London Road

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/19_/196865/dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4.3605

Dublin Street (2.)

Down London Road (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

sonča94

Jak už jsem hodnotila kladně Dublin Street, tak tuto knihu taky chválim. Fajně se čte, a líbilo se mi že se to pořád točí v kruhu těch lidí co v Dublin Streetu, pořád stejné postavy akorát zase o někom dalším vyprávění. Už ted jsem zvědavá o kom bude Jamaica Lane na kterou se těším.

koki.veru

Konečně jsem se po poměrně dlouhé době dostala k druhému dílu, a tahle série se mi zatím velice líbí. Je to taková odpočinková četba, ale během prvních pár stránek jsem se začetla a nemohla přestat. Zvlášť hlavní hrdinku jsem si velice oblíbila. A honem na další díl :)

ankaras

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

sabulik69

Johannu jsem měla hodně ráda, její povahu, obětavost a lásku k bratrovi.. Cama jsem si taky oblíbila a jeho chovaní ještě víc. Knížka má velmi dobré zápletky a je velmi zajimává a jako první díl bylo i v tomhle díle hodně věcí a situací z života.. :-)

moudivlacek

Jestli se mi líbil první díl, pak se mi líbil i tento a možná i trošku víc. Opětovná ukázka toho, jak dokážeme rychle odsoudit člověka, aniž bychom věděli, co prožil, či s čím se musí potýkat.
Já jsem od začátku Johannu obdivovala. Sice ne se vším souhlasila, přesto obdivovala. Dokázala vychovat bratra v pravý opak otce a proto jí pomyslně smekám klobouk.
A ještě jednu úžasnou větu tam spisovatelka vložila Johanně do úst. - Konečně má přátelé, na které se může spolehnout, že jí se vším pomohou, a na nic nebude a nemusí být sama. To je pravé přátelství.

Mišule_11

Příjemná oddechovka, při které se nemusí skoro přemýšlet! Smutný osud Jo mě mrzel, ale Cama sem ji přála od začátku! :) Oba byli každý jiný a přitom si tak rozumněli, občas jsem se i zasmála a šťastný konec jsem jen hltala! :D

havrmoni

Opět si postěžuji,že mi chybí vyprávění z mužského pohledu. :) Jinak nemám výhrady,krásná romanticko-erotická oddechovka. Na mý ,,starý" kolena vítaný relax od všedních dnů.

Ewik

Velmi příjemně plynoucí, oddechovka, kterou jsem přelouskala jako nic. Johanna je úžasná holka s obrovským potenciálem, ale ještě větším trápením. Břemeno, které si na sebe vzala jí vůbec nezávidím. (Párkrát jsem to viděla v reálu a děkuji nechci.) Dojímala mě její nekonečná starost o Colea a byla jsem hrdá, jakou neskutečně náročnou proměnou prošla.

Opět jsem si zamilovala všechny hrdiny, ale nejvíce mi k srdci přirostl Cole, Braden a strýček Mick. Navíc celé to propojení postav a jejich osudů je velmi osvěžující.

cukrovka

Velmi pěkné pokračování série. Vždy jsem ráda, když dochází k propojení příběhu s předešlím dílem. Opět nejde jen o sex, ale je zde další silný příběh, tentokrát o týrání a ponižování a o snaze postarat se o mladšího bratra a matku alkoholičku.

Terka18
22.12.2016

Kniha je hezká, zajímavý příběh s krásným koncem, jako všechny knížky od spisovatelky. Hlavní hrdinové byli skvělí. Škoda, že chlapů jako je Cam je v reálném světě tak málo :)
Dalo by se říci, že je to i oddychový příběh, ale nakonec tomu tak pro mě nebylo. Brečela jsem nad dojemným koncem. Skvělý.

Sam99
26.10.2016

Kniha nebyla špatná, ale ani to nebylo nic světoborného. Klasická romantika tak sladká, že jsem málem přišla o zuby. První třetina knihy byla super, ale pak to začalo všechno být růžové a už mě to přestávalo bavit. Autorka se sice snažila vložit do knihy nějaké napětí, ale nakonec to vypadalo spíše trapně. Jestli se pustím do dalšího dílu, to ještě nevím, ale rozhodně od něj nic moc neočekávám. Po prvním díle docela zklamání.

smaille
16.10.2016

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, protože mi Jo nebyla zrovna dvakrát sympatická už z prvního dílu, ale to jsou ty předsudky, nakonec si mě získala ona a i Cam

Zuzka222
04.10.2016

Na této sérii mě těší, že víc než o erotiku jde v knihách o příběh. Navíc stejně jako v předchozí knize jde o citlivé téma, které dodá knize určitou vážnost. Opět můžeme také sledovat vývoj hlavní postavy a oceňuji, že se v knize setkáváme i s hrdinami z minulého dílu a s jejich životem. Nakolik byl celý děj reálný moc neřeším, chtěla jsem oddychové čtení. Určitě si přečtu i další díly.

