Pokoř mě

Pokoř mě https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184152/bmid_pokor-me-q1w-184152.jpg 4 320 30

The Stark Trilog série

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází druhý román strhující erotické trilogie, jejímž prvním dílem bylo Odhal mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné. Pro Damiena byla naše posedlost pouhou hrou. Pro mě byla naprostou, oslepující realitou. Touha Damiena Starka byla hmatatelná – jeho touha po slasti, jeho touha po ovládání, jeho touha po mně. Byl krásný a chytrý, ale uvnitř plný bolesti – ve všech ohledech stejný jako já. Souhlasila jsem, že budu patřit pouze jemu, a teď jsem chtěla, aby i on byl pouze můj. Přála jsem si, bychom se odevzdali jeden druhému až na samu hranici naší sladké extáze, do nejhlubších tužeb našich duší. Dovolit žáru, který nás spojoval, aby nás zachvátil celé. Jenže Damien v sobě měl temná místa, do nichž nesměla nahlédnout ani naše nejdivočejší vášeň. Prahla jsem znát jeho tajemství, prahla jsem po tom, aby se mi vzdal stejně, jako jsem se vzdala já jemu. Naše problematická minulost nás však může víc spojit – nebo definitivně zničit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Claim me , 2013

Misshell1
31.07.2023 4 z 5

No co...sexuálních scén bylo dostatek, ale k tomu tajemný příběh a pořád dokáže něčím překvapit. Doufám, že v třetim díle bude na co se těšit.

lucie3944
30.08.2022 4 z 5

Trochu se nám to zamotalo, a to je dobře. Není to jen o sexu, i když toho je tam opravdu požehnaně. Ale co, o tom tyhle knihy hlavně jsou, že... Já už jsem sexuální scény přeskakovala, spíš mě zajímalo to ostatní. Daminen i Nikki dobře vykresleni, její matka a jeho otec taky stojí za to.... Jen přemýšlím, o čem byl třetí díl... Už si to nepamatuju, takže jdu dál.

Lucuschka
22.02.2020 3 z 5

Žhavý druhý díl knih se sestupnou tendencí příběhu...

havrmoni
19.08.2019 3 z 5

Chtěla jsem vědět něco víc o Damienovi, proto jsem se dala do čtení druhého dílu. A ten by se dal shrnout tak do poloviční knihy. Nutila jsem se číst páč tak do třičtvrtě to byla hrozná nuda. Tři* za poslední třetinu. Autorka zřejmě miluje citoslovce Ach, je to totiž Nikkiina častá odpověď na cokoliv. Dokonce i s otazníkem. Myslela jsem si, že o Nikki už vím vše, její minulost a strachy. No asi jsem.ještě potřebovala vědět jak je neustàle nadržená a vlhká, přičemž si v takovém stavu sedá holým zadkem, kdekoliv jí nebo Damiena napadne. Je věčně nadržená a fňuká nebo kňourá, když příjde o jeho dotyk. Nerada nechávám nedočtené série, takže se pustím do třetího dílu, ale nic zvláštního si od toho neslibuju.

Martinaa24
15.05.2019 3 z 5

První díl byl mnohem lepší. U téhle knihy se mi do čtení moc nechtělo. Děj byl příliš zdlouhavý a některé části mi přišly až moc přehnané. Myslím, že všechny 3 díly by se vešly do jedné knihy bez zbytečného natahování.

Lee7
21.03.2019 3 z 5

Není špatná, jen se dle mého zbytečně natahuje a pořád tají něco, co je jasné.. ráda bych měla spád a konec.. její "ach" mi už hlava nebere :D

adela2230
16.02.2019 3 z 5

Tenhle díl mě trochu zklamal, první díl, byl velmi zajímavý, tenhle začal být až v některých situacích zbytečně zdlouhavý a velmi se to opakovalo.

1259
05.09.2018 5 z 5

Musím říct, že příběh je čím dál víc zajímavější. Opravdu se těším na třetí díl a asi nejvíc se těším na to, jak to dopadne.

Tanya007
08.06.2018 5 z 5

Za mě super!

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

skvele cteni na cesty,nemohla jsem se odtrhnout

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Celkem to šlo. Knihy střídám a tak se mi většina knih líbí.

daniil7566
31.01.2017

Z hecu a jako takovej challenge jsem si to od expritelkyne vypujcil a musím uznat milé dámy že buďto je to opravdu jen pro dámy a nebo jsem někde špatně odbočil při cestě do školy a chodil na zvláštní, nebo prostě můj mozek funguje normálně a finanční obnos,který vyžaduje nakladatel je opravdu až moc za znehodnocení celkem kvalitního papíru. Pokud se dá uživit takovouto tvorbou pak Kafka, Tolkien nebo i takový Lovecraft dělají v hrobě přemety. Nicméně teď už nehodnotim dilo ale žánr sám o sobě...tudíž pro divky slash ženy nejspíš dobré, ale chcete-li být brány vážně při dialogu, či rozepři, čtěte to po tají.

Mellisek
26.08.2016 3 z 5

Musim uznat ze 1.dil byl lesi ale tady byl konecne DEJ a poradnej. Docela sem se pobavila knihu zhltla za jeden den :-) obcas sem s uculila nad konverzaci :-) a Evelyn mi prijde skvela.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Báječný. Moje nejoblíbenější série.

cukrovka
10.03.2016 5 z 5

Tento díl se mi líbil víc než první.

Evule114
17.11.2015 5 z 5

Pokračování se mi líbilo, konečně na konci bylo řečeno, co Damiena trápí a z čeho je obviněn. Jen mě trošku štvalo to, jak se neustále autorka zmiňuje o sebepoškozování Nikki, to mi trošku zvedalo žaludek, jinak se mi pokračování líbilo a dobře se četlo :-)

PomněnkaPrvní
03.08.2015

Druhý díl této série byl o něco více čitelnější. Ale... bylo to stále a totéž pořád dokola. On má tajemství, ona trpělivě čeká, až se jí svěří, zatímco si láme svou krásnou miss hlavičku, co se zase přihodilo. A když se záhada vyřeší, na další straně knihy se opět pan tajemný (Damien) zase zatváří nebo zachová tajnůstkářky a čtenář se opět musí otravovat Niikiinými úvahami, co před ní její milovaný tají. A tak to jde až do konce tohoto druhého dílu. Plus k tomu připočítat nudně předlouhé sexuální scény a výsledný dojem z knihy je hotov.

jitka7
02.04.2015 3 z 5

Takové oddechové čtení.

Tillia
20.01.2015 4 z 5

Tak musím říct,že první díl jsem četla 2 dny a druhý přes týden,nějak jsem se nemohla prokousat na konec,ale třetí díl čtu už jen ze zvědavosti.Nejsem zvyklá nechávat knížky rozečtené:-)

Lennji
15.10.2014 2 z 5

Šlo to..dobrý nápad s kriminální zápletkou, trošku to tu erotickou tématiku potlačilo a nebylo to na jedno brdo :-) těším se na třetí díl, kde se dozvím, jak to vlastně všechno dopadne..

sex erotika BDSM Padesát odstínů

Julie Kenner