NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Jsem tak hrozne moc nastvana ze se tohle ve svete deje. Ze tohle neni jen romantickej scify pribeh ale ze je to kruta realita!! NESNASIM, NESNASIM, NESNASIM!! Je mi lito kazdeho kdo to zazil at uz male holcicky, kluka, zeny či muze .. TOHLE neni fer a nemelo by se to stávat! Proste nemelo, natoz od nekoho vam blízkého-vaseho hrdiny, cloveka ktery pro vas byl vsim nebo dokonce tim jedinym! Jsem tak hrozne nastava a smutna! Tohle neni prvni pribeh ve kterem jsem o necem takovem cetla ale je to prvni pribeh ktery byl az moc realny a do ktereho jsem se az moc vzila.. Mozna je to moje chyba… Jsem az moc citliva? Nebo je autorka az moc dobra ze me takhle vtáhla do deje? Hm..nejspis vsechno dohromady.. Doporucuju!

20.09.2021 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tohle je druhá knížka od Collen kterou jsem cetla a ze které jsem si něco odnesla.. To hlavní zde není úplně příběh jako spíš ponaučení? .. Né vždy je život fér a každá kláda/klacek kterou nám hodí osud do cesty se dá obejít, přeskočit, přelézt,…
„Nikdy nesuďte druhé. Oba moc dobře víte, jak nečekané události člověka změní.
Nezapomínejte na to. Nikdy nevíte, co druzí zrovna prožívají.“

19.09.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Vážně dlouho jsem se této knize bránila. Vzhledem k tématu v ní jsem měla tak trošku strach co se bude dít. Už od začátku jsem v sobě cítila napětí .. Musim vam ale rict jedno, to hodnoceni tady ma rozhodne zaslouzene… Jedna se o velmi silny pribeh ktery i me samotne pomohl tak trochu pochopit co se zenam v teto situaci deje v hlave...

19.09.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Neuveritelna prasarna…. tato kniha se rozhodne radi do žánru - EROTIKA. Takze pokud jste na tento styl knih tak hura do toho :)

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kulti me bavil daleko vic ale tato kniha taky nebyla nejhorsi. Pribeh hezky plynul - je to takova ta klasicka oddechovka ktera neurazi ale ani nijak zvlast nenatchne.

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Poutavý příběh, místama trosku smutný. Připomínal mi ale jednu knížku - bohuzel si nemuzu vzpomenout na nazev. Ale byly si dost podobne chvilemi jsem si az rikala jestli sem tuto knihu uz necetla. Kazdopadne za me stojimza precteni ! :)

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Asi nejlepsi ze serie .. takova ta klasicka oddechovka s aspon trosku zajimavym pribehem :)

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Hmm, zatim nejslabsi dil. Ale neurazil. Takze jdu dal a uvidime :)

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

No, rekla bych ze o trosku lepsi jak jednicka ale taky zadny zazrak. Kniha me nijak neurazila ale ani nevyrazila dech.. klasicka oddechovka :)

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Celkem predvidatelne ale bavila jsem se..

První muž První muž Lenka Křížová

Nebylo to nejhorší ale rozhodně né nejlepší. Všechno šlo tak hrozně rychle a hlavní hrdinové byly na muj vkus az moc precitliveli.. Příběh mě neurazil ale rozhodně ani nijak zvlášť neupoutal..

18.09.2021 2 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Tato kniha mě neupotala tolika jako příběh ve Zničené.. ale nebyla nejhorší v serii budu dále pokračovat..

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Silný příběh který mě pohltil. Je v něm dost věcí k zamyšlení,..život není vždycky fér ale i přesto jdeme dál..

18.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Vtipka knížka! Penelope je solidně praštěná. Přečetla jsem jí na jeden dech ale na plný počet hvězd to není.. Děj byl velmi jednoduchý s prakticky žádnou zápletkou.. Je to takova ta klasická oddechovka která nijak nepřekvapí.

16.09.2021 4 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

První díl mě velmi upoutal, bohuzel pokracovani me zklamalo.

15.09.2021 3 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha neurazí, ale za mě rozhodně není na 5* … Jistě budu pokračovat v serii a dokonce se i těším na Tristana již teď mě zaujal víc než Jameson :) …

26.08.2021 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Příběh se mi líbil. Určitě budu pokračovat v serii :))

17.08.2021 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Těším se ba pokračování. Jsem zvědava co bude dál..

16.08.2021 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

(SPOILER) Ach bože!!! To že se Sofie ,,zamiluje,, do Lucy mě vážně překvapilo!!! .. Příště bych si měla předem přečíst anotaci žj ? Abych se nedivila .. Každopádně příběh mě moc baví a zápletka je taky fajn. :) Sem zvědavá na konec serie . :)

02.08.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Je to smutné ale poslední a zároveň závěrečný díl mě bavil asi ze všech nejméně. Opět všechno hrozně osekané. Je to oddechovka, která neurazí ale už teď vím že se k sérii znovu nevrátím.

30.07.2021 3 z 5