Omega

Omega https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297573/bmid_omega-O2g-297573.jpg 4 210 31

Alfa série

< 3. díl

Prípravy na svadbu Valentina Rotha a Kyrie St. Clairovej sú v plnom prúde. Zaľúbenci spolu so svojimi najbližšími priateľmi si nájdu útočisko na nádhernom ostrove, aby tu strávili krásne chvíle plné lásky a vášne. Idylku však naruší vpád ľudí Valentinovho úhlavného nepriateľa Vitalya Karahaliosa a únos Layly. Tú čakajú strastiplné chvíle v kobke na rybárskej lodi a neskôr v Brazílii. Tam sa jej síce podarí únoscom uniknúť, no stále ich má v pätách. Valentinov osobný strážca Harris, ktorému Layla očividne nie je ľahostajná a azda ani on jej, sa ju vyberie zachrániť. Prežijú dni plné napätia a ich život je ohrozený. No práve v týchto chvíľach sa medzi nimi začne rodiť niečo nové, na čo ani Layla, ani Harris neboli pripravení a s čím sa dosiaľ nestretli. Dá sa však uniknúť pred minulosťou? Príbeh štvorice sa uzatvára...... celý text

monika0181
04.11.2023 5 z 5

Emoce po přečtení druhého dílu byly tak velké, že jsem nedokázala hned otevřít další díl. Když pominu, že je to silně nadsazeno, když relativně "pár rangerů" zlikviduje mafiána, který má celou armádu, tak čtení rychle utíká a čte se velmi příjemně. Stejně jako druhý díl to není jen o erotice. Za mě hodně silné momenty, kuličkové kdesi než se octne v něčím oku .... Tfujj, tak reálně popsáno, až se zvedá žaludek. Ale příběh je příjemný a Layle i Harrisonovi to přejete. Každopádně příběh celé série je originální a nejen v příběhu, ale ani erotické scény se nepakují stále stejné dokola. To vše umožňuje si knihu užít. Po této sérii opravdu přemýšlím, jakou knihu vezmu do ruky nyní.

Jita160
27.08.2023 4 z 5

Rozhodně překvapení!!!!
Příběh nové lásky kde hlavní hrdinové jsou vedlejší postavy Layla a Harrison.
Z osobního strážce se stává princ na bílém koni který bojuje za lásku a život své vyvolé.
Příjemná tečka za touto hodně erotickou sérií.

zp87
03.06.2022 5 z 5

Pro mě by klidně mohl být jen tento příběh. Harris a Layla, no - ona mě až tak nezajímá, ale oceňuji, že je vtipná... Ale ON?! Harris je bůh!
Pár knížek tohoto typu mám už za sebou (Mountova trilogie - Nemilosrdný král..., Smlouva na lásku, samozřejmě 50 odstínů...) a ve všech jsem strašně litovala, že se autorka nevěnuje tomu druhému muži v příběhu (bodyguardovi/řidiči/tiché hrozivé síle ve stínu, pro mě kolikrát mnohem rajcovnější postavě, muhehe). A tady jsme to, drahé dámy, dostaly! Případně i pánové, pokud toto, ehm dílo, vzal některý z vás do rukou.
Harris je prostě... Chlap. To se nedá popsat. To se musí přečíst.
Sex je zde nakonec také, a stojí rozhodně za to, ale už to není 'alfa omega' příběhu, haha, dnes jsem ve formě.
Akce je přehršel, často nereálná, ale no ták, kvůli autentičnosti to přece nikdo nečte.
Dokonce jsou tam i city, takže nikdo nemůže říct, že je to kniha jen o sexu.

'Soudě podle těch asi 500 vyznání lásky, které jsem od něj za tu noc slyšela.
Ne že bych to počítala, nebo něco takového.

Ani jsem nepočítala, kolikrát mě přivedl k orgasmu.
(Devětkrát.)
Ani kolikrát se udělal on.
(Čtyřikrát ve mně a popáté těsně před ránem na moje prsa, těsně předtím, než jsme oba usnuli).'

No jo, je to těžká romantika.

