Zakázané noci

Zakázané noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459467/bmid_zakazane-noci-bno-459467.JPG 4 386 98

Noci s láskou série

Přistála jsem v New Yorku s životopisem v ruce a odhodláním přijít konečně o panenství. Jsem rozhodnutá vzít jakoukoli práci. Co se však týká toho druhého, nespokojím se s ničím menším než s osudovou přitažlivostí a vroucí vášní, a tímhle spínačem zatím ještě nikdo neotočil. Až do té doby, než jsem potkala Barclayho Hammonda, generálního ředitele nejprestižnějšího vydavatelství v New Yorku, a současně toho nejžádanějšího svobodného muže ve městě. Je dominantní. Je okouzlující. Je úžasný. A je to můj nový šéf. Vzájemná přitažlivost mezi námi je mimo veškeré limity. Společné noci ve velkoměstě, pohledy, které na mě vrhá přes stůl v zasedací místnosti… Už mu nedokážu odolávat. Chci, aby to byl on, kdo mě připraví o panenství, a on mě podle všeho chce taky… Je tu ovšem jeden OBROVSKÝ problém. Spát se svým šéfem je v Hammond Press přísně zakázáno. Kdo mohl tušit, že vyřešit ho bude tak komplikované?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bossy Nights , 2018

Kristy.Seb
06.02.2024 4 z 5

S důvěrou se vydej za svými sny.

Příběh byl čtivý, nic extra nečekejte. Prostě klasická příjemná čtivá oddechovka.

Ála1968
17.11.2023 4 z 5

Bylo to takové sladké,růžové a naivní.Celkem žádná velká zápletka,ale mělo to šmrnc a mě se to líbilo

Ewe291
24.07.2023 4 z 5

Taka rychla "jednohubka" za co som vdacna. Dej plynul rychlo a niekedy som mala pocit ze neubehlo "kniznych" par dni ale rovnych rokov
Na zahnanie nudy uplne postaci ak necakate nic narocne

Gaabii
31.03.2023 2 z 5

Nějak tomu chybělo všechno, potenciál kniha měla, ale autorka ho nevyužila. U druhé poloviny jsem se vysloveně nudila a posledních 15 stránek proběhla jen jedním očkem, aby se neřeklo. Druhý díl určitě číst nebudu.
A ten pán na přebalu knihy? Určitě není sexy žhavý muž (slova autorky), spíš divný slizoun.

be_pa
16.03.2023 3 z 5

Obě postavy mi byly sympatické. Ale všechno se to dělo moc rychle, zjednodušeně, jak z rychlíku. Zápletky jen naznačené, problém z nich nakonec nikdy nebyl. Muž z obálky mi jako sexy sympaťák nepřipadá.

MAU256
05.03.2023 4 z 5

Příjemná romantická oddechová knížka. Nečekejte zde žádné zvraty, prostě jen prožijte příběh Tessy, která se rozhodla v NY ucházet po škole o práci a zamilovala se do sexy právě nezadaného šéfa. A protože je to krásná romanťárna, určitě si dokážete přestavit, jak to dopadne.

Leído
30.08.2022 2 z 5

Tahle pohádka o puberťačce bohyni a bohatém mimozemšťanovi se srdcem přetékajícím láskou s neexistující zápletkou zakázané lásky mě bavila. Jako opravdu. Někdy jsem se i za břicho popadala. Jak už to u parodie bývá. Dávám krásné dvě hvězdičky.

Dresia
09.08.2022 5 z 5

Hezká romanťárna.

Fidibus
08.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Mně se to líbilo. Dívka přijde do NY a uchází se o práci, zároveň se zamiluje do šéfa firmy. O své práci mu neřekne a pak nastane problém, protože dle pracovního kodexu spolu nesmějí být. Touží po sobě... Vše naštěstí vyřeší B. matka.
Ano, je to slaďák, ale dobře napsaný.

Silvisek
03.08.2022 5 z 5

Uzasna kniha. Nemohla jsem prestat cist. Vzdy jsem docetla kapitolu a hned jsem musela zacit znovu ze jak to dopadne. Je to takova oddechovka.

ardeas
30.07.2022 1 z 5

Príšerná nedotáčavost... plochy dej, bez iskry. Az závratne mimo realitu. Najlepší moment v knihe, co ma skutočne oslovil bolo ked dostala tu prácu. Ale zvyšok bol priveľmi naivný a neskutočny. Nevedela som to autorke uveriť.
Tiez mi vadilo časové rozpätie. Vela veci sa dialo až extrémne rychlo a mnohé veci sa zas zbytočne vliekli. Napad dobrý ale nevyužitý potenciál... ako u mnohých z daného žánru. Žial nie kazdy autor to proste vie ukočirovat.

Kiwicatko
12.05.2022 2 z 5

To me taaaaaak moc nebavilo. Za me desna nuda. Vzdyt se tam nic nedelo. Velke zklamani.

Maky33
26.02.2022 2 z 5

Slabší kousek.
Čtivo pro mladé dívky.
Předvídatelný konec.

AnnaNes
17.02.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka, žádný zázrak. Škoda, že autorka děj trochu víc nerozvinula - jak kdyby se vše odehrálo během jednoho měsíce.

Njangu
13.02.2022 3 z 5

Naivní příběh s naivníma hlavníma postavama. Ona extrémně naivní panna a on???? Škoda slov. Jako fakt se příběh odehrál téměř jen během 14 dnů? Celý příběh byl plochý, bez jakéhokoliv napětí. Anotace mě hodně navnadila, ale potencionál námětu zůstal nevyužitý. Je to škoda.

žlotirova
09.02.2022 5 z 5

Pro mě super přečteno za den nedala se odložit.

nina3905
05.02.2022 2 z 5

Myslím, že po prečítaní anotácie každý vie, čo môže od knihy odčakávať. Žiaľ, autorka nevyužila šancu na zápletku, celá kniha bola pre mňa sklamaním. Takže knihu zaraďujem do kategórie - prečítala som, zabudla som a určite sa k nej nevrátim.

genikuxik
03.02.2022

Normálně bych dala příběhu 3 hvězdy - nenadchne ani neurazí, ale nevím proč, kniha mi zrovna padla do nálady. Četla se dobře a svižně. Možná prostě přišla na řadu v pravou chvíli po sérii nepodařených.

AniDi
05.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Velmi rozkošně "tupý" příběh. Nechci být zlá, rozumějte, miluji romantiku všeho druhu ale touto knihou bych byla nadšená, pokud by byla má první tohoto žánru. Kdepak, celý příběh by se mohl vejít na 30 stran a všichni by byli spokojení. Dějová linka přímá, bez jakýkoliv zvratů nebo zádrhelů a překážek pro hlavní hrdiny. A co se týče hlavních postav, ty byly téměř k smíchu, bohyně panna a tak trochu sexy samec trouba. Vlastně jako komická kniha dobré. A jako poslední tečka mimčo, to byla paráda (sarkasmus). Tak mě napadá, nepsal to náhodou naprogramovaný počítačový program podle algoritmu největších teen chytáků?

Miliamka
30.12.2021 5 z 5

Opravdu pohádka pro dospělé snílky. Mně sedla úplně přesně i do nálady. Je to naivní, místy přehnaný příběh, ale přesně tohle jsem čekala a i dostala.

erotika USA (Spojené státy americké)

Liv Morris
americká, 15