Topím se v tobě

Topím se v tobě

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy z... celý text

Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225967/falling-topim-se-v-tobe-43d-225967.jpg 3.8281

Falling (1.)

Falling Into You (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Falda

Až příliš neuvěřitelné. Knížka spíš opravdu pro mladistvé...

Petruska200

Nadherna,ctiva,vrele doporucuju

independentka

Celkový dojem: Cože? Já to opravdu dočetla až do konce?! Nemá to vůbec šťávu, autorka staví na dojemných scénách a na sexu. Nechápu celkové hodnocení knihy.

tynka65

Hezké, smutné, romantické a čtivé ... To co jsem od této knížky očekávala mi přesně vrátila. :) Jsem zvědavá na další díl

cukrovka

Velmi čtivý příběh i když dost smutný. To čím si prochází Nell je velmi smutné a opravdu to nezvládá dobře. Pomoc se jí dostane od Coltna, s kterým se život nemazlil.

ardeas

Je to také 50 na 50. Začiatok mi prišiel trocha otravný, potom sa to ako tak utriaslo, ale ak keď to bolo pomerne emocionálne vypäté, nedokážem sa zbaviť pocitu, že niečo nebolo vypovedané.
V knihe odznelo množstvo problémov, ale keď sa nad tým všetkým zamyslím spätne, prídem mi to, že autorka príbehom chcela povedať, že dobrý sex všetko na chvíľu porieši. Je to zdravšie ako drogy a alkohol, či sebapoškodzovanie... tak prečo nie :) a preto je to pre mňa len priemer ktorý hrá na city.

Ms.Iris

Wau, vôbec som nevedela po akej knihe siaham, bola to len voľba naslepo, no o to viac ma nadchla a jej výber neľutujem ;-) som milo prekvapená celkovým dejom, zaujímavým príbehom písaným z viacerých pohľadov, príbeh plný lásky, vášne, erotiky, ale aj bolesti a smrti. Lomcovali mnou všetky možné emócie. Miestami som plakala, miestami som ani nedychala. Kniha nieje dokonalá, má svoje chybičky, boli tam miesta, ktoré mi vadili, no ako celok ju hodnotím veľmi kladne.

ps: tak detialne rozpísané erotické pasáže som absolútne nečakala a hádam ani nikdy nečítala. Žasnem nad tým ako autorka dokazala každú "erotickú činnosť" rozpísat na xx strán.. klobúk dole! ;-)

EvikU.

Moc se mi kniha líbila. Je to jedna z těch knih, co se čtou sami. Určitě jo doporučuji a vrhnu se i na další díl.

avalonek

Musím říct,že mě kniha uchvátila od první strany.Nell a Colton se mi dostali do srdce.Prožívali bolesti a strasti a já sem je prožívala s nima..Jejich příběh byl hezky a uvěřitelně napsán..Nemůžu si na nic stěžovat..

kik68

Příběh velmi líbivý a zajímavý. Tragická linka je vlastně znát už od začátku a tím pádem je vlastně jasné, že šťastný konec Kylea nečeká. Bohužel i Nell si musí projít spoustou zlých věcí, aby se svého štěstí dočkala.
Líbí se mi příběh a problémy Coltona. Je netypické, aby člověk s jeho "vadou" zvládl tolik co on. Moc se mi líbí zakomponování hudby do celé knihy.
Dodané tři kapitoly mi přišly trošku zbytečné, ale daly se přečíst.

-An-
10.12.2016

Krásná :)

warca
02.12.2016

Ach, jak tragický...
No, byl to zajímavý příběh. Je vtipný, že celkem nedůležitý věci autorka rozpitvala dopodrobna a ty důležitý části se mění rychlosti blesku...
Pochybuji, že ve mně kniha zanechala nějaký emoce.
Za týden si nevzpomenu o čem vlastně byla...

anibeni
31.08.2016

Popravdě úplně nevím, jak tuto knihu ohodnotit... Námět je výborný a typický pro Young adoult a tím pádem pro všechny mladé, napínavá linka je zde také, ovšem nejvíc je zde sexu a ten hodnotit teda nechci. Takže kdyby to šlo, dám 3,5 hvězdičky.. Úplně zbytečné mi přišly poslední 3 kapitoly..

Nuttelka
23.07.2016

Tyyyy brďo, tak to byla opět po dlouhé době jedna velká dlouhá horská dráha emocí, to na knížkách miluju, že s hlavními postavami všechno prožívám... I když je to nejspíš pro mladší ročníky, tak za mě dávám zasloužilých 5 hvězd, doporučuji!

