NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Tak tohle byla hruza. Nemohla jsem to ani docist ...

03.10.2020 odpad!

Na úteku Na úteku Michala Ries

Pffffffff jako ten konec?! Jsme z toho rozhozena. Pribeh se mi libil ale teda ........???????! Ja vazne doufam ze bude pokracovani ...

26.09.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Velmi zajimavy pribeh. Ten rozjezd byl teda neco.. premyslela jsem jestli dat 4 nebo pet hvezdicek. Protoze konec byl name az moc rychli, ale kdyz to vezmu celkove tak si zame kniha urcite zaslouzi 5 hvezd. :)

11.09.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak tuhle knihu jsem precetla behem chvilky! :) Cetla se prakticky sama. :) za me tedy urcite stoji za precteni. :)

04.09.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Pfuuu jsem zklamaná. Knihu jsme přečetla za pár hodin ale.... Čekala jsem tedy o dost víc, nebyl vtom skoro žádný příběh. Jen sex, sex, sex - a ruzne sexualni fantazie .... to by mi obvykle nevadilo mam rada eroticke knizky ale tohle bylo vazne moc ... Dočetla jsem ji hlavne abych zjistila co je zac Malcolm..

21.08.2020 1 z 5

Keď nás pravda spojí Keď nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

No jako ten konec? Verim ze bude 3.dil!!

17.08.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tak tenhle pribeh me moc bavil a taky jsem se celkem dost nasmala. :) DOPORUCUJI..

14.08.2020 5 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Oddechovka, příběh mě bavil! :)

03.08.2020 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Tak tenhle příběh mě velmi bavil. Doporučuji, rozhodně stojí za přečtení.

02.08.2020 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Příběh a celkově celá série mě moc bavila. :)

01.08.2020 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Příběh mě moc bavil. Za mě rozhodně stojí za přečtení! :) Hned jdu na další knihu ze serie. Doporučuji! :)

31.07.2020 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Vážně zajímavá oddechovka. Celý příběh mě bavil a mile překvapil. :) Doporucuji .

29.07.2020 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Není to úplně to co obvykle čtu ale příběh mě v celku bavil. :) Stojí za přečtení. :)

28.07.2020 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Tuhle knihu jsem precetla za par hodin. Pribeh me bavil a i jsem se zasmala! :) takze za me ano,.. :)

27.07.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Bohužel tato knížka nebyla zrovna můj šalek kávy. Myšlení hlavní hrdinky mě neskutečně vytáčelo a měla sem co dělat abych knihu dočetla! :( Jediný zaco dávam hvězdičku je hůmor ale jsem si jistá že tuhle knížku už nikdy znovu neotevřu.

26.07.2020 1 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Co k tomu říct? Tahle kniha mě nezklamala ale ani nenatchla. Z cele serie se mi nejvic libila dvojka :)

25.07.2020 3 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Tenhle díl se mi líbil víc než jednička. Za mě tedy anooo :)

25.07.2020 5 z 5

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Celá série mě celkem bavila. Příběh mě bavil.

24.07.2020 4 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Příběh byl docela fajn. I když už od začatku celkem průhledný. Žádné velké překvapení se nekonalo. Jsem tedy trošku zklamaná...

24.07.2020 2 z 5

Odvaha Odvaha M.S. Force (p)

Klasická oddechovka ale příběh mě bavil. Jsem zvědavá co se v pokračování ještě bude dít :)

22.07.2020 4 z 5