Marisa Marisa komentáře u knih

Oběť Oběť Martine Ayotte

Kniha je velmi zajímavá a celkem těžká na psychiku. Nicméně byla čtivá a měla nějaký smysl. Hodnotím kladně.

14.07.2015 5 z 5

Tajemné úkazy - Strašidelná místa, zjevení, reinkarnace a spojení se světem živých Tajemné úkazy - Strašidelná místa, zjevení, reinkarnace a spojení se světem živých Paul Roland

Velmi zajímavá kniha, dobře se čte a z některých příběhů až mrazí.

11.07.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tato série je prostě skvělá :). Doporučuji :)

25.06.2015 5 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Naprosto dokonalý konec série. Neměla jsem daleko k pláči. Emma a Suttonin duch mi přirostli k srdci. Doporučuji :)

18.05.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Knihu jsem dočetla před chvílí a musím říct, že ve mně zanechala stopy. Ne jednou jsem měla nedaleko k pláči :) . Doporučuji :)

27.04.2015 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Kniha byla ze začátku trošku nudná, bylo tam na mně až moc postav a děj byl zatím takový obyčejný. To se ale od půlky změnilo. Děj nabral rychlý spád a konec byl úžasný. Vše do sebe perfektně zapadlo. Doporučuji :)

12.04.2015 5 z 5

Zmatené Zmatené Sara Shepard

Tento díl byl také bomba. Hořím zvědavostí, kdo je A :D . Čekala jsem, že i tento díl bude mít (jako všechny předešlé) také tak napínavý konec. Ale to se nestalo, ale to nevadí, protože tenhle konec tak nebyl špatný, byl zajímavý a když si ta tak vezmu, tak i hrůzostrašný :D. Lhářky jedou! 5*

17.03.2015 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Knížka byla čtivá, dobře napsaná a zábavná.

10.03.2015 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Když jsem knihu začala číst, ani ve snu by mě nenapadlo, že u konce budu brečet. Kniha mě naprosto dojala. Doporučuji :)

08.03.2015 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Kniha je velmi hezká, dobře čtivá, napínavá a skvěle napsaná. Těším se na další díl :)

27.02.2015 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Dávám pět hvězdiček jen proto, že se mi líbili i dva předešlé díly a nechci kazit hodnocení. Jak už tady někdo psal, ano, autorka tímhle příběhem mohla zabrat pouze pár kapitol. Musím se přiznat, že tuto knihu ve srovnání s druhým dílem (který je mnohem tlustší) jsem četla déle :D . Ale i tak byla kniha oddychová a dobře napsaná :)

25.02.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Sakra lidi, když víte, že vás tyto knihy bavit nebudou, proč je čtete? To asi fakt nemáte lepší věci na práci, co? Mě se kniha líbila, četla se v pohodě a děj byl také fajn ;)

19.02.2015 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl byl zajímavější, než předchozí a díky tomu hodnotím také 5* ;)

17.02.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se četla dobře a děj byl také v pohodě ;)

17.02.2015 5 z 5

S větrem o závod S větrem o závod Lauren St John

Moc pěkná série :)

05.02.2015 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Velmi se těším, ale budu doufat, že autorka tuhle hodně povedenou sérii nějak nepokazí :D

16.01.2015 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Kniha je skvělá! Hned si mě získala a velmi jsem si oblíbila všechny postavy. Doporučuji! :)

16.01.2015 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Kniha mě bavila do poslední stránky. Doporučuji :)

15.01.2015 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Kniha byla trochu slabší :). Ale stále pěkná :D

05.01.2015 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Kniha je skvělá. I když jí teď stále čtu, komentář musím napsat už nyní. Kniha je moc hezká, dobře se čte... Mnohem lepší, než Zápisník jedné lásky. 5* :)

31.12.2014 5 z 5