Posvätný pokoj přehled

Posvätný pokoj
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382772/bmid_posvatny-pokoj-wHB-382772.jpg 4 187 187

Lotus House série

< 2. díl

Tantrická joga pomáha telu, mysli a duši spojiť sa s partnerom s takou intenzitou, akú človek pri bežnom vzťahu nezažije. Je zmyselná a vhodná pre ľudí, ktorí skutočne v niečo veria. Amber St. Jamesová nevie, v čo veriť. Má dvadsaťdva rokov a všetko svoje úsilie vynakladá na štúdium medicíny, aby sa stala pediatričkou. Je jednou z najlepších študentov v ročníku, preto nemá čas na mužov. Zlom v jej živote nastane v okamihu, keď potrebuje urobiť skúšku z ľudskej sexuality. Tento predmet je pre ňu veľkou neznámou – z náboženských aj osobných dôvodov. Dash Alexander je tým najvyhľadávanejším učiteľom v Lotose. Vďaka svojmu výnimočnému štýlu učenia, pokojnej povahe a sexi telu sa ženy okolo neho zbiehajú ako supy. Keď sa dozvie o Amberinom probléme so záverečnou prácou, ponúkne jej pomoc. Má však jednu podmienku. Amber má byť jeho asistentkou na hodinách tantrickej jogy. Dash postupne preniká do Amberinej mysle aj duše, lenže z fyzickej stránky stojí medzi nimi vážna prekážka, niečo, čo je pre Amber posvätné.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Sacred Serenity , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posvätný pokoj. Přihlašte se a napište ho.

Jita160
02.04.2024 3 z 5

Tak ,když už jsem dala jógu v prvním díle i když jí neholduju tak tantru jsem nemohla vynechat :-D.
Spojení náboženství ,víry ,tantry,čakrů a posvátnost panenství k sobě moc nejde... to se moc nepovedlo.
Dash,mistr ve svém oboru a Amber silně věřící mu slíbí, že mu bude nápomocná jako asistentka na kurzech tantry.
Příběh měl velmi rychlé vzplanutí,kterému jsem nějak nemohla uvěřit.
Ale jako relaxační kniha proč ne.

Kešu1981
09.11.2022 4 z 5

Páni...tak to bylo žhavé. Sice předvídatelné a jednoduché, ale o to v těchto příbězích vlastně nejde, což? A jen tak mmch, kde je dalších pět dílů ze série?

havrmoni
30.09.2022 3 z 5

Takový sladký romantický příběh. Vše je zalité sluncem a nějaká ta erotika k tomu a milé čtení při deštivém počasí je na světě.

Knižní novinky (26. týden)

21.06.2020

Kniha Posvätný pokoj v seznamech