Nevinná navždy

Nevinná navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303756/bmid_nevinna-navzdy-oZC-303756.jpg 4 430 66

Rosemary Beach série

< 3. díl

Rush slíbil Blaire, že ji nikdy neopustí. Ale slib se pro něj stane těžkou zkouškou… Rush musí volit mezi svou rodinou a láskou k Blaire, přitom nechce ani jedno ztratit. Jak to ale udělat? Blaire zase nechce opustit svoji pohádkovou představu o láskyplném vztahu s Rushem. To už ale dávno není pravda, oba se navzájem zraňují a Blaire už nemůže zastírat, že téměř nic není v pořádku. Dovedou svůj vztah udržet, aniž by každý z nich neztratil příliš?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Yoli (ČR)

Forever Too Far , 2013

Adél594
21.12.2023 5 z 5

Prosím nemá někdo eknihy ty další díly které by mi pohl poslat prosím chtěla bych hrozně vědět co bylo dal

Riley11
04.10.2022 1 z 5

(SPOILER) Opravdu nerozumím tak vysokému hodnocení této knihy i celé série. Dočítala jsem jen proto, že nemám ráda nedočtené série. Uff
Blaire byla jako malé dítě, které neví co chce. Byla neskutečně naivní a zbrklá. Chvilku chce Rushe, pak zase utiká, a nakonec zase chce Rushe. Všude bylo zbytečne hodně sexu.
Úplně nemyslná byla linka Woodse a pak i Harlow & Granta.

Dela90
11.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Rush se snaží být oporou své nastávající manželce. Bohužel však na scénu opět přichází naštvaná Nan a její výčitky. Nikdo jí prý nemá rád. Rush se snaží, co to jde. Jenže na prvním místě by měla být především Blaire, která je v té nejtěžší chvilce opět sama. Odlétá za otcem. Dean, Rushův otec vmete synovi do tváře, že je stejný jako on, protože si nehlídá to, co je nejdůležitější. Rush se musí rozhodnout, zvolí věčně nespokojenou sestru nebo milující ženu svého života? Dokáže být Blaire vždy až na druhém místě? A bude mít tato pohádka nakonec svůj šťastný konec?

DOKONALOST na 200 %. S každou stránkou, větou, slovem jsem žila příběh Rushe a Blaire. Brečela jsem s nimi, smála se, seřvala bych Nan na sto způsobů, jen aby už dala Blaire pokoj. Byla dojatá, když Rush zpíval Blaire svou vlastní píseň nebo, když ucítil první kopnutí prcka. Zklamaná, když si opět vybral Nan před tím, když měl být s Blaire. Sklíčená, když Blaire odlétala za otcem. Překvapená z dalšího tajemství.
V téhle knížce bylo tolik emocí, citů, ale především lásky dvou lidí, kteří k sobě přes veškeré překážky našly cestu a posléze zažili to nejkrásnějším na celém světě - vytvořili rodinu.
Dozajista se knížka zařadí mezi moje TOP knížky za tento rok. Protože tohle bylo vážně dokonalé. Blaire & Rush Forever

“Nic v život nebylo tak vzácnýho jako tahle žena. A nikdy ani nebude. Našel jsem svůj poklad.”

Petraj365
09.08.2022 5 z 5

Tato série má 13 knih + dvě které se týkají otce Rushe a zpěváka z kapely v mladých letech. Podařilo se mi jich sehnat v českém překladu asi 8 a teď sháním díl 9 Byla jsi má. Moje oblíbená série i spisovatelka.

anna7852
14.06.2022 5 z 5

od prvního dílů jsem to hltala,jasně Rush mě vytáčel jak to posral a pak se jen omlouval,ta jeho povedená sestřička byla zralá opravdu na pěst :D
každopádně i přes to jak byli všichni mladí super čtení. Tolik dílů tahlel serie má a u nás jen tři,je to dost smutné :-(

ivetapl
25.04.2022 4 z 5

Tenhle díl byl úžasný. Nan bych sice profackovala a zavřela do blázince, ale dobrý. Rush... By se rozkrájel. Bouzel pro něj. Jsem ale ráda, že se nedal a Nan tak nějak poslal k šípku.
Překvapil mě Blaiřin otec. Říkala jsem siy kolik jich ještě má..?

