Rozpálený

Rozpálený https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232404/bmid_most-wanted-rozpaleny-Nxc-232404.jpg 4 202 25

Most Wanted série

< 3. díl

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi, Obnažené a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje. Ve třetí, závěrečné knize z názvem Rozpálený, se Cat rozhodne konečně získat muže, po kterém dlouho touží. Lásku však nehledá – jejím cílem jsou vzrušující zážitky, které záhadný a nebezpečný Cole představuje už na první pohled. Celý svůj život Cat prožila v předstírání, lžích a klamech. Narodila se pro podvody a vyrostla ve vzrušujících hrách na to, že je někým jiným, než doopravdy je. Řídila se jediným pravidlem – nepustit si nikoho k sobě příliš blízko. Až do chvíle, kdy ke Coleovi Augustovi nedokázala zůstat chladná. Sexy Cole je drsný chlápek, ale přesto dokáže být naprosto věrný. Skrývá však temná tajemství a jeho jizvy na duši jsou hluboké. Není mnoho žen, které by se dokázaly vyrovnat s jeho pochybnou minulostí i s podstatou jeho prudké žádosti. Ale něco na něm Cat láká a vábí, a jejich vzájemné touze nedokáže odolat. Riziko je však větší, než by Cat čekala: Dokáže svou hru proměnit v něco skutečného? Dokáže opravdu milovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ignited

johana3160
23.06.2021 2 z 5

Stejna uroven jako predchozi dily. Styl knih mi nesedl.

Jita160
24.05.2021 3 z 5

Čekala jsem víc ,ale co už.Nemohou být všechny příběhy super.
Tato trilogie jako celek nebyla špatná tak za mě jo.

NikolaSkop
06.11.2020 3 z 5

Zakonceni cele triologie. Uz v jednicce bylo jasny ze tyhle dva se daj dohromady. Uprimne bych uvitala trochu vic hloubky v pripade Cola. Byl by to jiste zajimavejsi pribeh kdyby tam bylo trochu vic jeho minulosti. Jinak me kniha nijak neurazila ale ani moc nenatchla. Takova klasicka oddechovka s nic moc pribehem.

Myška43
08.05.2020 2 z 5

Za mě je tento díl nejslabší, neoslovil mě, jsem ráda, že to je za mnou, další knihy od autorky už číst nebudu.

Natali.159
15.04.2020 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale nejpovedenější byl druhý díl..

LadyAlena
08.04.2020 5 z 5

Ano i ne, sexuální náboj super, linka super. Trošku naivně podaný dominant, který je ve výsledku vystrašený sám ze sebe, takže jsem si říkala co vlastně ve výsledku je. Zrod subinky, no, musím mlčet, hodně naivně podané ...

Eva593
24.03.2020 5 z 5

Velmi příjemné čtení

havrmoni
23.08.2019 3 z 5

Líbil se mi nejvíc z toho co jsem od této autorky četla. Jak už jsem jednou psala je to relaxační četba nic víc nic míň.

georginaa
21.07.2019 5 z 5

Tak na závěr trilogie opravdu ten nejtvrdší sex nakonec. Je náhoda, že se sejdou tři kámoši a všichni mají podobné choutky a ke všemu i holky co se tomu podrobují. To se jen tak nevidí, mít kámošky se stejnou chtivostí sexu, ale i to se koneckonců může stát, pokud se setkávají ve stejných kruzích.

Kiwicatko
22.02.2019 3 z 5

Nejsem si uplne jista, jak mam brat postavu Cola. Z tech tri me nejvice fascinoval, ale zarazil me fakt, ze se rad nechaval bicovat. Nejak mi to k nemu nesedelo, i kdyz priznavam, ze to byla velmi zajimava tresinka na dortu (jeho osobnosti).
Navic oba museli mit teda sa.ra velke ovladani, kdyz vydrzeli roky drzet svoji touhu na uzde. Na to bych teda nemela :D

inuska6280
07.09.2018 4 z 5

No jako, vždycky jsem chtěla napsat hodnocení ke každé knížce zvlášť, ale vždycky jsem si to na poslední chvíli rozmyslela, že počkám na další, a pak zase na další díl :D Knihy se četly celkem rychle vo tom žádná, příběhy taky nebyly k zahození, ale ty holky! Všechny tři, byly prostě tak vlezlý .... asi jsem prostě jiná a mám svoji hrdost. A asi je to mnou a nesmím se do těch knížek tak vtahovat. Pak si asi říkám, že tohle by tak ve skutečnosti fakt nešlo :D ale jinak ok, oddechový počtení ;)

ves.lucie
31.03.2018 5 z 5

Vsichni tri kralove byli zli chlapci, kteri nasli svou drahou a diky ni se zacali menit a zit pro ne ... no ... Cole se mi libil nejvice ... at uz tim, ze mel sve choutky nebo tim, ze to byl ranar. Kniha dostala spoustu kritiky, ale me tato serie neurazila. Naopak cetlo se to jednoduse a byla to oddychovka .. to ze tam byla "kapka erotiky" bylo plus navic :-) takze kazdy dle sve chuti.

Evule114
29.03.2018 4 z 5

Nemůžu říct, že se kniha četla špatně, ale přišla mi nejslabší. Jako oddychovka byla fajn, ale že bych z ní byla unešená, tak to jsem opravdu nebyla. Za mě maximálně 3,5 hvězdičky...

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

LivN
29.01.2018 5 z 5

Váborná knížka a tento díl byl nejlepší z celé série. Určitě doporučuji přečíst. Čekala jsem že už to nebude tak záživné jako první dil ale překvapil mě. Cole je k sežrání! Hodně romantiky a taky erotiky a hlavně knížka nepostrádala děj a ani zápletku a to mě na tom bavilo!

xena_petra
18.12.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, stejně jako předchozí díly. (Dík Michaely Murrati.)

Tesset
10.05.2017 1 z 5

Tak ani poslední díl tuhle sérii nevylepšil. Škoda, kdyby si autorka trošku pohrála s dějem, mohlo to za něco stát.

Turquoise
10.07.2016 1 z 5

To slovo, které jsem zmiňovala v komentáři u druhé knihy, se objevilo na straně 100.
Víc k tomu nemám co dodat...

avalonek
24.03.2016 2 z 5

Co k tomu říct.Nenadchne,a ani neurazí.Příběh nic moc,je to takový neuvěřitelný.Ale dalo se to nakonec přečíst..

cukrovka
31.01.2016 4 z 5