Petra17
07.07.2016

Pěkný příběh o lásce a smrti, s kapkou té erotiky, jednou za čas taková knížka - proč ne :)

aninka.b
29.05.2016

Do určité míry psychologický román o lásce a smrti, který je doplněný erotickými pasážemi. Srozumitelně napsáno, oceňuje pohledy ze ženské i mužské strany.

veronika9143
28.05.2016

Na tuto knihu mám zvláštní názor. Doteď nechápu jak autorka na tak málo stran dostala tolik sexu. Mám pocit, že kniha vlastně nemá žádný děj. I s recenzí jsem měla docela problém. Zjistila jsem, že pokud nechci popisovat SEX stokrát jinak, tak tam toho moc není. http://cteme-s-laskou.blogspot.com/2016/05/topim-se-v-tobe.html

KleaM
16.04.2016

Nebylo vše až tak reálné, uvěřitelné, nebo jen stěží, možná těch tragedií bylo až moc na tak málo stranách. Sex byl v knize na můj vkus vykreslen až moc, trošku porno, což asi nebylo až tak nutné. Colton byl ale fajn postava. Celkově kniha stojí za přečtení a čtení má spád. 3,5 hvězdy

Barbra06
07.04.2016

Dlouho jsem váhala, jak ohodnotit. Začátek se mi strašně líbil. Pak začala pasáž z pohledu Coltona a tam mě to přestalo bavit. Ten skok mi tam nějak neseděl a bylo to prostě celé takové zvláštní. Konec byl ale zase dobrý. Takže nakonec musím hodnotit tak, že neurazí, ale ani nenadchne. Rozhodně mě to na další díly nijak nenažhavilo.

georginaa
25.03.2016

Příběh, který se může stát, člověk se těžce vyrovnává s úmrtím svého nejbližšího a dokud se nenajde někdo, kdo zaplní ten smutek, je to jak propast, kde padáte a nevíte kde je dno. Uvnitř jsme křehký bytosti i když navenek ukazujeme svou sílu. Každý se s tím vyrovnává po svém, každého to psychicky zasáhne jinak, ale jedna věc je jistá....chceme žít pro lásku

Milášek
22.03.2016

Naprostá BOMBA.To je jedno z mála slov, které mě napadají. Při prvních stránkách jsem byla šťastná, pak jsem brečela, rozmrzelá z toho příběhu, překvapená, naprosto uchvázená. Moje emoce se střídaly jak na běžícím páse. Nemohla jsem odtrhnout oči od stránek. jedna z nejoblíbenějších knih!! Doporučuji.

bookmania
13.03.2016

Hledáte nějakou příjemnou knihu plnou lásky? Tak nečtěte tuto knihu. Celou první polovinu knihy jsem plakala jako malé dítě. Druhou polovinu knihy jsem se bála nadechnout. Nevěděla jsem že vášeň a touha jdou tak skvěle popsat slovy. Nell je velmi sympatická dívka a do Coltona jsem se zamilovala už na pohřbu jeho bratra. Skvělá kniha!!!!

luciefeix
11.03.2016

vyrovnat se s nečím takovým není jednoduché , kniha ma spad , druhá polovina me ale uz moc nebavila

malazluta
23.02.2016

Děj knihy mi přišel od autorky poněkud "vyděračský" a to tím, že je psaná s cílem "hlavně aby si čtenářky poplakaly". Popsání Kyleovy smrti z jeho i Nellina pohledu mi přišla jako určitá forma masochismu....dějová linka s Nell a Coltonem je podobná, jako u desítek dalších knih tohoto žánru ... těžko jí něco vytknout, neurazila, ale ani nijak výrazně nepotěšila.

