NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Kniha nebyla spatne, ale ani me nijak zvlast neokouzlila. Bohuzel..

27.12.2021 4 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Kniha me moc bavila. Narazila jsem nani uplným omylem a jsem zato rada!! :) jiste se ke knize jeste nekdy vratim :)

27.12.2021 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Skvele! Tento dil se mi libil jeste daleko vic nez ten prvni!! Juhu uz se tesim na Jaxe! :)

19.12.2021 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Moc hezky pribeh. :) Asi se mi uprimne zatim z cele serie libil nejvice :)

12.12.2021 5 z 5

Ty a já, navždy Ty a já, navždy Jill Mansell

Tak tato kniha rozhodne nebyl muj salek kavy. Hodne jsem preskakovala a musela se nutit abych vubec docetla. Je tam vice dejovych linek o ruznych lidech coz me proste nesedi.

08.12.2021 2 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tenhle dil byl daleko lepsi nez ten prvni!!! Jsem uplne unesena z Tristana. Navic, tak jako pri teto knize jsem se jiz dlouho nenasmala :D !! DOPORUCUJI!!!!

06.12.2021 5 z 5

Tak trochu môj Tak trochu môj Barbora Astor

Musim rict ze me kniha nijak extremne neuchvatila. Zato me naprosto uchvatil Neal! A uz kvuli nemu budu pokracovat v serii! :) Myslim ze kniha onem bude dalekooo zabavnejsi nez tento dil o Haydnoj a Becky..

04.12.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Jaaa tuhle serii proste zboznuju! :) Moc me mrzi ze tohle je posledni dil! :( Celou serii az na tento dil, jsem cetla uz tak 3x ! :D

04.12.2021 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Ja uprimne nikdy nevim co od Collen cekat! Ale uprimne? Jeste nikdy me nezklamala! Kniha rozhodne stojinza precteni! A ja si jsem jista ze se k ni jeste nekdy vratim!! :)

03.12.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Četla jsem již před časem přeložené z AJ od jedné slečny. :) A musim říct, tyto dvě spisovatelky mám moc ráda. Ale jejich příběhy začínají být na jedno brdo, bez zápletky....uf... někomu to samozřejmě stačí jako klasická oddechovka. Ale pro někoho jako jsem já, je to prostě málo zajímavé spíše nudné...

02.12.2021 3 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Na plny pocet tato kniha bohuzel nema. Je to klasicka oddechovka s lehce předvídatelným dejem. Víc dle mého psát netřeba :)

30.11.2021 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Knihy od C.Lauren mám moc ráda. Ale bohužel mě touto knihou velmi zklamala. Měla jsem jí rozečtenou rok - což v mém případě není úplně běžné. Prostě né a né se do toho zažrat .. No nic snad příště..

30.11.2021 2 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Moc hezké ! Kniha mě bavila, hned jsem musela jít stáhnout další díl. Doporučuji :)

29.11.2021 5 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tak tato kniha me bavila daleko vic nez prvni dil! Mozna to bude tim ze jsem sama zamilovana do Devona? Asi jo, je to cukrousek. :D Uz v prvnim dile mi proste sednul! Co se tyce Giselle? Byla vazne zakletá ale taky sni byla zabava. Tihle dva se k sobe proste hodi. A ja vazne doufam ze bude pokracovani s Aidnem! Tohle je totiz moje nova oblibena serie!! :)

28.11.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Spis nez romantika bych rekla erotika. Pribeh byl nijaky a lehce predvidatelny. Neurazil ale ani neoslnil..

24.11.2021 3 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Cela kniha mi prijde zbytecne natazen. Ale pribeh hezky… :) Jsem zvedava co bude dal.

20.11.2021 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Originalni pribeh! Musim rict ze jsem byla opravdu prekvapena! Cekala sem vsechno ale zrovna tohle? Uf! :))

19.11.2021 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Kniha se dala cist ale nebyla moc zajimava. Zadny drama, prakticky zadna zapletka.. hmm nevim nevim ale myslim si ze v serii pokracovat nebudu..

12.11.2021 3 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Hezke pokracovani serie. Ale za me stale vede dil s Nashem :) Jsem zvedava na dalsi pribeh Asy :)

11.11.2021 4 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Fňukala jsem jak malá holka !!!! A velmi často jsem knihu odkládala protože jsem nechtěla číst dál ... číst to co nám vypraví Talonův příběh.. Je to vážně síla a já se nemůžu dočkat pokračování,..

08.11.2021 5 z 5