Ešína
15.12.2021 4 z 5

Ze všech dílů se mi tento závěrečný líbil asi nejvíc. Nebyla jsem na vážkách zda knihu dočíst tak jako u druhého dílu. Harris a Layla byli super, bavili mě o něco víc než Valentine s Kyrie. Za celkové zakončení palec nahoru.

preny
20.06.2021

Musím říct, že příběh Harrise a Layly mě bavil mnohem víc, než Roth s Kyrie, jsem doslova alergická na slovo číča... V příběhu bylo napětí, erotika a samozřejmě happy end.

dooky
31.05.2021 5 z 5

Dobré ukončení série. Hodně sexu, hodně napětí. Všechny knihy byly moc pěkné. Dávám palec nahoru.

petulik330
30.05.2021 5 z 5

V posledním a závěrečném díle této série se hlavními postavami stává Harris a Layla, kteří byli v předchozích dvou dílech vedlejšími postavami.
Ani oni dva to nebudou mít lehké. Mrzí těmi dvěma panuje napětí, které nakonec vyústí při situaci ve které se Harris objeví na scéně jako princ na bílém koni.
Některé scény se zdáli být neuvěřitelné, ale někdy i vtipné. Hlavně s tím pérem. Na knize to nic neubralo.

Nika30
11.05.2021 5 z 5

Tenhle díl mě asi bavil nejvíce. Celkové jednání vedlejších postav které se staly hlavními. Jejich konverzace a výbušné povahy mě vážně baví. A to jak nakonec vyřešily celkový problém s mafiánským bosem mě až nečekaně potěšilo. Za mě můžu celou sérii jen doporučit.

Lejčís
07.01.2021 4 z 5

Tentokrát jsou hlavními protagonisty vedlejší postavy z předchozích dílů. Omega je opět originální, má spád, vtáhne Vás do děje a drží až do konce. Celou sérii mohu rozhodně doporučit milovníkům erotických románů, kteří chtějí víc než romantiku plnou klišé.

Kristy.Seb
04.11.2020 3 z 5

Každý máme na své pocity právo - můžeme být rozrušení, zlobit se nebo žárlit. Co s tím ale uděláme? Změní to naši společnou přítomnost nebo budoucnost?

Jednoznačně nejlepší díl. Násilí bylo pro mě "snesitelné" oproti předešlému dílů. A sexu bylo tak akorát. Ale teda rozhodně bych chtěla naživo vidět nahýho, vzrušenýho a ozbrojenýho Harrise, jak zabíjí nepřítele!

Zuzana207
21.09.2020 5 z 5

Tretí diel tejto série sa autorke podaril asi najviac. Ak boli v prvých dvoch častiach nejaké nedokonalosti, pri čítaní tohto dielu ste na ne určite zabudli. Príbeh Layly a Harrisa zmietol všetky nedokonalosti série a doviedol ju do dokonalého, šťavnatého a sladkého konca, na ktorý sme koniec koncov všetci čakali. :-)

Tereza.Fait
08.09.2020 3 z 5

Layla a Harry jsou top :-D

Lenni_3006
26.08.2020 3 z 5

Séria Alfa je vynikajúca, no mne osobne sa viac páčila séria Madam X. Napriek tomu túto sériu odporúčam, ide o napínavé a zaujímavé čítanie.

Majka1979
03.08.2020 4 z 5

Záver ako má byť, som so sériou veľmi spokojná a rada sa k nej kedykoľvek ešte vrátim :)

rampapa
23.06.2020 5 z 5

Tak do tohohle příběhu jsem se hnedka zamilovala. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

ElikaS
29.05.2020 2 z 5

Tahle série je pro mě celkem zklamáním, dle anotace myšlenka dobrá, ale provedení mizerné.

NikolaSkop
07.04.2020 5 z 5

Zatim jsem nenarazila na knizku kde by bylo vic erotiky. Co se tyka pribehu, tak zadny zazrak ale asi nejlepsi z cele serie.

Jejunka
18.02.2020 5 z 5

Bylo to dobrý ale kdyby byl čtvrtý díl tak už by mi to lezlo krkem

margitka13
01.09.2019 5 z 5

Táto kniha sa mi páčila asi najviac z tejto série. Valentine a Kyrie boli fajn ale TO MOJE mi dali až Harris a Layla.

orangerose
16.08.2019 5 z 5

krásně zakončená série , božíííí série, určo se k ní někdy vrátím :D

sex erotika americká literatura

2015  68%Alfa