NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

No, za mě teda docela nuda. Cekala jsem zajimavejsi pribeh. Nebylo vtom zadne napeti, zadna zajimava zapletka proste nic co by me uchvatilo nebo aspon trosku natchlo. Davam 1* autorce za jeji cas u psani knihy..

22.01.2021 1 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jak? Jak mam tedka vydrzet az do konce brezna nez vyjde pokracovani?! Ta kniha me zcela pohltila. Jsem vazne zvedava co se tam bude jeste dit! Luka mi je hrozne lito a na Sage jsem nastvana! Chapu ze to ma tezky ale jezisi kriste.........vzpamatuj se holka! No nic, vylila jsem si sem trochu toho vzteku a ted jdu cekat a cekat a cekat na dalsi dil! :) ZA ME ROZHODNE STOJI ZA PRECTENI ALE POKUD MOZNO POCKEJTE AZ VYJDE DVOJKA NEZ SE PUSTITE DO TYHLE KNIHY! To cekani je totiz uz ted znacne nesnesytelne!

15.01.2021 5 z 5

Příliv Příliv Lucie Schánělová

No, prakticky celou knihu jsem byla v ocekavani. A prakticky nic jsme se o Danieloj nedozvedela!!! Autorka nakousla tolika temat a k nicemu neznam odpoved. Proc?? :( Ja uprimne doufam ze z toho bude serie! Jinak pribeh hezkej, zadny velky drama za coz sem rada! :)

09.12.2020 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Sla jsem spat ve 4 rano ! Proste jsem se nemohla odtrhnout! Musim se priznat ze jsem se 3/4 knihy o Wese hrozne bala. Mrzi me ze tam nektere veci nebyly daleko vic rozepsane myslim ze bychom si to zaslouzily. Snad to bude v pokracovani serie :)) Za me tedy kniha stoji rozhodne za precteni. :)

PS: V popisku ma byt žánr: romantika ne erotika. Protoze s erotikou nema tato kniha nic spolecneho :) To jen pro info abyjste necekaly neco co tam neni :)

22.11.2020 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Kniha se mi moc libila ! :) Jsem spokojena! Doporucuji. :)

21.11.2020 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Ja tu serii zboznuju!! Moc se tesim na dalsi dil. :)

18.11.2020 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Za me z cele serie zatim nejlepsi dil!!! :) Jednoznacne stoji za precteni!

11.11.2020 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Krasna kniha! Nechybela romantika, vtip ani zajimavy dej!!! :) Od teto spisovatelky jsem cetla jiz spoustu knih a snad nikdy me nezklamala!! :) DOPORUCUJI!!

10.11.2020 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Zábavný a romantický příběh! :) Je to takova ta klasická oddechovka, která ale rozhodně stojí za přečtení. :)))

08.11.2020 5 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Ooo tak tohle byla teda romantika! :) Knizka se mi moc libila, pribeh plynul,.. Celkove je Ví jedna z mejch nejoblibenejsich spisovatelek. :) Takze ja doporucuji !

07.11.2020 5 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Zakonceni cele triologie. Uz v jednicce bylo jasny ze tyhle dva se daj dohromady. Uprimne bych uvitala trochu vic hloubky v pripade Cola. Byl by to jiste zajimavejsi pribeh kdyby tam bylo trochu vic jeho minulosti. Jinak me kniha nijak neurazila ale ani moc nenatchla. Takova klasicka oddechovka s nic moc pribehem.

06.11.2020 3 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Tak tenhle dil me bavil o neco vic nez ten prvni. :) je to takova klasicka oddechovka ktera neurazi. :)

06.11.2020 4 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

S 50 odstiny to nemelo nic moc spolecného ale budiz. Je to takova ta klasicka oddechovka. :)

06.11.2020 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Kniha se mi moc libila! Mam rada obe spisovatelky. Pribeh hezky plynul, je to takova ta klasicka oddechovka kterou prectete za par hodin. :)

06.11.2020 5 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Nebyl to nejhorsi pribeh, ale ani me nijak extra nezaujal. Uprimne vim ze se k teto knize jiz nevratim.

02.11.2020 2 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tuhle spisovatelku mam velmi ráda. Ale tato kniha me zklamala, byl to klasicky romanticky pribeh s jasnym koncem a dejem uz od zacatku. :( Nebylo tam prakticky zadne prekvapeni,...

18.10.2020 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Kniha mě opět nezklamala. Hůmor téhle spisovatelky je něco pro mě. Nečekejte žádnej závratnej děj ani zvrat. Těším se na další pokračování :)

17.10.2020 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

(SPOILER) No, od prvního dílu jsem ,,zamilovaná,, do Embryho... Je mi ho líto, obětoval co mohl a nakonec nato dojel... Podle mého názoru Ash a Embry si zasloužej být konečně spolu bez starostí a hlavně bez Greer. Ona sama přeci vidí co mezi nima je.. no jsem zvědavá jakej bude 3 díl .. :)

12.10.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Predchozi dily se mi libily daleko vic. Ale ani tento nebyl spatny. :) Za me je cela serie super :)

03.10.2020 4 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

No tato kniha je dobre napsana ale zrovna muj salek kavy to nebyl.

03.10.2020 2 z 5