NikolaSkop Online NikolaSkop komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

02.04.2020 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

02.04.2020 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Bavilo me to. :) vic k teto knize netřeba psat. :)

02.04.2020 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha mě bavila. Je to zas uplne jinej pribeh nez na kterej jsem zvykla. Takze ano, proc ne ? :)

02.04.2020

Posvätný pokoj Posvätný pokoj Audrey Carlan

No dvojka lepší než jednicka. Opet je to oddechovka.. ale opet me dej nijak nedostal/nevtahnul. Tahle serie neurazi ale ani to neni na pocit wau :( Jsem trosku zklamaná..

02.04.2020 2 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Oddychovka, neni to spatna kniha. Příběh je průměrný. Nezklame ale ani nenadchne.
Kniha pro nenáročně čtenáře. :)

02.04.2020 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Takova lehká oddechovka,. Ve ktere snad každému dojde, po první kapitole jak bude probíhat děj. Jsem ale zvědavá na pokračování,.. Teším se až zjistím co přesně trápí Aidna. :)

30.03.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Emotivní příběh. Rozhodně doporučuji, jednu chvíli jsem se fakt bala že to Rossie nezvládne. Tuhle serii mam ráda, jejich návraty do minulosti mě baví. Nikdy nevim co mam čekat. A už se těším na pokračování s Trentem. :)

29.03.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tak tahle knizka me opravdu dostala. Silny pribeh!! Precetla jsem ji behem jednoho dne a nemam slov! DOPORUCUJI

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Tak tahle knizka me uplne vtahla do deje! Popsany dej a vsechno co se tam delo? Teda wau,... Jednoznacne doporucuji!!

Láska online Láska online Penelope Ward

Super, hezky pribeh. Oddechovka ktera neurazi :) DOPORUCUJI.

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak. Takovej zlatej stred. :)

11.03.2020 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Doporucuji. :) Za me je cela serie Božských jedna z nejlepsich “eroticko-romantickych” serii!! :)

Moja láska Moja láska Fariel Thimothy

Velke zklamani,... Pribeh by asi nebyl zas tak spatny ale styl psani?? Tohle rozhodne neni muj salek kavy... Opravdu jsem se premahala abych to precetla az do konce a to i presto ze jsem opravdu hodne preskakovala. ...Za me tedy NE, NE A NE ,...

11.03.2020 odpad!

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Tak u tyhle knizky jsem se fakt nasmala. Co se tyka deje knihy, tak zadnej zazrak ale je to takova romanticka oddechovka, ktera rozhodne neurazi. Takze ja doporucuji :)

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha s originálním příběhem!! :) Nemohla jsem se od ni odtrhnout!

02.02.2020 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Opravdu velmi vtipná knížka!! :) Užila jsme si jí od začítku do konce ! :)

06.01.2020 5 z 5