! :D

28.12.2021 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zhltla jsem tuto knihu raz dva! Sla jsem spat ve 4 rano jen abych ji docetla! A pak jsem nemohla spat a musela zacit IHNED cist pokracovani!! Jsem zvedava co nas v pribehu jeste ceka! Takze dost “vykecavani” , jdu pokracovat! :)

28.12.2021 5 z 5