NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tak tahle knížka mě úplně vtáhla do děje!! :) Jednoznačně DOPORUČIJU!!.... ale trošku mě mrzí že autorka zatím neuvažuje o celé sérii.

18.06.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Tak tahle knížka neurazí, ale ani mě nijak extra nenadchla. Je to typicka oddychovka, bohužel s nijak extra zajímavým příběhem. Nemám co víc napsat, každý si musí udělat názor sám. :)

16.06.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pokračování Hříšníků - tentokrát příběh Trenta mě moc bavil. Je to napínavý a zajímavý příběh. Který umí překvapit a pobavit. Musela jsem si knížku stáhnout hned ten den co vyšla a samozřejmě jsem nešla spát dokud sem jí nedočetla! :D Až takhle moc jsem se do HotHoles zamilovala. Nemůžu ale uvěřit že je to konec série. :( Kluci mi budou chybět! Ja jednoznačně DOPORUČUJI!!!

28.05.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Během pár hodin jsem tuto knihu přečetla. A upřímně? mě se prostě líbila. :) Je to sice takova ta klasická oddechovka, ale proč ne?! :):)

24.05.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Vážně skvělá knížka! Přečetla jsem jedním dechem!! Hrozně jsem se při ní nasmála!! :) DOPORUČUJI!!

23.05.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Supr kniha! Moc mě bavila , po jejim přečtení jsem musela hned navázat na další díl o dalším z bratrů! :) :) Jsem spoko!

08.05.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

(SPOILER) Skvělá série ! Příběh Raven a Daltona mě možná bavil o chlup víc než příběh Cala a Morgan i když každý má něco v sobě co Vás vtáhne do děje! :) Už se těším na 3. příběh dalšího z bratrů !! :)

08.05.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Moc hezký příběh! Knihu jsem přečetla za jeden den! Nešlo se odtrhnout! :)

04.05.2020 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Tahle kniha me moc bavila. Doporucuji :)

29.04.2020 5 z 5

Můj oxfordský rok Můj oxfordský rok Julia Whelan

Zajímavý příběh, překvapilo mě to. Není to vysloveně slaďárba ale dle mého názoru stojí za přečtení. :)

26.04.2020 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Dle mého názoru je to takovej ten zlatej střed. Příběh mě ale nijak zvlášt neuchvátil. :( Ale pokud chcete číst oddychovou knihu, tak Vás tato kniha určitě neurazí.

26.04.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Super! Tak moc jsem se tesila na jejich pribeh! A rozhodne me nezklamal! Cela serie se mi moc libila! Doporucuji! :)

19.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

3.dil z Briaru mě bavil. Celou sérii vřele doporučuji!!!!! Těším se a doufam ze bude další pokračování. :) :) :)

10.04.2020 5 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak ale asi nejlepsi z cele serie.

07.04.2020 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak. Takovej zlatej stred. :)

07.04.2020 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Kniha mě bavila. Stojí za přečtení. :)

07.04.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Doporučuji, kniha mě moc bavila. :)

07.04.2020 4 z 5

India Place India Place Samantha Young