Rozpálený

Rozpálený https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232404/bmid_most-wanted-rozpaleny-Nxc-232404.jpg 4 202 25

Most Wanted série

< 3. díl

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi, Obnažené a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje. Ve třetí, závěrečné knize z názvem Rozpálený, se Cat rozhodne konečně získat muže, po kterém dlouho touží. Lásku však nehledá – jejím cílem jsou vzrušující zážitky, které záhadný a nebezpečný Cole představuje už na první pohled. Celý svůj život Cat prožila v předstírání, lžích a klamech. Narodila se pro podvody a vyrostla ve vzrušujících hrách na to, že je někým jiným, než doopravdy je. Řídila se jediným pravidlem – nepustit si nikoho k sobě příliš blízko. Až do chvíle, kdy ke Coleovi Augustovi nedokázala zůstat chladná. Sexy Cole je drsný chlápek, ale přesto dokáže být naprosto věrný. Skrývá však temná tajemství a jeho jizvy na duši jsou hluboké. Není mnoho žen, které by se dokázaly vyrovnat s jeho pochybnou minulostí i s podstatou jeho prudké žádosti. Ale něco na něm Cat láká a vábí, a jejich vzájemné touze nedokáže odolat. Riziko je však větší, než by Cat čekala: Dokáže svou hru proměnit v něco skutečného? Dokáže opravdu milovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ignited

jitka7
04.08.2015 2 z 5

Tak co asi vypadá slibně, je asi jen ta obálka.. a možná popis Cola z předchozích dílů. Musím říct, že na mě tato série dojem neudělala. Ale Cole se mi líbil od začátku, tak jsem si říkala, půjdu do té třetí knížky, třeba se něco stane a........ nestalo se vůbec nic.

kacaaba
14.07.2015 3 z 5

Tento díl byl tvrdší než ty předchozí, ale četlo se to dobře. Ale celá série na mě moc velký dojem neudělala. Všechno bylo moc rychlé, děj byl dost slabý. Vlastě nedělali nic jiného než jen „šukali". Vím, že to k tomuto žánru patří, ale tady toho bylo prostě moc. K této sérii se už asi nevrátím.

FreshPatty
25.06.2015 3 z 5

Ale ano, dalo se to přečíst, ovšem žádná hitparáda. Něco tomu příběhu prostě chybělo. Proto volím zlatou střední cestu - tudíž tři hvězdičky - neurazí, ale ani nenadchne. :)

Nuttelka
21.05.2015 4 z 5

Tak na tímto dílem jsem se musela usmívat, jaká je tam podoba s Odstínama, hlavně, co se týče herny, atd. :-) Kat mi z počátku moc sympatická nebyla, ale jak se pak dala s Colem dohromady, tak to bylo lepší a lepší... Stále se opakující "prosím" a "miláčku", to mi vadilo, ale jinak děj se povedl, i když opět konec dost rychle a jednoduše vyřešený :-))) A příjemné překvapení, že se tu setkáme i s Damienem a Nikki Starkovými :-) A opravdu se mi na této sérii líbí, že nikdo se citům nebránil, nikdo neotálel s tím, aby všechno na sebe "práskli", takže žádné čekání skoro na konec knihy, aby jsme se dozvěděli, jak na čem kdo je, takže za mě povedená série ;-)

martiiinkajjj
01.05.2015 4 z 5

Pokud od této knížky nečekáte něco extra, něco nového a nebo něco co by Vás mohlo šokovat - bude se Vám tato knížka líbit. Julie Kenner píše velice dobře a všechny 3 díly ze serie jsou velice podobné, ale i tak jsem dala * * * * . Je to prostě knížka na jedno odpoledne plná sexu a lásky :-). nepřekvapí a ani nebudete litovat, že jsem si jí přečetli.

erotika BDSM

Julie Kenner