Co se týče Blair a Rushe.. Skočilo to krásně. Alabama nakonci mě dostala.
Hrozně bych si chtěla přečíst příběh Woodse a Granta... Tak snad se dočkáme.
Tuhle jednohubkovou sérii vám opravdu doporučuji. Trošku se u ní naštvete, ale taky vás pobaví. Je plná peprných scén, které se autorce opravdu povedly!

moma08
23.03.2022 3 z 5

Když koukám na to, že jsou tyhle knihy při děti a mládež, tak nevím, nevím teda. Přišlo mi, že v posledních dvou bylo docela dost erotických scén.
Tenhle díl ničím nepřekvapil, byla to slaďárna..

Ralemo
05.01.2022 5 z 5

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Finální díl stál za to! Krásně ukončené, bylo mi líto Blair, jak ji Rush pořád stavěl až za sestru, ale nakonec věděl koho si má vybrat. Blair pro něj byla tou pravou, svatba, dítě a šťastný konec. :) Moc krásný triologie. Velice doporučuji :)

NikolaSkop
29.12.2021 5 z 5

Ja chci pokracovani!! Proc u nas zatim neni?? Hrozne me zajima Grant! :) Jinak tento dil byl v celku odpocinkovy! :)

jitka7
09.11.2021 4 z 5

Kdo by nemiloval Rushe.

Petraj365
24.10.2021 5 z 5

Prostě úžasný. Stále se něco děje. Vůbec jsem se nenudila. Škoda, že nejsou další knihy z této série ani tady uvedené. Já se dostala k dalším 3 dílům a sedmý bych potřebovala, protože šestý díl je neukončený. Je to velmi stresující však to znáte.

terikus
19.10.2021 5 z 5

Série byla super, jen mě mrzí, že u nás nevyšlo pokračování o Nan atd...

musivila
07.09.2021 4 z 5

„Když najdete smysl života, tak se ho držte. Nesmíte ho nikdy opustit. I kdybyste kvůli tomu museli spálit pár mostů.“

Mně se celá série o Rushovi a Blaire líbila. A i když by se ze 3 knih dala udělat jedna, vůbec mi to nevadilo, protože Abbi G. píše opravdu čtivě. Zjistila jsem, že je i 4. díl z pohledu Rushe - Rush Too Far, tak jej možná dám taky :) Škoda, že u nás další díly nevyšly. Určitě si ještě přečtu příběh Granta a Harlow, ten mě zajímá.

ErčaV.
14.02.2021 5 z 5

Kniha se četla skoro sama. Je to pěkná oddychovka.

Alnima
07.11.2020 2 z 5

Tak pro mě byl tento díl úplně zbytečný. Jako kdyby autorka už nevěděla o čem psát, ale třetí díl měl vyjít za každou cenu. Škoda, protože ta jednička byla fakt hezká.

aniger
09.10.2020 3 z 5

Završení celé pěkné série. První díl byl dokonalý, ale ostatní knihy také fajn.

Myška43
02.07.2020 5 z 5

Za mě paráda, rozhodně jsem sérii nečetla naposledy. Ráda bych si přečetla příběh Granta a Woodse. Naprosto je mimo mísu zařazení žánru pro děti a mládež, dívčí romány. Je to young adult a pro ženy.

Kristy.Seb
04.05.2020 4 z 5

Příběh nemohl dopadnout jinak, než svatbou a narozením dítěte. Ale to useknutí knihy záchranou nové holky....

Zuzana207
20.04.2020 3 z 5

Pekná oddychovka, celá séria sa dobre čítala. Ale pre upevnenie romantického charakteru príbehu by som skončila svadbou a narodením dieťaťa.
Podľa mňa je záverečná scéna s Woodsovou priateľkou zbytočná. Myslím, že čitateľ by si skôr zaslúžil vedieť, čo sa stalo s Nan, ktorá dosť ovplyvňovala vzťah hlavných hrdinov. Tiež mohla autorka aspoň načrtnúť, čo by čakalo v budúcnosti Granta.

JannaB
05.04.2020 3 z 5

Neurazí ani nenadchne. Myslím, že kdyby tento díl vynechala, nic by se nestalo. Spíš se měla více zaměřit i na jiné postavy. Škoda, že si na ně vyhradila jen pár kapitol.

pro ženy

Abbi Glines