muchomurka
12.02.2016

Knížka měla dobrý potenciál, ale škoda že ji nenapsala J. Lynn. Chyběla jí lehkost, vtip a něžnost (nemyslím jen u erotických scén, ale tak nějak něžný podtón drsného příběhu), kterou mají knihy J. Lynn.
Zde bylo všeho příliš mnoho na velmi malém prostoru, jen lehce se všeho dotknout a vlastně nic neřešit. Že měli oba své duchy, fajn, ale že ne jen jednoho, ale rovnou několik a ještě takových vážných, těžkých, to bylo teda dost. Že se v tom oba patlali a vlastně si pomáhali a zároveň nepomáhali, to mi na tomto příběhu vadilo. Všechno navíc bylo řešeno povrchně, jakoby autorka jen potřebovala nějaký zhruba motiv pro to, aby mohla psát dlouhé pasáže plné sexu.
A ano, fandila jsem hlavním hrdinům, i když Nell mi často lezla na nervy, prostě rozmazlená holka. Colton byl fajn, líbil se mi mix drsnosti a něžnosti. A Kyle, když umíral, bylo mi do pláče a přišel mi hrozně fajn (opět se ukázalo, že Nell byla sobecká a rozmazlená, když ho odmítla). Jinak kde byli rodiče, že jim nevadilo, že Nell si ubližuje, pije a v podstatě je chodící troska? Aspoň náznak...
Hm, kniha má spoustu nedostatků, ale jako příběh na jedno zdlouhavé odpoledne nebo cestu vlakem, proč ne.

TiNNA5599
23.01.2016

Téma perfektná. A určite sa oplatí prečítať. Avšak bolo to nejak krátke. Autorka ma veľmi dobrý štýl písania.... taký ktorý zaujme a vtiahne do deja. Jedno mi na tej knihe nesedelo. A to to, že spisovateľka tam zakomponovala veľa životných problémov a dala ich dvom osobám. Možno by to spravilo keby to bolo viac rozvité, a v dlhšom časovo úseku. Takže dávam štyri hviezdičky. Ale je to niečo aj na zamyslenie, takže to stojí za to.

barbora2863
12.01.2016

Začalo to sľubne, dokonca by som mohla povedať, že som bola nadšená. Predsa len láska medzi dvoma, čo spolu vyrastajú od plienok a sú najlepší kamaráti, až kým si neuvedomia, že je medzi nimi niečo viac, je vždy dobrý námet na príbeh.
Záleží potom, ako to všetko pokračuje, čo im autor vymyslí, ako to celé zamotá. V tejto fáze knihy by som ju hodnotila oveľa vyššie.
Aj to nešťastie ma dojalo, fakt, aj slzička mi vyšla, prežívala som to celé s Nell. Aj Coltona som brala, od pohrebu a aj potom tých pár kapitol.
A POTOM sa to celé pokazilo.
Čítam, čítam, zažmurkám, že čo??? Vraciam sa o pár stránok späť, či čítam stále tú istú knihu. Čítam! Nie som paranoik!
Ale... čo sa to sakra...
Scéna hodná účasti v "hambatom" filme... ako sorry, ja znesiem fakt dosť, čítala som už teda všeličo, ale toto nie, proste nie!
Všetko tým autorka pokazila, znechutila mi celú knihu, a vlastne od tej scény to šlo celé dole vodou.
Aj to, čo Nell páchala sama na sebe, bola silná káva, nemohla som sa cez to preniesť, nesedelo mi to tam. Chápem, že to, čo prežila, zanechá nejaké stopy a každý sa s tým vysporiada inak, ale toto...
A ten záver mi prišiel ako prilepený, akoby si autorka uvedomila: Ups, asi mám málo stránok!? A ten "bonusový text" na záver? Nerozumiem potrebe autorky napísať ich, načo preboha? Zbytočné, úplne zbytočné.
Moje počiatočné nadšenie bolo zmrazené na minimum, škoda, kniha mala potenciál, ale nie takýto... nie toto, čo s ňou autorka spravila.

shey
31.12.2015

Líbil se mi námět knihy...ale zpracování už tolik ne. Kniha byla trochu "suchá", možná je to tím, že jsem jí četla po After:polibek :D nevím, každopádně má autorka ještě na čem zapracovat. Za mě tak 3,5 *

adrianna0305
30.12.2015

Tolik sociálních témat v jedné knize ...a všechny se vyřešily dobrým sexem :-D jak je ten svět jednoduchý, nebo to byla jednoduchá kniha?? Otravovalo mě to jejich brnkání na kytaru, hotový konkurz na Superstar :-(

Haňulec
29.11.2015

Kniha měla ze začátku pěkný nádech, ale vůbec mě nezaujala. Po pár stránkách jsem myslel, že knihu zavřu a odložím, ale nakonec jsem jí s těžkým srdcem dočetla. Několik stránek jsem i přeskočila a věděla, že o nic nepřijdu. Kdo má rád pouze vyprávění, kde se neobjevují skoro žádné rozhovory určitě si u této knihy přijde na své. Ale za mě pouze 3* a to ještě jen s odřenýma ušima. :-)

láska

Jasinda Wilder