Makulka1992
04.09.2016

Nemám slov....silný příběh , mělo to děj,mělo jiskru,mělo to šťávu a hlavně to mělo cit. Na každé desáté stránce se ,,nešukalo,, jak to bývá zvykem u jiných knih. Ukápla mi i slza protože zažít si podobnou situaci jako Jo se svým otcem tak jsem asi hodně dlouho v háji. Díky bohu za mé užasné rodiče,když vezmu v potaz že tohle je jak realita a někteří díky svým rodičům takhle trpí. Cam byl frajer ze začátku ostrý jazyk u kterého jsem se občas zasmála a pak ,,romantik,, každým coulem. Akorát jsem zjistila že mám problém :D :D nečtu knihy jak by měli jít po sobě ale na přeskáčku :D takže když na konci Nate a Liv hrajou hru a provokují se,kdy jejich kamaradský vztah začíná... já už vím jak dopadne :D ale tak nevadi to jsem cela já :D ted se jdu vrhnout na Dubllin Street a už se moc těším na Bradena ten mě totiž svým popisem dostává po Natovi nejvíc do kolen :D

tess.de.veles
15.08.2016

No jo no....taky se mi to stalo.... Cetla jsem celou nedeli a dokud jsem o pulnoci nedocetla,nesla jsem spat.....:) Cteni na dovcu idealni.....

dasa4663
10.08.2016

Oddechový čtení :)

Lee7
20.07.2016

I tento díl nezklamal a možná se mi o trochu líbil víc než první. Četl se jedna báseň a navíc, je hezké, že spisovatelka rozuzlovává ostatní přátele ;)

Kikuli
04.07.2016

Miluji styl psaní téhle autorky . Její díla mě dokážou tak poutavě vztáhnout do děje , že si neuvědomuji ani čas. Další hezký , poutavý a v některých chvílích i úsměvný díl :) Těším se na další :)

wildprincess
17.06.2016

Další oddychovka, i když trochu červená knihovna, kdy od začátku zhruba víte jak to skončí...ale vždy je tam nějaká zápletka. Nenáročná, příjemná četba :)

SoniaShadow
07.05.2016

Opět oddechové čtení, i když je tam víc dramatu než v prvním díle. :)

evelýny
12.04.2016

Tak, jak se mi Dublin Street dobře četl, tak London Road je pro mě zklamáním, nastavovanou kaší. Dokonce mě napadlo, jestli tato dvě díla napsala jedna a ta samá autorka. Stále dokola omílající úvahy hlavní hrdinky mě ke konci již unavovaly. Jedna hvězda za to, že ojediněle se v této knize najdou vtipnější pasáže. Z mého pohledu tato kniha rozhodně punc Světového besceleru nesplňuje.

locin
07.04.2016

Musím říct že ani druhý díl pro mě vůbec není zklamáním. Tato spisovatelky tedy umí psát poutavě :D
Příběhy opravdu vtáhnout takovým způsobem, že prostě musíte stále číst, aby ste věděli jak se tento příběh bude dál vyvíjet :)

Macinka-a
04.04.2016

Zajímavý příběh , ale dle mého názoru je první díl (jako to ostatně často bývá ) mnohem lepší :)

ElenRiannon
20.03.2016

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíc. Cam byl sexy a líbilo se mi vykreslení postavy Jo :)

škwor
08.03.2016

Super knížka, četla jsem první tři díly ze série a tohle byla naprostá topovka! :3 :) nejlepší z nich, mělo to dobrý příběh a fakt se mi to moc líbilo :) jediné, co mi trošku vadilo, byla máma Joo, nesnáším alkohol... ale jinak fakt super :) !!

stopni
26.01.2016

Další z příběhů ze skotské série, který nezklame. Pro mě byl docela dlouhý začátek, ale kdo si počká, ten se dočká.... :-) Více se mi snad líbil jen Dublin Street a India Place, ale London Road měl také své "kouzlo"..... :-) Vřele doporučuji... :-)

smejkalova.m
15.01.2016

Strašně se mi kniha líbila. Ze začátku jak byli na té výstavě, tak jsem se trochu nudila, ale potom se to rozjelo. Nemůžu posoudit co se mi líbilo víc - jestli Dublin Street nebo London Road. Hned se vrhnu na trojku, na Jamaicu Lane s Olivií a Natem :-)

liletka_a
28.12.2015

Asi zatím nejlepší příběh po mě. Prvních 100 stran taková oťukávačka a pak už jsem se někdy začetla až moc, až do ranních hodin..;) Camerona jsem si oblíbila asi nejvíc z dosavadních hl.hrdinů, autorka ho vykreslika opravdu sympaticky, přitažlivě a s pevnýma nohama na zemi takže by asi dalo práci komukoliv se do něj hned nezamilovat..:)) Oproti tomu s Jo jsem měla občas problém, na jednu stranu jsem s ní soucítila, jelikož se s ní život opravdu nemazal, ale někdy jsem jí opravdu nerozuměla..;) Děj mi nepřišel nudný a že je předvídatelný?? No ukažte mi romantickou knihu, co není alespoň trošku předvídatelná.. Kdo chce nějakou zápletku či akci ať si čte detektivky a thrillery, ale nám romantikům stačí dokonalý happyend!!:P

petvet
19.12.2015

Nevím, čím to tentokrát bylo - knihy od Samanthy Young se mi líbí, ale tato..už od první stránky jsem věděla, že mi tato kniha nesedne! Škoda, ani hlav.postavy mi moc nepadly do oka (Jo byla strašná-vadilo mě,jak se neustále vychvaluje,apod.).Dávám 3*.

alnahu
20.11.2015

Příjemná lehce erotická kniha ,líbila se mi víc než Jamaica Lane.Knihu doporučuji přečíst, má děj a není jenom o sexu.

Skotsko láska alkoholismus násilí erotika

Samantha Young

Samantha Young