Za černými dveřmi

Za černými dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174247/bmid_za-cernymi-dvermi-FmO-174247.jpg 3 102 24

Za černými dveřmi série

1. díl

Ariel se dostane do tajného klubu, kde všichni nosí masky a nikdo nezná svého partnera. Pro muže, se kterým se Ariel sblíží a zažije s ním neuvěřitelné erotické chvíle, je ochotná riskovat vše. O jak velké riziko jde, bohužel zjistí, až když odhalí, kdo se pod maskou jejího náruživého milence skrývá...

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Alpress

The Black Door , 2007

Jita160
14.07.2022 2 z 5

Začátek knihy mě pobavil.
,,Heslo? Vlhká a připravena" :-D:-D:-D
Příběh měl docela dobře našlápnuto,pak se to stupňovalo, protože hlavní hrdiny si určitě neoblibite ani vedlejší postavy.Všichni jsou tam nějak propleteni s každým což mě trochu rozptylovalo.
Nejlepší zážitek co jsem z příběhu pobrala se děl za Černými dveřmi.
Konec knihy mě rozhodil....

LilluLong
16.07.2021 3 z 5

Začalo to byt zaujímavé, myslela som si , ze kazdy autor ked použije vo svojom príbehu “vzájomne iskrenie” snaží sa z hrdinov urobit pozitívny romantický par a nie ako tu , bezcharakternych ľudí. No ako sa vyvinie pokračovanie je otázne, za mna 3*

NikolaSkop
03.10.2020 odpad!

Tak tohle byla hruza. Nemohla jsem to ani docist ...

Myška43
22.03.2020 3 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah, není zbytečně zdlouhavá, příběh je dobrý, konec mě překvapil, to jsem nečekala. Zajímavé je i to, že se autorka více zabývá i vedlejšími postavami, takže vcelku je pro mě příběh zajímavější.

janina66
23.08.2019 3 z 5

Dalo se číst. Neurazí ani nenadchne.

marcolka
12.05.2019 1 z 5

Tak tohle vypadalo podle anotací nadějně. Ale ve finále to bylo tak..., tak..., strašný. Styl psaní byl úplně stejný jako ty pro mě nečitatelné harlequinky. Až se mi chce řvát nad tím, že jsem tomuhle v průběhu čtení vůbec pořád dávala šanci a ztrácela čas. Ještěže byla kniha tak relativně krátká. A ten konec, hrůza.

oolinkaa
10.09.2018 4 z 5

Vůbec mi to nepřišlo špatné. Je pravda, že konec byl trochu přitaženy za vlasy a asi by to takhle nefungovalo, ale na druhou stranu proč ne. A popisy z černých dveří neměly chybu .

jitka7
16.10.2017 1 z 5

Nápad dobrý, ale u toho to asi zkončilo. Ani nevím, co k tomuhle napsat, snad jen, ať si to každý přečte a udělá sám svůj názor. Ale faktem je, že na konci jsem měla otevřenou pusu a říkala jsem : To jako fakt???

Marfuška89
04.07.2017 3 z 5

Dobře se čte, ale ten děj jako celek, mě moc nezaujal. Ovšem, zajímalo mě jak to dopadlo. Proto tato kniha dočtena....

janaquick
21.09.2016 2 z 5

Nápad dobrý, ale závěr....

JanaJane
22.06.2016 5 z 5

Erotikou nabitá kniha, která má říz a moc hezky se čte.

natalli26
22.12.2015

Nevím proč to tu není uvedené, ale jedná se o SÉRII nikoli samostatné dílo. Série má (zatím) ještě další tři díly v originále a toto je pouze první díl.

NiNo
11.12.2015 1 z 5

Zas jedna kniha, která mě překvapuje už tím, že vůbec vyšla.
To, co mě nejvíc iritovalo, bylo to, jak je celá nekonzistentní – v příběhu snad nesedí nic – minulost postav, jejich charakter ani taková maličkost jako je věk. Rádoby knižní telenovela se zvraty, které jsou překvapivé jen díky tomu, že je příběh tak špatně napsaný, že aby to nebylo překvapivé, postavy by museli cestovat v čase a zároveň trpět rozštěpem osobnosti. Knize navíc na atraktivnosti nepřidávají ani nudné stále se opakující se pasáže a časové mezery, ve kterých se čtenář neorientuje (např. to, že se minulá „přelomová“ kapitola neodehrávala včera, se dozvíte, jen díky poznámce „už jsou to týdny od“ – a co se během těch týdnů dělo, si prostě domyslete).
Celkově kniha působí, že ji autorka psala dlouho, postupně dostávala nové nápady a rozhodla se ignorovat fakt, že to co nově napsala, nekoresponduje s předešlým dějem. A ten závěr? Prostě hrůza.
Neoznačuji knihu za odpad jen díky zajímavému popisu klubu Černé dveře.

Evule114
12.08.2015 4 z 5

Knížka se mi četla dobře. Nápad se mi líbil a podle mě vztahy mezi postavami to jen okořenilo, jen je pravda, že ten konec mě zklamal..

LilianaFalcon
09.08.2015 1 z 5

Na první pohled aspoň trochu zajímavá zápletka (za tu je ta hvězdička) jinak hrozná nuda. Ze všech úhlů pohledu. Možná, že v rámci žánru by to bylo aspoň na dvě hvězdičky, ale tahle kniha se prostě suverénně řadí k těm nejhorším, co jsem četla.

smaille
09.08.2015 2 z 5

Já tedy knihu pasuji místo erotického románu na tragikomedii. Dle popisu se mi zdál námět zajímavý, ale po přečtení jsem docela zklamaná. Nelíbil se mi rodinný vztah mezi hlavními aktéry a už vůbec se mi nelíbil závěr.

lucie0942
07.03.2015 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila. Co mě postupně během čtení ale začalo vadit, bylo chování hlavních hrdinů a vlastně všech kolem, a ten konec byl taky naprosto nečekaný. Chvíli jsem přemýšlela, jestli ´v tiskárně nezapomněli pár stránek dodat do knihy, ale asi to byl záměr autorky co nejrychleji sepsat konec, aby to měla za sebou.....trochu škoda, čekala jsem lepší závěr

monika4478
17.10.2014 2 z 5

Tak tahle kniha mě nějak neoslovila, nenadchla, prostě nic moc, nuda ale dá se to, za dvě hvězdičky.

EliM
07.09.2014 1 z 5

Mi se kniha nelíbila, v knížce snad nebyla jediná kladná, tím myslím sympatická osoba ...

terez187
02.05.2014 4 z 5

Jako knížka na odpočinek dobrá,člověk u ní nemusí moc přemýšlet:)a konec je docela překvapivý to je plus:)

pro ženy erotika erotické romány

Autorovy knížky

2013  56%Za černými dveřmi

Kniha Za černými dveřmi je v