Topíme se v sobě

Topíme se v sobě https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225969/bmid_falling-topime-se-v-sobe-470-225969.jpg 4 243 51

Falling série

< 2. díl

Becca de Rossová ani Jason Dorsey nenacházejí štěstí v životě snadno. Potýkají se s mnohým trápením ve svém okolí a oba by rádi pro sebe ukradli alespoň kousek štěstí. Becca se snaží být nablízku své nejlepší kamarádce Nell, v jejím zármutku poté, co přišla při tragické nehodě o přítele Kylea. Nell se ale uzavřela do své samoty a cestu k ní nenacházel lehce ani Kyleův starší bratr Colton. Právě díky němu se ale Becca seznamuje s Jasonem, sympatickým talentovaným hráčem amerického fotbalu. Jason chtěl původně pozvat na rande Nell, ale osud tomu chtěl, že se tak nikdy nestalo, a na rande pozval Beccu. Když už se zdá, že by mohli být oba o trochu šťastnější… spolu, opět narážejí na barikády ve svém nejbližším okolí. Becčin přísný otec nesouhlasí, aby Becca začala chodit s chlapcem v tak mladém věku. A Jasonův otec zase bojuje se závislostí na alkoholu. Když se opije, svůj hněv si vybíjí právě na svém synovi. Jason i Becca hledají své místo ve složitém světě, v kterém se smutek a trápení střídají s radostí, nadějí a láskou. Topíme se v sobě volně navazuje na předchozí knihu Topím se v tobě, přináší ale nový příběh a nové hrdiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Falling Into Us , 2013

Radka1911
27.04.2023 4 z 5

Romantické, odpočinkové čtení. Kniha mi připadala horší než první díl, děj z prvního dílu se i v této opakoval.

georginaa
10.04.2023 5 z 5

Příběh, který se může stát, člověk se těžce vyrovnává s úmrtím svého nejbližšího a dokud se nenajde někdo, kdo zaplní ten smutek, je to jak propast, kde padáte a nevíte kde je dno. Uvnitř jsme křehký bytosti i když navenek ukazujeme svou sílu. Každý se s tím vyrovnává po svém, každého to psychicky zasáhne jinak, ale jedna věc je jistá....chceme žít pro lásku

Sixtínka
27.10.2022 1 z 5

Do tretice všetko dobré, vraví sa. V tomto prípade to však neplatí.

Bolo to slabé, bez akejkoľvek hĺbky, len kopa sexu, ktorý podľa autorky zrejme vylieči úplne všetko.

Asi z toho je odvodený aj názov - strácame sa v sebe. On strčí vtáka do jej vagíny a už sú v sebe stratení. Wow!

moma08
04.01.2022 3 z 5

Za mě to bylo slabší než první díl. Do třičtvrtě knihy se to dalo číst, bylo to takové klidné, žádné velké zvraty, ale potom už to bylo nijaké. Líbilo se mi, že autorka na konci prozradila, jak to dopadlo s postavami z prvního dílu...

Kristy.Seb
14.11.2021 4 z 5

Druhý díl byl za mě TOP! Bylo hezký si přečíst o tom, jak začíná mladá láska v 16ti letech... :) Jen těch smutných událostí bylo až moc.

Adriana21
08.10.2021 4 z 5

Druhý díl se mi taky moc líbil. Jsem ráda, že se tam vyskytovali i postavy z prvního dílu a dozvěděla jsem se, jak to s nimi je vlastně dál.

Lejčís
07.01.2021 3 z 5

Přišlo mi to slabší než první díl, který mě velmi oslovil, nicméně i tak jsem si čtení užila :) Jasinda je pro mě top autorka erotických románů, do kterých zakomponovává nenásilnou formou velmi silná temata.

Market = )
22.10.2020 4 z 5

Hezký. Je pro mě trochu nezvyk obsáhnout v jedný knížce tolik let a tolik neštěstí, ale stejně jako v Topím se v tobě mi příběh přišel dobře pojatý. Jen teda doufám, že v reálným životě se tolik neštěstí najednou v blízkosti dvou kamarádek neděje často :-(.

Ála1968
03.08.2020 4 z 5

Přestože mám mládí už za sebou,tohle bylo opravdu skvělé.Moc hezký příběh,chvílemi smutný,určitě stojí za přečtení.

NikolaSkop
18.07.2020 4 z 5

Příběh byl sám o sobě zajímavý ale upřímně potom jak semnou zamával první díl ....jsem čekala daleko víc :)

Myška43
04.06.2020 3 z 5

Byl to hezký příběh, ale první díl byl o mnoho lepší. Myslím, že kdyby hlavními postavami knihy byli Kate a Ben, bylo by to lepší. Jejich příběh by byl o dost zajímavější a emotivní.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

I druhý díl byl parádní, i když kvalit prvního bohužel nedosahovat. I tak jsem si příběh Beccy a Jasona užila. Tahle série je hrozně smutná, ale krásná.

Petro..nella
23.05.2020 5 z 5

Jako to vážně??myslím ten začátek knihy,to už jsem se jako musela červenat vždyť jim bylo 16 let :D Ale jinak se my líbila

Damonka12
14.04.2020 4 z 5

4,5 mnohem lepší než první příběh autorky, zde mi ani nevadilo, že se odehrával v průběhu několika let, naopak jsem to ocenila.

happy19
26.11.2019 4 z 5

První díl mnohem lepší...více jsem se vcítila do jejich pocitů..Tento díl byl zbytečně "strojený"..a chvílemi křečovité chování hlavních hrdinů,ale zas s ohledem na jejich věk;-)..přihmouřím oko a v rámci žánru..****

havrmoni
10.10.2019 4 z 5

Trocha nostalgie :) při čtení tohoto přìíběhu. Vybavovali se mi pocity z doby kdy mi bylo sladkých 16 let. Hezký příběh, tragedie se dala předvídat, ale i tak to bylo smutné. Slzela jsem při básni o bráškovi, protože jsem si vzpomněla na toho svého. Nell se mi tady vůbec nelíbila. Ve svém příběhu je to její ,,hnusné" období přeskočeno a jen se o něm mluví.

jitka7
06.10.2019 4 z 5

V téhle knize mě trošku rozčilovala Nell. Jinak krásný příběh plný emocí a citů.

margitka13
03.08.2019 5 z 5

Ďalšia nálož plná citov. Pokiaľ mám potrebu prečítať si niečo s poriadnym výbojom tak rozhodne toto a knihu od C. Hoower - Odvrácená tvář lásky.
Určite odporúčam.

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Pěkný příběh Beccy a Jasona.... ideální odpočinková kniha.

prcek19
11.03.2019 2 z 5

Ne, ne a ne..oproti prvnímu dílu tohle byla hrůza..možná kdybych to četla dříve, tak by se mi to líbilo, ale teď po všech těch přečtených knihách, tohle pro mě bylo utrpení dočíst do konce..pořád jen sex, sex a sex..nic jiného..

romantika

2015  68%Alfa
2015  77%Topím se v tobě
2015  76%Topíme se v sobě
2015  71%Beta
2016  77%Omega

Kniha Topíme se v sobě je v